Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

O tom kto vie ho..no by som pomlčal, ak si nevieš odblokovať uzamknutý ipod tak to niečo naznačuje.

Hoď to do koša a objednaj si niečo iné za 100 korún na aliexprese a budeš maťv pokoj.

Ty jsi dobrý exot, nejprve mě neprávem osočíš z krádeže a teď přidáš hloupý kec o tom co kdo umí.. 

Podívej, já to umět nemusím, zaplatil jsem to, je to v záruce, tak ať to vyřeší servis ne? Důležité je, že to dopadne, jakou jsem zvolil cestu, je čistě má volba.. 

Z toho plyne, pokud nemáš chuť poradit, jdi si urážet lidi na nějaký apple forum, ne zde na forum o hodinkách.. 

 

Edit: poznámku o ali ani nekomentuji, to je fakt rada nad zlato :) 

Upraveno uživatelem semi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi dobrý exot, nejprve mě neprávem osočíš z krádeže a teď přidáš hloupý kec o tom co kdo umí.. 

Podívej, já to umět nemusím, zaplatil jsem to, je to v záruce, tak ať to vyřeší servis ne? Důležité je, že to dopadne, jakou jsem zvolil cestu, je čistě má volba.. 

Z toho plyne, pokud nemáš chuť poradit, jdi si urážet lidi na nějaký apple forum, ne zde na forum o hodinkách.. 

 

Edit: poznámku o ali ani nekomentuji, to je fakt rada nad zlato :)

Dal som ti link s radou napísal si že to slovensky čítať nebudeš. Ak si to teda zaplatil a má to vyriešiť servis, tak si to tam mal odniesť a už si to mohol mať vybavené. Načo si sem potom písal a žiadal radu?

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsi mě nasral, mě nikdo nebude říkat že kradu - chápeš to??? 

Nic nebudu tu plevelit.. 

Ostatním děkuji za rady, pravděpodobně mi to nejde vyřešit na firemní síti, komunikoval jsem se servisem a mám to zkusit doma, popř to umí se mnou vyřešit po telefonu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsi mě nasral, mě nikdo nebude říkat že kradu - chápeš to???

Nic nebudu tu plevelit..

Ostatním děkuji za rady, pravděpodobně mi to nejde vyřešit na firemní síti, komunikoval jsem se servisem a mám to zkusit doma, popř to umí se mnou vyřešit po telefonu..

No tak jsme se pobavili a nakonec i něco dozvěděli. To s tou firemní sítí muže být dobrá informace do budoucna. Ještě sem napis jak to ve finále dopadlo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přesedlal z SE na XR cihla strašná ale jde asi o zvyk.... dvě věci jsem zatím nevychytal/nenašel třeba bude někdo vědět

 

1.Pokud zmáčknu pravé tlačítko vezme to gesicht ale musím posouvat nahoru abych se dostal na home obrazovku, dá se vypnout ten mezi krok s posunutím...?

 

2. U 6S fungovalo něco jako posun vrchní části obrazovky dolů pro lepší obsluhu přes touch ID, tady je to jak..?

 

Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...