Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Jak prosím restartovst ip xs max ne vypnout restartovst jsem a LTE a stránky se nenacitaji se poseru a mám pocit ze je to poslední kapka chci internet mail to snad android zvládne

Stojí to mrdu a nefunguje jen Wi-Fi

 

Zkus Nastavení -> Obecné -> Reset -> Resetovat nastavení sítě (nebo tak něco)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovia, viem že sa to tu stále pretriasa. Ale len si oceňujem, či som niečo neprehliadol ja.

 

Rozdiel iPhone 11 vs iPhone 11 PRO je naozaj len v 3x foto + displej , ok možno výkonnejši nabíjač. Inak to je identické ?

 

Diky

PRO má lepší displej, větší baterku, rámeček z nerezu, je trošku lehčí a má rychlejší nabíječku.

Ale myslím, že to hlavní je foťák, kterej za rozdíl v ceně nejspíš nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja moc nechapu ty chapajici hodnoceni ohledne displeje u 11. S prominutim je to stejna jeb... jako u Xr. Dejte si vedle pro, starsi X, Xs, max modely 7 a 8 a cokoliv lepsiho s Androidem a hned je to preci videt. Kvuli rozliseni vypadaji blbe texty a v podstate vsechna grafika. Dat tam za ty prachy tenhle displej je proste desnej fail, i kdyz v barvach a ostatnich parametrech neni spatnej. Pritom vykon, nejlepsi velikost mezi iPhony, je to skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě to nesmíš porovnávat ?napřímo?. Jasně, že je to vedle sebe rozdíl, ale já třeba s displejem nemám sebemenší problém, protože přecházím vždy nahoru ne směrem dolů.
Žádnou nekvalitu textu nebo videa nevidím....je to top LCD displej (top Retina). 
na druhou stranu kdyby 11 měl displej z 11pro, tak 11pro by hodně pokulhával v prodejních číslech. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je TOP ve vsech parametrech krome rozliseni. To je proste hrozny a v podstate snad kazdej druhej Android pod 10 litru to ma lepsi. Nevim kdyz to Apple umel u treba 8plus, tak to nedal i sem. Xr ma manzelka a kdyz to srovnavam tak je to fakt videt hned:(

XR/11 má horší displej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je TOP ve vsech parametrech krome rozliseni. To je proste hrozny a v podstate snad kazdej druhej Android pod 10 litru to ma lepsi. Nevim kdyz to Apple umel u treba 8plus, tak to nedal i sem. Xr ma manzelka a kdyz to srovnavam tak je to fakt videt hned:(

Já téměř rozdíl mezi XS a XR nevidím. V rozlišení minimálně, jen v barevnosti a to se "okouká"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase moc nevidim tu barevnost:) to stejne zavisi jak si to dany kus vyhodnoti a posle tam barvy podle okolniho svetla. Schvalne jsem si ty modely dal na apple strankach do srovnani a je to smutny. Ale je mi to fuk, proste je jen hrozny ze apple dava tak levnej displej do tak drahyho telefonu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nevím na které planetě žiješ, ale extra záruku k jabku sis snad mohl dokoupit odjakživa...

Ja myslel, ze to jde jen v ofiko apple storu nebo skrze nastaveni jine lokality uctu, ale ze v CR a s ceskym apple uctem to primo nejde a jestli je potreba to stale obchazet. Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiální rozšířená záruka se minimálně u resellerů dala koupit (i samostatně) co mi jablečná paměť sahá - tak proč ucvrkávat nad zkriplovaným a předraženým (irským?) Apple storem, ve kterém to v určitých dobách šlo už dávno (co pamatuju tak minimálně 2011 a 2013?) a kde dodnes dělají ofuky nejen s dvouletou zárukou ale i s DPH? Notabene když i u nás jsou obchody (namátkou třeba Datart) kde dostaneš dvouletou záruku bez příplatků a škemrání i jako firma...  :cool02: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Nastavení -> Obecné -> Reset -> Resetovat nastavení sítě (nebo tak něco)

 

děkuji za pomoc ale stále nic nejde to :-( budu muset ujít asi někam kde mi pomohou Wi-Fi v pohodě síť ne :-(((mám pocit ze je to poslední kapka pro jablečná svět

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro pobavení, pro naivní šetřílky a ignoranty pokoušející se o "rozšiřování úložiště" MacBooků pomocí čínských MicroSD v integrovaném slotu:

 

Včera se mi v rámci čištění sčotu před prodejem dostal do ruky "nifty" bíločervený kousek od SANDISK, který se navenek tvářil že má 64GB, nechal se (zřejmě díky integrované cache) přejmenovávat, mazat, dokonce i "bezpečně zformátovat" (nejen diskovou utilitou ale i aplikacemi pro partitioning a bezpečné mazání) - aby po odpojení a znovupřipojení ve finderu opět naskočil původní obsah. U nešťastných androidářů už jsem potkal různě hacknuté karty které po zapsání zlomku nominální kapacity chcíply, ale tenhle "tuning" byl novinka: Karta byla celou dobu fyzicky Read Only (!!!), ale řadič, čtečka, MacOS ani Windows to bez fyzického odpojení/připojení (a resetu interní cache) nepoznaly...  :shit:

 

Na jednu stranu to znamená že původní majitel měl prima "nezavirovatelný archiv" - ale na druhou stranu šlo o průšvih jak vrata, protože pán u mě ten "nifty" macbook nechával pro kolegu Clockyho, jenž by tak jako bonus do nové práce (krom knihovny iPhoto) získal i několikaletý archiv daňových přiznání a analýz financí, investic a aktivit několika desítek movitých zákazníků od Aše po Zlín (nebo Užhorod?), kterým firma vlastněná prodávajícím poskytuje diskrétní daňové, finanční a investiční poradenství...  :whistling:

 

A než se mně a nebo Liborovi začnou scházet nabídky na odkup a výměnu dat za Rolby, avizuji že karta už je zpátky u původního majitele (s doporučením použít nůžky nebo zapalovač) - a pro ostatní to budiž varování že nešifrované přenosné disky, USB flashky a paměťové karty nejsou nic jiného než cesta do pekel, i kdybyste si 100x namlouvali že na ně akorát děckám nahráváte večerníčky... :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbraj19:

Koukni do Nastavení --> Obecné. Pokud tam nikde nevidíš CarPlay, tak změň jazyk iPhonu do English (UK) a pak zpět na češtinu. CarPlay by se ti tam pak mělo objevit a připojení v autě už normálně proběhnout. Alespoň tak jsem to zprovoznil já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...