Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Stává se vám, že se z neorigo funkčního nabíjecího kabelu (GoGen např.) stane nepodporovaný (hláška na displeji)? 

Jo, Apple me tim dost stve. Pritelkyni jsem koupil k vanocum nahradni nabijecku. Origo si nechala na nabijeni v praci a tu novou neorigo doma. Za par tydnu po aktualizaci zacala mit problem s vydrzi baterky. Uz treba v poledne telefon vybity. Premyslel jsem jestli mam resit baterku nebo co vlastne. No a pak jsem si jednou pujcil tu jeji nabijecku, strcil telefon do zasuvky, zacal nabijet. Po par vterinach prestal a vyskocila hlaska o nepodporovanem prislusenstvi. Pritelkyne si toho pred tim nikdy nevsimla, protoze telefon davala nabijet na noc a rano ho jen vzala a hodila do kabelky. Takze prislusenstvi je nejlepsi origo, i kdyz se clovek prohne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém Lightning zařízení (resp. nabíjecím USB kabelu) máte licencovaný čip - nejen kvůli "výpalnému" pro ovocnáře, ale i kvůli zabezpečení před neznámými dodavateli podezřelých a nebo vyloženě zlobivých externích periférií. A pokud se žlutý podnikavec rozhodne že krkavým Evropanům postačí klony nějak rozchozeného prototypu (na které se dřív a nebo později přijde - ale u Alibaby je nikdo reklamovat nebude, protože jednodušší jedinci si radši zanadávají na Apple), čeká šetřílky při některé z příštích aktualizací revokace příslušných certifikátů, takže fejková "náhradní" nabíječka (resp. kabel) už si s mobilem nepopovídá kolik wattů do něj umí sypat a funguje už jen v udržovacím režimu. Totéž může nastat i při selektivním polámání datových vodičů - nicméně ani v takovém případě už není "zdravé" takovou periferii dál používat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci kdo máte zkušenosti s Airpods Pro - uvažuju o pořízení pro paní, která shání sluchátka na běhání. Je to dobrá volba? Mám normální Airpody a jsou skvělý, ale při pohybu moc nedrží, tak nevím jestli ty Pro jsou na tom líp (jsou to špunty, tak by měly být, ale copajávim...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Brolo napsal:

kluci kdo máte zkušenosti s Airpods Pro - uvažuju o pořízení pro paní, která shání sluchátka na běhání. Je to dobrá volba? Mám normální Airpody a jsou skvělý, ale při pohybu moc nedrží, tak nevím jestli ty Pro jsou na tom líp (jsou to špunty, tak by měly být, ale copajávim...)

Airpods Pro na běhání zrovna nejsou. Poté, co mě dvakrát přistálo sluchátko na asfaltu (přežilo), jsem koupil na Aliexpressu sadu držáků na ucho. S tím už je to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte, chlapi, nějaké after market fixátory na ty AirPods Pro. Dejte mi tu link na funkční, díky. Já je chci právě v létě nosit na běhání a do posilovny. Normálně mám Beats Solo Pro, jsou skvělé, ale v létě je mi dusno 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nekoukáš jen do špatné "galerie" (poslední fotky bez přihlášení, jen icloud a jiné virtuální složky), není v dané složce problém s řazením?

Aplikace "Fotky" mi v tomhle ohledu přijde rod od roku pitomnější - tipuju že během pár let z toho udělají něco jako iTunes, co místo vlastních fotek budou přednostně zobrazovat nabídky na zakoupení cizích/lepších...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2020 v 10:34, Klokan napsal:

Prosím o radu - IP 6 - včera jsem nahrával video, nahrávání normálně ukončil, ale video se mi neuložilo ani v telefonu, ani na Cloudu. Žádnou chybu telefon nehlásí, , paměti mám všude dost.

Čím to může být?

Díky.

Koukal jsi i do slozky nedavno smazane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...