Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Prosím o radu - IP 6 - upozornění na příchozí SMS. 

Jak dojde SMS, u všech kontaktů se ozve správné zvukové upozornění, kromě jednoho. Kontroloval jsem všechna nastavení

a tento kontakt se od ostatních nijak neliší. V čem může být ještě zrada? Už se s tím morduju měsíc.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Prosim prosim mam problem. Kdyz nekomu volam a chci dat hovor na reproduktor, vyskoci mi tam volby "iphone"
"Reproduktor"
"Macbook" ale macbook je vypnuty zahrabany buh vi kde, jde ta volba nejak odstranit?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Me to dela kdyz jsou ipody venku z krabicky a ne v usich coz dava smysl jak by rekl Petr Mara :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás jakou máte zkušenost s reklamací iPhone? Máti si koupila iPhone v Datartu a potřebuje ho reklamovat. Telefon po pár týdnech odmítá otvírat některé aplikace a weby a strašně se u toho zahřeje. Reset do továrního nastavení pomohl na pár týdnů, ale zase to dělá totéž. Chtěl jsem využít tu roční záruku přímo od Applu, ale na podpoře mi řekli ať nevymejšlím a zanesu to do Datartu (nebo do Vídně do Apple storu, když v Česku není). Mám ale trošku strach z řešení typu "závada se neprojevila", páč to by mě z obchodu asi vynesli v poutech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Pepino777 napsal:

Radku to mam prave vypnute. Proto me prekvapuje, ze mi to telefon nabizi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak problem vyresen, prekvapive stacilo vypnout a zapnout telefon :D

to bandi: podle me by se data mela ukladat normalne do aplikace "zdravi" stejne jako se ukladaj data o tom kolik jsi nachodil kroku atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme reklamovali dceřin iPhone 6s 2x. Jednou v Datartu do 14ti dnů a dostali jsme zpět peníze. Podruhé to bylo v Electrworldu. Tam ho vzali na servis a po týdnu reklamaci vyřídili novým kusem. Od té doby je klid.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej mi nabídl novej zafóliovanej SE2 red 128Gb, jen k němu není krabice, jen nabíječka. Já a nikdo v mém okolí tuto nabídku nevzalo, tak se zeptám zde. Cena 10.890Kč včetně pošty. 

Přístroj je nový a po aktivaci rok v záruce. Nabídka jen do dneška, v 21:00 píšu, že nemám zájem.  

 

27-iphone-8-and-iphone-8-plus-productred-special-edition-2018.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj,

mám dotaz, řešil někdo otevírání fotek po přenosu do PC mě to windows nechce otevřít, co jsem na rychlo zjistil tak se to ukládá v nějakém novém formátu... Máte někdo zkušenost, případně radu jak to normálně otvírat (už mě s těma super fíčurama fakt serou)...

díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...