Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Zdravím. Stalo se někomu nebo mám dat RESET.

Nainstaloval jsem do iPhone Pro Max 256GB novy iOS 14.0.1 a od ty doby, když udělám fotku, tak mi nad fotkou napíše jen napr. včera nebo dnes a čas místo města, ale někdy pod fotkou napíše ulici i číslo popisné.

Přitom všechny fotky které jsem vyfotil dříve je vše jak má být.

Vsechna nastavení polohy soukromí atpod. mám nastavené jak má být 

Diky za rady.

03B1F399-01B0-41EB-B37A-2D363A1A07B9.jpeg

45E35443-C628-4AAC-9B57-EF6055ACD16C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pepino777 napsal:

Likviduju tu vylozene starozitnej tlacitkovej telefon a jedina moznost jak z nej dostat fotky je bud MMS, nebo bluetooth.

Dalo by se to s trochou štěstí dostat přes BT do nejakyho notebooku. Před lety jsem takhle připojil starou Nokii. Teoreticky by přímo ve Windows mohl být rovnou nějakej protokol, kterej to bude umět.

Dřív to šlo, teď už to bude asi horší: https://superuser.com/questions/1099223/how-to-browse-bluetooth-files-to-or-from-windows-10-without-third-party-apps

Edit: chtělo by to asi Mac: https://support.apple.com/en-za/guide/mac-help/mchle7fa9e15/mac

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Andrew, osobně teda řešívám spíš problémy typu že "to předávání SMS a hovorů nefunguje", ale přesně to co popisuješ je situace řešitelná "levou zadní" když Ti ty 2 zařízení leží vedle sebe - zatímco analyzovat a sepisovat tipy na základě X screenshotů sejmutých z toho nebo onoho v různých časech (zatímco na druhém zařízení se dál vesele pokusničí) k cíli vůbec vést nemusí.

Čisté řešení kterak si na (by-design "jednouživatelském") iPadu zabezpečit soukromí je vytvořit juniorovi na iPadu samostatné AppleID - s tím že ze svých věcí jej pustíš jen ke stahování z appstore, bez možnosti nákupů (a to ani zdarma) a s rodičovským zámkem (neplést s "rodinou"!) na provádění změn účtů. A nebo rovnou (sobě nebo jemu) koupit další iPad... :whistle:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád jede do Středoafrické republiky a má vzkazky, že někomu tam iphone funguje a někomu ne (signál). 
Kamarád má iphone SE I.gen.

Lze podle, např. sériového čísla, poznat jestli přístroj je “stavěný” do této země?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Zkus třeba tenhle link 📻 (modelové číslo odpovídá SE co se prodávalo u nás) - a kde tam bude mít signál Orange by to mělo fungovat. Průser je že i u "operátora s nejlepším lokálním pokrytím" je v té prdeli světa signál stěží v pár osadách, takže na nějaké vykecávání a real-time sdílení fotek z divočiny ať kamarád radši zapomene. Leda by si na cestu půjčil satelitní telefon... 📡

image.thumb.png.84393b920d07650dbab4e2e3bf699b35.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o dvě rady, budu aktivovat nový iPhone, hodlám do něj přetáhnout data ze starého přímo mezi sebou.

- Přetáhnou se mi všechny zapamatovaný hesla nebo si je mám radši "někam napsat"?

- omezí se mi aktivací nového zařízení něco na tom starém nebo si ho můžu nechat se všemi apkami a kontakty jako zálohu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, bandicoot napsal:

Prosím o dvě rady, budu aktivovat nový iPhone, hodlám do něj přetáhnout data ze starého přímo mezi sebou.

- Přetáhnou se mi všechny zapamatovaný hesla nebo si je mám radši "někam napsat"?

- omezí se mi aktivací nového zařízení něco na tom starém nebo si ho můžu nechat se všemi apkami a kontakty jako zálohu?

MNe se stahly i hesla a vsechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bandicoot Pokud máš hesla v klíčence na iCloudu a na novém mobilu si to taky aktivuješ, tak se vše (po přihlášení s příslušným heslem) sesynchronizuje automaticky. Na starém zařízení se nic nedeaktivuje - naopak před případným prodejem si ho musíš vyčistit sám (a do té doby jej tak můžeš mít coby "technologickou zálohu").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...