Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Mě by to taky nevadilo, kdyby k tomu dali kabel s usbA na který mám doma těch nabíječek taky x.

Co má samsung nyní v nabídce nevím, ale u s10 měl kolega nabíječku s klasickým usbA/usbC.

Zajímá mě co příjde s dalším iphonem, konečně do toho udělají usbC místo lightningu a všechny kabely co člověk do dnes používal se vyhoděj? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Evrope by to mohlo nastat. V US si myslim, ze lightning vydrzi dlouho...
Rikas, ze k samsungu byla usbc, to potvrzujes mnou vyse napsane. Pokud nekdo prechazi ze Samsungu, tak si necha nabijecku a strci do toho kabel lightning-usbc dodavany k iphonu. Kde je problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba S20 už má taky USB C adaptér...jenže člověk většinou přechází ze staršího modelu. A dokáži si představit to rozladění, že ti přijdou domů novej foun, ty se těšíš jak malej a po vybalení zjistíš, že ho nemáš jak nabít. Takže zpátky do elektra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Problem je v tom, ze samsung ma to usb c v telefonu a ne v nabijecim adapteru. Takze samsung nabijecka do ktery musim strcit usb A je mi k nicemu kdyz mi apple da kabel s usb C.

Musím s tebou nesouhlasit, mám u Note jak u origo adaptéru, tak dokoupeném 45 W usb C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beztak si k těm naleštěným prdům “pro zachování resale value” kupujete ještě předraženější šprcky - no tak si holt letos do košíku přihodíte i nabíječku a basta. Furt to bude levnější než každoroční zdražení u Rolexu, který tu taky všichni “nutně potřebujou” :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Radek124 napsal:

Nikdo Ti nic neodebere, balení bez nabíječek se týká až dvanáctek. A samozřejmě všech budoucích Samsungů, Hulahéjů a dalších čínských prádelen, postavených na kopírovaní “všeho progresivního od Apple”... :whistle:

https://www.letemsvetemapplem.eu/2020/10/16/takto-nyni-vypadaji-po-odstraneni-nabijecky-krabicky-starsich-iphonu/

Obavam se ze odebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff... tak tohle jsem nepostřehnul. Ale jestli bude v doprodejích přiměřená sleva (při cenách blízkých dvanáctkám by výbehové modely nikdo nekupoval), tipuju že na tom furt budeš líp než při nákupu neslevněného "plného balení" před měsícem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu,  je třeba šetřit planetu. Jablečných adaptérů mám doma minimálně deset. Kdyby poslali jen kabel je to pochopitelné, dráty sou spotřební zboží.

Menší zlo by ale bylo, kdyby tam nedali nic, protože abych si to céčko někam mohl zapojit, tak bych  musel koupit jedenáctou nabiječku. Jinak si ten kabel můžu strčit do ucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 10. 2020 v 16:26, jiriku23 napsal:

Najde se zde někdo kdo by mohl odepsat DPH na nový IPHONE..?

Aby si člověk trošku vylepšil cenovku..?

Láhev Mount Gay BB ho případně nemine.

Kdyžtak SZ, díky Jirka

zatím se nic neupeklo, tak se připomínám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...