Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

ja s Alzou vse ok opakovane. Nechal jsem si poslat na pobocku Macbook Air 2020 i3 i i5 a na miste se rozhodl. Dodali do dalsiho dne jak meli. Jinak muj laicky postreh: 3 dny jsem resil dilema i3 a i5, cetl o zahrivani 4jadra i5 atd....to posledni co bych chtel je hucici ventilator po dlouhou dobu ...no jelikoz sem lopata, co pouze leze na domacim kompu jen na web, cuci na filmy, obcas upravi nejaky fotky a staci mu office k zivotu, tak jsem max spokojen s i3. Zkousel jsem i nejaky vetsi excel soubory najednou (pres 50MB jeden), pivotky atd. a jede to jak z praku. Proste mi to prijde i rychlejsi jak firemni stroj s i5 a woknama....jsem rad za usetrenou desitku. Do tedka jsem mel Aira z 2015 s 4MB pameti a diskem 256GB a taky stihal. Ale skok je to teda pocitove veliky, az mi prijde ta odezva neprirozene rychla, ve sem co jsem otevrel. Proste mam rad ten jablecnej ekosystem...ale jak rikam, jsem nenarocny bezny uzivatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro upozorneni mimo nejsem. Firma v ktere pracuji obchoduje s Apple. A dodavame i alze. Vsichni maji jine starosti a zbozi nejezdi jak ma.

 

name="Radek124" post="2498422" timestamp="1586646370"]Pánové, to máte z toho že furt objednáváte železo u ZELENÝHO ZMRDA - takhle to tam fungovalo už předloni, dodací lhůty zboží které vůbec nemají zajištěné jim robot generuje tak aby lidi "zkusili objednat, protože to třeba vyjde". Po marném uběhnutí lhůty se Vám automaticky vygeneruje nové datum "za další 1-2 týdny" (vloni otestováno s časovým posuvem u více druhů zboží na nezávislých účtech) - zatímco Vy troubové budete čekat dál a ještě se v diskusích chlácholit že "to už se dá vydržet", nebo aktuálně "že Číňan teď šije roušky" (...což už je fakt na zápis do análů kopačkou!). 

 

Jestli chcete NOVÉ jabko, objednávejte buď přímo u Apple a nebo tam kde vedou aspoň elementární skladové hospodářství - ne u obývákových překupníků a slibotechen jako je tahle banda hajzlů (sorry, ale musel jsem) :furious:  

Pánové, to máte z toho že furt objednáváte železo u ZELENÝHO ZMRDA - takhle to tam fungovalo už předloni, dodací lhůty zboží které vůbec nemají zajištěné jim robot generuje tak aby lidi "zkusili objednat, protože to třeba vyjde". Po marném uběhnutí lhůty se Vám automaticky vygeneruje nové datum "za další 1-2 týdny" (vloni otestováno s časovým posuvem u více druhů zboží na nezávislých účtech) - zatímco Vy troubové budete čekat dál a ještě se v diskusích chlácholit že "to už se dá vydržet", nebo aktuálně "že Číňan teď šije roušky" (...což už je fakt na zápis do análů kopačkou!). 

 

Jestli chcete NOVÉ jabko, objednávejte buď přímo u Apple a nebo tam kde vedou aspoň elementární skladové hospodářství - ne u obývákových překupníků a slibotechen jako je tahle banda hajzlů (sorry, ale musel jsem) :furious:  

Pánové, to máte z toho že furt objednáváte železo u ZELENÝHO ZMRDA - takhle to tam fungovalo už předloni, dodací lhůty zboží které vůbec nemají zajištěné jim robot generuje tak aby lidi "zkusili objednat, protože to třeba vyjde". Po marném uběhnutí lhůty se Vám automaticky vygeneruje nové datum "za další 1-2 týdny" (vloni otestováno s časovým posuvem u více druhů zboží na nezávislých účtech) - zatímco Vy troubové budete čekat dál a ještě se v diskusích chlácholit že "to už se dá vydržet", nebo aktuálně "že Číňan teď šije roušky" (...což už je fakt na zápis do análů kopačkou!). 

 

Jestli chcete NOVÉ jabko, objednávejte buď přímo u Apple a nebo tam kde vedou aspoň elementární skladové hospodářství - ne u obývákových překupníků a slibotechen jako je tahle banda hajzlů (sorry, ale musel jsem) :furious:  

Pánové, to máte z toho že furt objednáváte železo u ZELENÝHO ZMRDA - takhle to tam fungovalo už předloni, dodací lhůty zboží které vůbec nemají zajištěné jim robot generuje tak aby lidi "zkusili objednat, protože to třeba vyjde". Po marném uběhnutí lhůty se Vám automaticky vygeneruje nové datum "za další 1-2 týdny" (vloni otestováno s časovým posuvem u více druhů zboží na nezávislých účtech) - zatímco Vy troubové budete čekat dál a ještě se v diskusích chlácholit že "to už se dá vydržet", nebo aktuálně "že Číňan teď šije roušky" (...což už je fakt na zápis do análů kopačkou!). 

 

Jestli chcete NOVÉ jabko, objednávejte buď přímo u Apple a nebo tam kde vedou aspoň elementární skladové hospodářství - ne u obývákových překupníků a slibotechen jako je tahle banda hajzlů (sorry, ale musel jsem) :furious:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alza prekup z obyvaku, tak to me pobavilo :D Radku jako dobry, ocividne mas spatnou zkusenost, stava se, ale jen proto asi nebudou prekupnici z obyvaku. Ve zbozi maji takove castky, o kterych se vetsine akorat tak sni. To je podobne, jak v jinem vlakne nekdo nedavno brecel kvuli Maxovi, ale pritom o nich vi kulovy, se vzdy temi komentari pak bavim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc se mi nelibi, ze u toho nezachovali alespon ten 3D touch, kdyz uz to vypada stejne jako 8, za tyhle prachy asi spis pujdu do jeteho Xr 128gb. 

Za ty prachy vzít jeté XR než nové SE mi nedává smysl, jestli si dobře pamatuji tak osmička měla/má kvalitnější displej než XR a navíc se připravíš o min. rok podpory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...