Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

jen to připoj na pc a zálohuj v iTunes pak to obnov, udělá se ti " :format C:" a pak obnovíš ze zálohy....easy 

ps: jde to zálohovat i přes cloud, ale moc se to nedoporučuje 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nebuďte tak jako každý rok naivní hovádka a nenamlouvejte si že Vaše bolístky vyřeší první build iOS14 po keynote. Vím že je to tady samej Power-User, Beta-Tester, Apfel-Enthusiast a Early Adopter (co ani neumí kliknout na čudlík k nahlášení chyby, natož ji popsat!) - takže se připravte že hlavně teď zkraje bude "finální verze" jeden nedodělek vedle druhýho :thumbsdown_anim:

image.png.270a38d0f95f44fcdf4f8b55ede1a686.png

Ještě horší hnůj bude letošní MacOS 11, kde bylo vše podřízeno přípravě na "Apple Silicon", bez ohledu na zpětnou kompatibilitu - a u zbytku po vzoru iOS7 opět zvítězila forma (a snaha o změnu jen kvůli změně samotné) nad funkcí, aby se neřeklo... :shit:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Radek124 napsal:

Hlavně nebuďte tak jako každý rok naivní hovádka a nenamlouvejte si že Vaše bolístky vyřeší první build iOS14 po keynote. Vím že je to tady samej Power-User, Beta-Tester, Apfel-Enthusiast a Early Adopter (co ani neumí kliknout na čudlík k nahlášení chyby, natož ji popsat!) - takže se připravte že hlavně teď zkraje bude "finální verze" jeden nedodělek vedle druhýho :thumbsdown_anim:

image.png.270a38d0f95f44fcdf4f8b55ede1a686.png

Ještě horší hnůj bude letošní MacOS 11, kde bylo vše podřízeno přípravě na "Apple Silicon", bez ohledu na zpětnou kompatibilitu - a u zbytku po vzoru iOS7 opět zvítězila forma (a snaha o změnu jen kvůli změně samotné) nad funkcí, aby se neřeklo... :shit:

 

A hned se ti bude lip spat vid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě třeba přijde fajn, že můžu budík rovnou zadat na klávesnici a je mi úplně jedno, jaký je to scrollovací okýnko :D takže vlastně error, který beru jako plus. Obecně mi IOS 14 jede až překvapivě v pohodě, narozdíl od jiných verzí, kde snad vždy nějaký ten problém skutečně nastal.

Jediné co, tak se mi najednou iphone nanabíjí z USB v PC, jakoby do něj teklo málo. Jasně ono tam i teče míň, než z klasické nabíječky, ale nikdy jsem neměl problém a teď najednou ano. Tváří se, že nabíjí, ale realita je taková, že jen udržuje na stejných procentech, tak nevím, user jsem úplně obyčejný. Možná je to i samotnou baterkou, která už rozhodně není 100% a třeba je na to  iphone s novým iOS víc háklivý a chce napájet větším proudem, fakt netuším...netrpělivě čekám na ip12, abych udělal po letech obměnu, takže ani neřeším :)

Btw: na Apple silicon jsem taky zvědavý, zatím to vypadá slibně, sakra ty novinky mi byl čert dlužnej :D 

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju že "malej" iPhone 12 taky zkusím - minimálně jako oslavu toho, že se mi díky "hranatým" modelům 4, 5S a SE podařilo přežít období Ivových eklhaft vožužlaných pádel :speak_cool:

Doufejme že do Listopadu/Prosince(Ledna) už budou tyhle porodní deformace u iOS14 zase nějak vychytané a vyžehlené - a že po půlroce koronavirově uvadajících prodejů neuvedou "jarní revizi", s USB-C a "tabletovým" TouchID v Power buttonu... 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Radek124 napsal:

Uvažuju že "malej" iPhone 12 taky zkusím - minimálně jako oslavu toho, že se mi díky "hranatým" modelům 4, 5S a SE podařilo přežít období Ivových eklhaft vožužlaných pádel :speak_cool:

Doufejme že do Listopadu/Prosince(Ledna) už budou tyhle porodní deformace u iOS14 zase nějak vychytané a vyžehlené - a že po půlroce koronavirově uvadajících prodejů neuvedou "jarní revizi", s USB-C a "tabletovým" TouchID v Power buttonu... 🙈

USB- C v Iphonu nikdy nebude.

Po lightningu uz bude jen bezdrat ;)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem, po update na ios14 se opet sam zapne wifi assist. Tak si to prepnete zpatky nez vam to vycucne vsechny data.

To jsou fakt ubozaci, poprvy z toho byl takovej pruser, a oni to vzdycky po roce nebo dvou znova zkusej, ze treba si toho zas lidi nevsimnou 🙄🙄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IOS 14 u mě zatím bez problémů. Akorát teda bylo spousta caviků kolem widgetů, jak to bude super. Ve výsledku ale zcela nepochopitelně odstranili ten, který jsem často využíval - oblíbené kontakty. Proč proboha!?

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem, po update na ios14 se opet sam zapne wifi assist. Tak si to prepnete zpatky nez vam to vycucne vsechny data.
To jsou fakt ubozaci, poprvy z toho byl takovej pruser, a oni to vzdycky po roce nebo dvou znova zkusej, ze treba si toho zas lidi nevsimnou
 

Díky. A v menu úplně dole, že si toho člověk nevšimne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, siwi napsal:

IOS 14 u mě zatím bez problémů. Akorát teda bylo spousta caviků kolem widgetů, jak to bude super. Ve výsledku ale zcela nepochopitelně odstranili ten, který jsem často využíval - oblíbené kontakty. Proč proboha!?

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk
 

vyřešeno pomocí zkratek ale je to hnusný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2020 v 1:35, Radek124 napsal:

Uvažuju že "malej" iPhone 12 taky zkusím - minimálně jako oslavu toho, že se mi díky "hranatým" modelům 4, 5S a SE podařilo přežít období Ivových eklhaft vožužlaných pádel :speak_cool:

Doufejme že do Listopadu/Prosince(Ledna) už budou tyhle porodní deformace u iOS14 zase nějak vychytané a vyžehlené - a že po půlroce koronavirově uvadajících prodejů neuvedou "jarní revizi", s USB-C a "tabletovým" TouchID v Power buttonu... 🙈

Právě na ten malej iP mám spadeno, takže doufám, že bude povedený. Obměnu už potřebuju a jinak nevím co bych koupil, leda aktuální 11 Pro, který není vysloveně obří, ale zase ta cena mi dost vadí, to už je za mou hranicí a tak jako tak bych rád velikost ala můj aktuální 7, to mi fakt vyhovuje.

před 17 hodinami, Pirx napsal:

Jen tak mimochodem, po update na ios14 se opet sam zapne wifi assist. Tak si to prepnete zpatky nez vam to vycucne vsechny data.

To jsou fakt ubozaci, poprvy z toho byl takovej pruser, a oni to vzdycky po roce nebo dvou znova zkusej, ze treba si toho zas lidi nevsimnou 🙄🙄

 

A proč je to problém? Však když stojí Wifi za prd, tak já jsem třeba rád, že rovnou přehodí na data a nemusím nic řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bells napsal:A proč je to problém? Však když stojí Wifi za prd, tak já jsem třeba rád, že rovnou přehodí na data a nemusím nic řešit...

Pokud mas neomezeny data tak to problem neni. Pokud jo, tak to nikde neindikuje ze pouziva data misto wifi a po chvili koukani na netflix ti prijde sms ze si mas dokoupit dalsi data.

Kdyz uz nic jinyho, tak by to po update melo zachovat tvoje nastaveni, a ne ze se to poprepina samo jak se jim to zrovna hodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...