Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Mám 11 Pro Max a vše funguje perfektně, žádný problémy nepociťuju, kromě jedný věci a to je dodrbanej mailovej klient.. Jelikož ho potřebuju hodně moc, tak mě to neuvěřitelně štve. Už byly tři malý updaty a je to furt stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani tak neuráží, že se tam ten problém objevil, muže se stát. Ale byl jsem zvyklej, že opravy bugů přicházejí v rámci hodin, max pár dní. A tohle už je fakt hodně dlouho a jde u telefonu o dost důležitou věc. Chci věřit, že na tom sedí dnem i nocí..ale každým dalším dnem o tom pochybuju. Byl jsem už zvyklej jezdit na služební cesty jen s telefonem a tohle mi to dost kazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taak. Cas se nachylil a sibir si poridil 11Pro. Coby zarytej androiidista su z toho furt dost v prdeli. Su zvyklej tahat v mobilu hromady fotek, prenos pres appku move to ios nefungoval, tak to ted hrnu pres cloud, no potes koste. Taky dost bojuju s albama a slozkama, ja su zarytej DOSar a su zvyklej mit vsechno roztrideny po slozkach, kazda udalost ma mit svuj foch, tady me to nebere. Jak je to hladky, tak mi to klouze v ruce, ale igelit uz sem si obejdnal, tak snad bude gut. Taky semi nepodarilo rozchodit na mailu dva gmaily zaraz, ale to resim gmail appkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně v normálním mailu jede firemní, 3 gmaily a seznam, bez problémů.

Jen teda všichni doporučujou nalepit na sklo šprcku. Nikdy jsem to nedělal, ale tentokrát radši jo, tak to taky zvaž.. Prej to sklo nějak vodflákli, pitomci..

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně v normálním mailu jede firemní, 3 gmaily a seznam, bez problémů.

Jen teda všichni doporučujou nalepit na sklo šprcku. Nikdy jsem to nedělal, ale tentokrát radši jo, tak to taky zvaž.. Prej to sklo nějak vodflákli, pitomci..

?jen to sklo nejak odflakli pitomci?

 

Cim vic je sklo odolnejsi na pad tim je logicky mekci a tudiz vic odolnejsi k poskrabani.

Zatim to asi lip nejde udelat a tak v applu zvolili nakej stred rekl bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?jen to sklo nejak odflakli pitomci?

 

Cim vic je sklo odolnejsi na pad tim je logicky mekci a tudiz vic odolnejsi k poskrabani.

Zatim to asi lip nejde udelat a tak v applu zvolili nakej stred rekl bych.

Ja si též myslím. Nejde se zavdecit všem, ale častěji má uživatel telefon v kapse s klicema,než letící z ruky na zem...

 

Zase....dřív nosily děti klíče na krku aby je neztratily a aby jim nespadly. Kdyby Apple prodával takovou slusivou apple šňůrku kolem krku za lidovejch 1599,- tak by to bylo lepší jak deset skel odolných na pád Takový Apple NoPad!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?jen to sklo nejak odflakli pitomci?

 

Cim vic je sklo odolnejsi na pad tim je logicky mekci a tudiz vic odolnejsi k poskrabani.

Zatim to asi lip nejde udelat a tak v applu zvolili nakej stred rekl bych.

 

Jasně, fyziku neochčiješ, ale net je plnej recenzí a fotek, kdy týden starej telefon má sklo samej škrábanec. Tohle nastavení není zlatej střed, je to úplně mimo a blbě.

 

https://discussions.apple.com/thread/250669687

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, fyziku neochčiješ, ale net je plnej recenzí a fotek, kdy týden starej telefon má sklo samej škrábanec. Tohle nastavení není zlatej střed, je to úplně mimo a blbě.

 

https://discussions.apple.com/thread/250669687

Mam kolem sebe par lidi co uz maji ip 11 pro dyl nez tyden a i presto ze na nem ochranne sklo nemaji tak zatim zadne skrabance nemaji a sklo plne skrabancu uz vubec ne.

Tim nechci rict ze ten problem neni ale ze je jak uz je u vyrobku od applu zvykem notne nafouknutej.

Navic za vetsinou tech clanku o tom jak je to sklo na hovno a hned se poskrabe naslebuje odkaz na shop kde se da koupit ochrane sklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kolem sebe par lidi co uz maji ip 11 pro dyl nez tyden a i presto ze na nem ochranne sklo nemaji tak zatim zadne skrabance nemaji a sklo plne skrabancu uz vubec ne.

Tim nechci rict ze ten problem neni ale ze je jak uz je u vyrobku od applu zvykem notne nafouknutej.

Navic za vetsinou tech clanku o tom jak je to sklo na hovno a hned se poskrabe naslebuje odkaz na shop kde se da koupit ochranne sklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kolem sebe par lidi co uz maji ip 11 pro dyl nez tyden a i presto ze na nem ochranne sklo nemaji tak zatim zadne skrabance nemaji a sklo plne skrabancu uz vubec ne.

Tim nechci rict ze ten problem neni ale ze je jak uz je u vyrobku od applu zvykem notne nafouknutej.

Navic za vetsinou tech clanku o tom jak je to sklo na hovno a hned se poskrabe naslebuje odkaz na shop kde se da koupit ochrane sklo :)

Ty fotky po par dnech pouzivani ukazuji spis na nakou vyrobni vadu u nakych serii skel, nez vlastnost. Pevne doufam. Ja po tydnu cajk.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosil jsem 11 asi deset dní různě po kapsách, v batohu atd, než dorazil obal. Není na něm ani vlásečnice. I tak žádný ochranný sklo nemám a displej drží.

Apple prodal miliony jedenáctek a pár desiltek lidí zase vytváří kauzu ala bendgate. Nějak černě bych to neviděl. Viz video výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes panimámě chtěl nalepit nový sklo na displej XS a sundal jsem ten její nadhernej zadní kryt. A kromě kamínků na zadní straně krytu jsem měl najednou v ruce i spoustu střípků ze zadního skla. Asi bych se na to vykašlal ale trochu mě znervózňuje pohled na vnitřnosti telefonu. Nevíte kde mi to dobře opraví a pokud možno za rozumnou cenu? Ideální by byl Zlín max. Brno nebo Olomouc.

 

4c5e4fe94e9738080236aaadad0728eb.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju, že bych změnil platformu z Androidu na iOS, ale jak to tady tak pročítám, jsem o tom nějak stále méně přesvědčen a vlastně ani nevím, jestli chci?

Pokud ti jde jenom o telefon pro sebe, nemá to moc smysl. Já jsem třeba konvertoval až s nákupem dvou naráz. A to už v rámci toho ekosystému má jakysi význam. A až přidáš iPad, appletv, hodinky, začne ti to dávat smysl kompletně a pak už je cesta ven hodně těžká. Teprve tam pochopíš za co ty prachy imho jsou.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...