Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Já si toho nevšiml. Ale určitě je ten dvojstisk lepší, hlavně když je nahraných víc karet a potřebuješ si před platbou vybrat kterou.

 

Jo, to dává smysl. Taky bude asi lepší si Pay Pal nedřív odemknout přes FaceID a pak teprve telefon přiložit k terminálu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Rybiz: Asi bude rozdil na primem slunci, mozna pozorovaci uhel a tenci okraje, jinak tam taky rozdil nevidim

Dyt je rozdil v tom rozliseni. Kdyz to srovnam mezi sebou s manzelky Xr, tak hlavne u textu je to zasadni. Mozna mam ostrizi oci:) to nic nemeni na tom, ze povazuju za ostudu vyrobce, ze u tak drahyho telefonu jako je 11 neumi dat standardni rozlišeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt je rozdil v tom rozliseni. Kdyz to srovnam mezi sebou s manzelky Xr, tak hlavne u textu je to zasadni. Mozna mam ostrizi oci:) to nic nemeni na tom, ze povazuju za ostudu vyrobce, ze u tak drahyho telefonu jako je 11 neumi dat standardni rozlišeny.

Umí, ale to by pak nikdo nekupoval Xs/11 Pro. Neboj, oni to mají dobře vymyšlené 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukas Siwi casto na videa Petra Mary vid :)

 

Toho jsem objevil včera, když jsem hledal, jak to celé funguje.

 

Ono jde zaplatit i bez ksichtu/kódu ?

 

Hádám, že nejde. Šlo mi jen o tu posloupnost. Autorizovat - přiložit (dvojí stisk postranního tlačitka) vs. přiložit a až poté autorizovat (bez nutnosti to tlačítko vůbec použít).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho jsem objevil včera, když jsem hledal, jak to celé funguje.

 

 

Hádám, že nejde. Šlo mi jen o tu posloupnost. Autorizovat - přiložit (dvojí stisk postranního tlačitka) vs. přiložit a až poté autorizovat (bez nutnosti to tlačítko vůbec použít).

Ještě jsem neviděl nikoho, kdo by přiložil telefon na terminál a potom udělal pukrle a autorizoval se obličejem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On asi myslel jestli by to neslo prilozit k terminalu a pak treba do xy vterin autorizovat...patrne v poloze vzprimene ;)

Jinak mam xichtoctecku necely rok a uz jsem si docela zvykl. Prvni tydny byly docela bolestne, po par mesicich me to stvalo uz jen parkrat tydne, ted uz jen obcas ;) Ideal by byl vyber, jedno nebo druhe, dle situace. Treba to za par let pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha aha....

 

A jinak...za ty prachy by otisk prstu mohli implementovat na displej....ale chápu, že trumfů není už moc a tenhle by mohl přilákat ke koupi.
Pořád mám ?největší? problém s tím když je telefon na stole a chci ho odemknout, ale to jsou samozřejmě jen malicherné žalozpěvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...