Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Můžete mi prosím poradit, jak na Apple pay pro dítě 13 let?

Chci dceři nastavit Apple pay a kvůli věku to není možné. Jak tohle prosím obejít? Zkoušel jsem věk upravit a nejde to.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeší to Afričan jako alternativu Apple Watch? Řeší. Ovládá se to aplikací pro iOS? Ano. 

Pořád lepší pitvat ty šidítka tady, než trhat sibiřovi nervem v "hodinkových" vláknech B)  

Přesně, taky mě ty šidítka případnou všechny na jedno brdo, ale už je upečeno, takže se jabkaři nemusíte obávat, že budu otravovat :-) Na ruce fešný, pravda že vypadají jako normální quartz, než začnou ukazovat že by měl jít člověk spát :-) :-)

post-364-0-77621900-1565278086_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Džanek: Záleží na věku který je zadaný pro dané AppleID, ani o den dřív - ještě na jaře bylo vyžadováno 16 let, teď je to koukám 13. A taky to nepodporuje každá banka u všech karet - třeba v m-bank na to svého času narazila dcera u "juniorského účtu" zřízeného manželkou. Naštěstí jí bylo "už za týden" 15 a tak se jí nechal zřídit normální účet se samostatnou kartou - a díky vyššímu věku který si sviňucha mrňavá při zakládání vlastnho AppleID zadala už to do peněženky prošlo...

 

@African: Aspoň mohly bejt solární, pak by jim jeden i ten mrňavej mdlej OLED odpustil  B)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@African: Aspoň mohly bejt solární, pak by jim jeden i ten mrňavej mdlej OLED odpustil B)

Mě to nechává chladným, protože kvůli absenci solaru nebo baterie si nemůžu koupit hafo parádních hodinek od Garminu, Suunta až po Breitling. Mě se prostě to dobíjení hodinek nelíbí a nechci... Jak rozjedou solar, budu jenom rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poridil jsem si Macbook...a jsem z toho uplne tumpachovej! Vubec tomu nerozumim, nic na tom neumim. Nekde pri prvnim zapnuti jsem nezadal AppleID a ted to dohanim jednotlive. No strasny boj...

Jojo ze zacatku je to trochu boj ale za par dni jak se do toho dostanes uz si na widle ani nevzpomenes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se dá koupit se slevou Macbook v některé ze sítí elektra. Před několika lety jsem kupoval Macbook se slevou snad 30% tuším u Okay elektro.

Jinak, Všudybyle, klidně po víkendu zavolej a zkusím ti s tím pomoct a pak i s nastavením apod. Dlouho jsme se neviděli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo prosím radu proč VLC přehrávač v iPhone XS MAX ve kterém mám uložena videa ve formátu ktery podporuje iPhone a která bez problému jdou vcetne zvuku z mobilu, ale jak pripojim Soundlink revolve+ , tak zvuk ve video VLC přestane jít přitom zvuk u Hudby a vše jde normálně z mobilu i v revolve+.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl upgradovat své SE za XR, XS je pro tento přechod moc veký skok....hlavně finanční :-) a XR je dle mého názoru nejlepší kompromis. Je to dobrej nápad nebo špatnej nápad nebo jakej je to nápad? Ono ani není z čeho jinak vybírat, novinky budou zase za nesmysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...