Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Panové, potřebuji poradit. Dřív se mi vždycky fotky z telefonu automaticky nahraly do fotek na macu. Z nějakého důvodu to tak od podzimu hapruje a teď už se to neděje vůbec. Nastaveny mam vše stejně, teda nastavení automatické zálohy do macu, co se dřív zaskrtlo,už jsem nikde nenašel. Pro upřesnění, fotky na iCloudu nemám a nechci mít. Fungovalo to vždy bez toho. A fotostream mam zapnutý taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, potřebuji poradit. Dřív se mi vždycky fotky z telefonu automaticky nahraly do fotek na macu. Z nějakého důvodu to tak od podzimu hapruje a teď už se to neděje vůbec. Nastaveny mam vše stejně, teda nastavení automatické zálohy do macu, co se dřív zaskrtlo,už jsem nikde nenašel. Pro upřesnění, fotky na iCloudu nemám a nechci mít. Fungovalo to vždy bez toho. A fotostream mam zapnutý taky....

Taky mi to dělá, mám to nastavené stejně jako ty. Pomůže jen v nastavení fotek vypnout Fotostream a pak ho opět zapnout.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše busmil - řešení hledej v iPhonu a ne v Macu, u mě se pár týdnů fotky (tipuju že kvůli zneplatněnému přístupovému tokenu) do Fotostreamu z vůbec neposílaly, pomohlo opravdu až opakované vypnutí/zapnutí fotostreamu v mobilu. Samotný upload (ale jen fotek z posledních 30 dní) se pak rozběhl až s nějakým časovým odstupem; Je to pár týdnů ale vzpomínám si že ten večer se na iCloud skoro nedalo dostat - a nedivil bych se kdyby to tehdy kolabovalo právě pod zátěží neúspěšných pokusů o synchronizaci, kvůli nějaké nepovedené serverové aktualizaci ze strany Apple. 

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No, ale já ten fotostream už vypnul zapnul několikrát a na iPad se synchronizace posledních 1000 fotek pořad stejně. Na tom Macu se to kdysi spustilo tehdy, když byl v síti a zapnutej. Jenže to bylo naposledy před par měsíci a od té doby ani ťuk....na netu se k tomu nic dohledat nedá...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby šlo o (jeden) mikrospínač, dělo by se to jenom jedním směrem. Předpokládejme že lze vyloučit chybné držení (náhodný stisk vol+/-), vliv Handsfree (každý výstup si pamatuje poslední hlasitost, která jde měnit i externě) a nebo "vytažení" ovládacího centra pádlofonu zpoceným uchem: Týká se to jen GSM/LTE hovorů v aplikaci "Telefon", nebo jiných protokolů (např. volání omylem vytočené přes MS Teams) které si můžou spravovat hlasitost adaptivně? Jestli se to děje i "bezdotykově", bez Handsfree a opakovaně během hovoru, je tu ještě možnost nějaké softwarové kulišárny ve funkčnosti "Noise Cancelling" (lze vypnout), ve které bude schované i potlačení zpětné vazby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové máte někdo tip na kompaktní A4 barevnou tiskárnu (asi inkoust) co by podporovala airprint a tiskla slušně fotky? Teď mám Canon Pixma, číslo už nevím, ale nemá už MacOS ovladače a mě doma ubývají PC s win. Co jsem koukal tak CAnon má pixmy s airprint jen A3, takže asi nějaký HP. Je to na doma a netiskneme toho moc. Předem dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@roura74 Ahoj, když inkoustovku (a asi i laserovku, pokud kvůli prosychání hlavy spotřebuješ víc inkoustu na čištění než na tisk) tak určitě zase multifunkční Brother. Škoda že místo původní řady DCP-J dělají už jenom drahé MFC-J modely - ale když oželíš možnost A3, tak použitelně vypadají i tankové modely. HP už druhou dekádu akorát katuje kosty a vymejšlí kurvítka (neservisovatelné plastové náhony podavačů atd.) - a když Canon na fotky tak jedině sublimačku B)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Jo, mam jí nainstalovanou doma už skoro dva roky default_biggrin.gif

(jen teda s jedním “m”)

5622c29dd642f002b78bf4f728084c90.jpg

Skvělý!
Taky máme takového asistenta, asistentka je ještě malička...jestli nepůjde vypnout jak asistent tak nás z toho jebne. Není totiž čas ani na jednu větu ke které by se asistent nevyjádřil.

Navíc....z osobní zkušenosti vím, že si všechny hovory náhrava a použije citace v nejhorší (pro nás) možný okamžik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...