Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Tak můj nový mac ještě než jsem stihl reklamovat klávesnici přestal nabíjet - kábel se poroučel. Kluci zamakali opravdu na kvalitě a jestli dřív Mac vydržel léta, tak mě se nová 2019 sype jako nikdy nic.... Důrazně varuji před nákupem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 pro, fotí fakt dobře. Širokáč paráda, noční režim úžasný, hloubka ostrosti bez výhrad. Foto bez jakéhokoliv úpravy v automatickém režimu. Baterka o level lepší ne XS. Spokojený

 

Edit. Divně se to komprimuje, normálně je ta fotka naprosto ostrá

post-1461-0-45801100-1569610662_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matná je v reálu pecka, objektivy nic moc, pokud pominu rozporuplny design, tak jako celek skvělý telefon. Xko bylo na pokraji smrti a Android jsem nechtěl

Matná se mi naopak při představení líbila ale v reále vůbec - ani jedna barva, nejlacněji vypadající iphone ever. Pro mě z XS žádná motivace. 11 pro se zdá v ruce tlustší než XS což mě překvapilo. Širokáč jsem nikdy nepoužíval ani na zrcadlovce. 

Podle mě super telefon je ted po zlevnění XR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě super telefon je ted po zlevnění XR

já vám lidi nevím ..... byl sem si v iWantu osahat jedenáctku (tu obyčejnou) jakože bych upgradoval ze sedmičky byť k tomu není důvod protože sedmička funguje bez chyby .......18 tisíc bez dph bych za to asi dal i když bych se kroutil jako had ....... ale ..... je to těžký, větší, asi teda hezčí i když to je subjektivní ...... no ale proč si to vlastně koupit ? ..... prostředí je stejný a nový HW?..... na to seru, protože to nepoznám ........ co se týká fotoaparátu, tak nějak nerozumím úžasným fotkám když to má stejné rozlišení a stejnou světelnost (dle alza srovnávače) jako sedmička a to i ve verzi Pro ........ zřejmě jsou ty úžasný fotky nějak dokreslený HW, ale na to by asi dokázal odpovědět nějaký větší znalec než já ...... takže jsem zase smutně odešel a budu čekat až se sedmička rozlomí a bude důvod koupit něco novějšího ...... ale už teď vím, že to nebude poslední model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další faktor pro zvážení máš třeba Touch vs. Face ID.

Já teď přešel z osmičky (plus) do XS Max ? dle stejné analogie tvé poslední věty, a zatim se s tim odemykáním xichtem občas docela peru. Třeba včera ? chci cvaknout v mekdrajvu malýmu nugetky a prej obličej nerozpoznán. Kouknu na to podruhý, cajk. Nevim, ale zatim si řikam, zlatej prst.

 

Rozhodně je benefitem větší displej v lehce menším těle. Což byl vlastně asi největší důvod k upgradu, spolu s postupně ko baterkou. Fotky jsou taky kousek dál, ačkoliv už osmička dělala hodně povedený momentky. A jinak je to pořád to samý.

 

Kolem a kolem... zůstat na osmičce, o moc bych zas nepřišel. A další výměnu pak vidim až za pár let. Neni důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tý baterii a hysterii kolem baterií ..... mám ipad mini 2 ...... na jaře s ním začnu šestý rok ..... celých šest let je zapnutý ...... nonstop ..... používám ho tak čtvrt až půl hodiny denně (když sedím na hajzlu a hraju golf) ....... nabíjím ho jednou za týden ...... tolik k bateriím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...