Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Díky za rady. Po továrním nastavení se to zeptalo, zda si chci přenest data a nastavení z androidu. Do starého telefonu se stáhne aplikace Move to iOS, nastaví se co je potřeba přenést a pošle se to do iPhonu. Přenos včetně i uložených SMS, takže jsem spokojen. Po přenosu to doporučilo recyklovat tel. s ansroidem :)

Upraveno uživatelem ade_jirka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád se na mě obrátil s prosbou o radu. Vysklil Apple watche a prý za opravu chtějí (asi u oficiálního servisu) desítku. Existuje cesta, jak a kde to vyřešit levněji? Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem narazil na tento inzerát, ale nemám osobní ani zprostředkovanou zkušenost. Pokud by to kamarád zkoušel tak tady potom prosím poreferuj.

 

819b5f86be3b061cd9bccccb1d751df1.jpg

 

https://sluzby.bazos.cz/inzerat/113299126/oprava-skla-na-apple-watch-iwatch-a-iphone-za-rozumnou-cenu.php

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim vas pani.

 

mam malu dilemu ohladom iPadu. Rozhodol som sa ze si zaobstaram iPad Air alebo Pro, ktory to bude este nie som pevne presvedceny. Co ma vsak mata je to ze podla toho co som si nastudoval ohladom aktualnych verzii je to ze cca v marci sa ocakava predstavenie updatov oboch modelovych rad Air aj Pro preto sa vas chcem spytat ze ci si myslite ze je lepsie pockat alebo jednoducho kupit teraz a hotovo.

 

Dakujem za akykolvek nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas pani.

 

mam malu dilemu ohladom iPadu. Rozhodol som sa ze si zaobstaram iPad Air alebo Pro, ktory to bude este nie som pevne presvedceny. Co ma vsak mata je to ze podla toho co som si nastudoval ohladom aktualnych verzii je to ze cca v marci sa ocakava predstavenie updatov oboch modelovych rad Air aj Pro preto sa vas chcem spytat ze ci si myslite ze je lepsie pockat alebo jednoducho kupit teraz a hotovo.

 

Dakujem za akykolvek nazor

Davros:Pokud si ted koupis ipad pro tak tim rozhodne nic nepokazis.Nakou vetsi slevu pokud budou nove ipady necekej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davros:Pokud si ted koupis ipad pro tak tim rozhodne nic nepokazis.Nakou vetsi slevu pokud budou nove ipady necekej ;)

 

Alex77: na ipad air 2019 ma odrazdaju tie okraje to mi pride na rok 2019 cista katastrofa inak vykonovo je to ok,

na druhu stranu iPad pro je paradny minimalne okraje, 120hz displej ale tiez mi pride celkom tragedia pamat 64gb od takej ceny by som cakal aspon 128 gb

Teda ocakaval by som ze Apple konecne da ako entry level 128gb pamata a snad sa zbavia tych okrajov na iPade Air :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle ohledu je ipad pro fakt sranda - po dokoupení větší verze paměti, klávesnice a stylusu je na ceně macbooku pro. A já vždy dotáhl domů ipad a po týdnu ho zabalil zas do krabice a vrátil se k macbooku.

Macbook nepouzivam ale ipad ako taky by si umna aj v praci aj v domacnosti nasiel opodstatnenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším podobnou věc - jestli koupit novej macbook nebo ipad pro. Po dlouhým přemýšlení o využití to vypadá, že skončím u ipadu s externí klávesnicí. Finančně to vyjde nastejno (což mě na tom teda štve nejvíc), ale klávesnici nepotřebuju pořád a ipad má pro mě větší smysl (čtečka knih, displej při jízdě na rotopedu, ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to já si taky říkal, ale vždy zkončím u hračky - iphone a na větší věci macbook :)

 

Mě vyhovuje hlavně Mac OS. Možná už je to v novém ipad OS lepší, ale vždy mě po chvíli začal ipad vadit - hodně mě vadilo ovládání displayem u složitějšich věcí - pixelmator, inventor apod.

A ted se doprodává mac pro 2017 za nějakých 28 000 s daní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tyhle bukvatýrovy každoroční sny o náhradě desktopu tabletem/mobilem (prostřednictvím naroubované klávesnice/pera/myši) nemůžou skončit jinak, než někdejší Ballmerův průser s vnucením matlafonového ovládání na desktop - vždycky je to o těžkém nepochopení specifik fungování

a výsledkem bude akorát neefektivní kočkopes s vagónem vrozených omezení. Nemluvě o tom že varianta "běžný Macbook + běžný iPad" stále vyjde výrazně levněji, než jediný high-end tablet/mobil s batohem předražených "PRO" periférií...  :thumbsdown_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ať hledám, jak hledám, nenacházím. Zkusím tady:

Potřebuju propojit notebook, co má pouze HDMI výstup s Apple Thunderbolt displejem, tj. TB2. (mám redukci na TB3, která funguje), tj. z monitoru leze buď samec TB2, nebo TB3.

 

Ideálně by to byl kabel, co má TB2 samici a HDMI samce a fungovalo by to. Ten displej je i po letech fajn, nechce se mi ho prodávat a kupovat nějakou srágoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy, ono se to ne nadarmo jmenuje "Thunderbolt display" - všude v papírech máš napsané že na počítači musíš mít Thunderbolt (1/2 přímo přes miniDP konektor, 3 přes redukci z USB-C) - protože přes něj se vytahuje sběrnice samotného počítače k perifériím v monitoru (USB3, Ethernet, FireWire), které na původním sčotu vůbec nemusely být dostupné. Řešení je buď jiný notebook (s Thunderboltem) a nebo jiný monitor (zkusíš 4k@60+ na 32" a uvidíš že není cesty zpět). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...