Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

@vsudybyl: Ve Finderu si zobraz předvolby a na záložce pro boční panel si zatrhni složky které chceš vidět (poslední položky, dokumenty, Stahování, plocha, hudba, filmy...). A jestli jde o 30GB záloh, zkontroluj si v nastavení iCloudu abys to do něj všechno nesynchronizoval, jinak se z toho posereš... (dtto "odkládání aplikací" a jiné pyčoviny pro bezmozky co při nákupu ušetřili za pořádné SSD).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi o to, ze kdyz budu mimo domov a treba dceri napisu na ipad nebo poslu foto. Dcerka ma 7 let. Aby zkoukla fotku nebo jednoduchy text. Email asi nezvladne messenger bez sim v ipadu asi nefunguje, skype mame to by zkusim. Viner neznam. Kazdopadne dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak "přehrát věci" a "nejde mi iTunes"?

Klasický postup při upgradu/náhradě je kompletní obnova ze zálohy staršího zařízení, která může být v iCloudu (platíš si příslušný objem?) a nebo v iTunes.

Alternativní postup (od iOS 11 výše) je "rychlý start", kdy se klonování provede přímo při inicializaci nového zařízení, viz https://support.apple.com/cs-cz/HT210216

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@blam: použij iMessage a nevymejšlej pyčoviny se Skypem. Nic jednoduššího na jabku neexistuje, obsah se cachuje v iCloudu (nezapočítává se do kvóty) a je úplně jedno jak jsi připojený k internetu.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, jde nekde nastavit, aby se mi plocha z Macbooku nesynchronizovala do iCloudu? Chci proste nejake misto, na kterem budou dokumenty a dalsi data, ktere nechci davat na cloud. Ostatni dokumenty tam naopak chci. Nevim si s tim rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@blam: použij iMessage a nevymejšlej pyčoviny se Skypem. Nic jednoduššího na jabku neexistuje, obsah se cachuje v iCloudu (nezapočítává se do kvóty) a je úplně jedno jak jsi připojený k internetu.

Jasny, do iPadu musim dat sim kartu aby slo posilat z iP zpravy? Nebo to jde i nejak posilat kdyz ma kazde zarizeni jine id? Omlouvam se za negramotnost v tomto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, jde nekde nastavit, aby se mi plocha z Macbooku nesynchronizovala do iCloudu? Chci proste nejake misto, na kterem budou dokumenty a dalsi data, ktere nechci davat na cloud. Ostatni dokumenty tam naopak chci. Nevim si s tim rady...

Vypnul jsem synchronizaci dokumentu...je to s plochou nejak sprahnuty. Budu synchronizovat rucne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, do iPadu musim dat sim kartu aby slo posilat z iP zpravy? Nebo to jde i nejak posilat kdyz ma kazde zarizeni jine id? Omlouvam se za negramotnost v tomto.

nemusíš, iMessage funguje i na WiFi a je to easy. Nic jiného nepotřebuješ, prcka a Siri nauč nějakou hlášku a můžeš dát i videohovor (např.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...