Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Pánové mám dotaz :-)

 Chci si koupit iphone xs  a využívat v něm dvě sim ( služebni a soukromou).

O tom jak nastavit volání a čerpání dat jsem si něco přečetl a je mi to celkem jasný.

Co mi, ale jasný není je jak je to s aplikacema typu whatsapp, viber a pod. Rád bych na tyhle aplikace dál využíval soukromý číslo, ale nevim jak to bude fungovat když budu mít nastavené prioritní využívání dat ze služebního telefonu.

Máte někdo zkušenosti?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám dotaz :-)

 Chci si koupit iphone xs  a využívat v něm dvě sim ( služebni a soukromou).

O tom jak nastavit volání a čerpání dat jsem si něco přečetl a je mi to celkem jasný.

Co mi, ale jasný není je jak je to s aplikacema typu whatsapp, viber a pod. Rád bych na tyhle aplikace dál využíval soukromý číslo, ale nevim jak to bude fungovat když budu mít nastavené prioritní využívání dat ze služebního telefonu.

Máte někdo zkušenosti?

Díky

 

Tem aplikacim obecne vubec nevadi jaky cislo do nich napises. Jenom ti pak posilaji overovaci sms, ze to cislo je tvoje. To pres jaky data to pak jde je jedno. Stejne tak je jim jedno, kdyz to leze jen pres wifi treba. Jenom proste budes na to "spotrebovavat" data z te sluzebni SIM, coz te asi netrapi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně...nic bastlit netřeba. Pojede se sim+ esim

 

Nevim jestli jsem se vyjadril přesně..nejsem uplně velkej IT odborník :-)

 whatsapp a viber mam na komunikaci s lidma na soukromém čísle( mame skupiny a pod) a chci v tom pokračovat a neregistrovat služební.

Zají mě spíš jak se budou chovaty tyhle aplikace a z čeho budou vycházet :-)

 Tím, že se budou spotřebovávat proparne sluzebni data me netrapi, spis naopak.

Muj plan je takový : Aktuálně mám Iphone 6S soukr.- ten komplet přehraju na XSko, na něj dám soukromou esim a vložim služební sim :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je celkem pěkný článek se zkušenostmi s eSim na iPhonu: https://www.pc-sluzby.net/prakticke-zkusenosti-s-esim-na-iphone/

 

Vlastní bohužel nemůžu přidat, protože už dlouho marně čekám až eSim začne konečně podporovat i O2 :(((

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k těm datům , bude to žrát data z toho čísla který nastavíš. lze to přepínat. nastavení ,  mobilní data. bud primární číslo nebo sekundární. není v tom žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Help Me Please  :eek:

 

Pořídil jsem mladému iPhone 6 na zkoušku, potřeboval bych do něj přenést kontakty, SMS a fotky z androidu. Postupoval jsem dle jednoduchého návodu Move to iOS, ale končím na tom, že

nemůžu nikde v iPhonu najít položku " Aplikace a data ", která by měla sloužit pro přenos. Verze OS je tam 12.4.4

Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci jsem byl obdarovaný stejným a vyřešil jsem to tak, že v telefonu s androidem jsem dal export kontaktů, uložit jako soubor vcf a ten jsem si pak do Applu odeslal přes whatsap.

Upraveno uživatelem JakubS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak pri prvnim zapinani iphonu, kdyz se prihlasis svym apple id, se te to pta jestli chces prenest data z androidu, nebo nastavit jako novy iphone atd.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jsem si skoro jist, že se na nic neptal :) ,

večer ho zkusím odhlásit a znova přidat k icloudu.

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Po továrním nastavení se to zeptalo zda jsi chci přenest data a nastavení z androidu. Do starého telefonu se stáhne aplikace Move to iOS, nastaví se co je potřeba přenést a pošle se to do iPhonu. Přenos včetně i uložených SMS, takže jsem spokojen. Po přenosu to doporučilo recyklovat tel. s ansroidem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...