Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

No tak si z tebe dělají prdel třeba v práci/hospodě. My takhle v mobilním starověku při odběhnutí hrdého naboba na záchod obratem přepínali ovládání na maďarštinu, pomocí kódů nastavovali přesměrování příchozích hovorů na Rádio Krokodýl a jiné prima vychytávky - proti tomu jsou infantilní jednorožci jenom dětská amatérština...  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, či to patrí do vlákna ?čo ma potešilo?, ?akú máte banku?, prípadne do tohoto, ale dnes som zistil, že Fio v tichosti uviedlo Apple Pay. V popise updatu pritom bola iba oprava drobných chýb. Ak ste klientmi Fia, tak update aplikácie rozhodne odporúčam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidám se zkušeností s iOS 13.x

Ty xindly růžový, s jedním rohem, mi to tam hází taky. Otevřu smajlíky a bum, jsou tam. V životě jsem je nepoužil a nikdo jiný mi je tam taky nenaklikal. Ale otevíraj se tak nějak divně...u SMS jo, v Tapatalku třeba zase ne. Nevim...

3D touch vs. dlouhé podržení, s tím jsem se naučil žít. Posun kurzorem skrzevá mezerník, za mě cajk.

Největší problém jsou maily. Na ikoně svítí nový mail, ale když maily otevřu tak není načtený, není vidět. Musím zatáhnutím obnovit a až pak se nový mail ukáže. Tohle mě sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nestava, ale sere me kombinace fotek a tapatalku. Pred tim jsem vyfotil wristshot a kdyz jsem fotku daval na forum, tak se me to zeptalo na kvalitu. Dal jsem tu nejvetsi a fotka se tu nahrala tak nejak v rozumne kvalite.

Ted bud po updatu na OS13 nebo updatu Tapatalku to udela to, ze pri nejvyssi kvalite je ta fotka moc velka, takze se nezobrazi, ale misto ni je tu link. No a kdyz dam druhou nejvyssi kvalitu, tak se fotka sem vlozi, ale je brutalne hnusna a pomalu neni poznat, kde konci chlupy na ruce a zacinaj hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3D touch vs. dlouhé podržení, s tím jsem se naučil žít. Posun kurzorem skrzevá mezerník, za mě cajk.

 

Ó díky. Tohle jsem nevěděl a googlit mě nenapadlo :)

 

Mě osobně nejvíc a to doslova jebou dvě věci. První je chybějící lupa při posunu kurzoru, druhá nabídka pro sdílení. Chybí mi tam aplikace, vůbec nechápu podle čeho se mění jejich pořadí a proč pro messenger musím do nabídky a přitom Airbank tam je přímo ač jsem to v životě nepoužil :/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- jednorožce nikde nemám a moc bych je chtěl :D

-neska ráno mi nezazvonil budík :D

-poslední aktualizace nejde stáhnout :D

 

jinak všechno funguje :lol2:

- kecáš a nebo ti není dobrej tvůj vlastní ksicht :)

- kecáš a bojis si přiznat žes to zabouchl do stolu i s telefonem

- tohle je docela dost možný :D

 

Hlavní je že jsi spokojený. :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- kecáš a nebo ti není dobrej tvůj vlastní ksicht :)

- kecáš a bojis si přiznat žes to zabouchl do stolu i s telefonem

- tohle je docela dost možný :D

 

Hlavní je že jsi spokojený. :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

kde maj být ti jednorožci ? ...... ve zprávách ?

nekecám, ale spal jsem jen tak, takže se prd stalo

to je určitý .... aktualizaci vidím ale je to jenom šedivý - nejde to zmáčknout

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi jednoduše ... co zkouším ...... na tý spodní liště si označím jako první smajlíky a né hodiny 

 

a jde to i označenýma hodinama ...... jednorožci tam sice furt jsou, ale nevidím je

 

 

z toho vyvozuju, že se vobjevujou jenom těm co je používaj :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez sa Vam na iOS 13.1.2.(aktualny uz je 13.1.3) stane, ze mate fotku rozmazanu a uplne nezmyselne urobenu, napr. pootocenu, polovicnu ... ?

sem tam som dany jav spozoroval na iPhone 7 Plus ... :(

Ano, taky nacházím z času na čas fotku, co jsem nedělal. Možná to je spojitost s tím, že jde snad na nových IP spoušť šoupat doprava/doleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO máš pravdu s těma hodinama. Když se na ně klikne podruhé tak se ta levá část skryje. A pokud neswipneš při brouzdání smajlíkama úplně doleva nejsou vidět.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...