Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Jo to je jasny. Ale stve me, ze se mi pri presunu videa iphone vzdy odpoji jak jsem psal vys.

Uz pres dva roky ziju s 32gb iphonem, takze pravidelne zalohovani a promazavani fotek a videa je nutnost.
Edit: ale ted uz je to ve fazi, kdy musim kazdou chvili vypinat vsechny bezici aplikace na pozadi, aby telefon fungoval normalne a i pres to se celkem dost zahriva. A to me moc nebavi, tohle jsem musel neustale resit pred x lety na androidu. Zatim. Co tohle pisu, se telefon kolem powerbuttonu a slotu na simku zahriva tak, ze mam pocit, jako bych mel v ruce malej primotop
Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás asi ano. Ale v USA nevím. Když o 450 000 aut mluví paní, která má tak 40 kg nadváhu. Kdyby zhubla, tak se sníží spotřeba jejiho auta a tudíž emise, na každý kus jejího oblečení by bylo potřeba o 1 m2 látky méně, atd atd. To by měl někdo spočítat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám trabl a třeba by někdo mohl pomoci.

Jako telefon mam iPhone XR, poslední verze iOS. Jako PC používám ntb od Lenova s Win10.

Jelikož mám neomezená data na paušálu, na cestách používám mobil jako hotspot. Zapnu, připojim noťas a všechno jede. Jenže se mi stává, že se spojení po několika minutách přeruší - já musím najet v mobilu do záložky hotspot a na PC dát připojit k síti. Když tu záložku v mobilu neotevřu tak mi PC napíše že se k síti není možné připojit.

Ovladače síťovky by měly být aktuální. Někdo nějaký nápad? Neřešil jste to někdo? Nevim jestli jde problém od mobilu nebo od ntb. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls, jak to to s tou verzí iOS 14.1? Mám jí staženou, ale zatím bez instalace. Neproběhly tady nedávno nějaký info, že to není zrovna odladěný nebo tak něco (přehřívání, nadměrný vybíjení baterky etc)?

Ptám se, poněvadž jsem jednak línej hledat a jednak ocením i aktuální informace. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem kolegovia, mal by som jednu otázku - znova mám potrebu dvoch čísiel tak som zakúpil do iPhone 11 E-SIM.

Problém mám ten že keď mi nikto vola napr na E-SIM (nastavenú ako sekundárnu) a ja ho dám zrušiť odoslaním SMS - pošle mu iPhone sms ale z primárnej sim - aj keď prichádzajúci hovor je na druhu sekundárnu.

Viete nikdo poradiť ? Alebo sa s tým musím zmieriť a uznať že Apple zas niečo nedomyslel.

Súčasne druha otázka - keď chcem niekomu volať je možnosť to upraviť v nastaveniach kontaktu - čo je pomalé... nedá sa nastaviť napr vždy otázka v ktorého čísla ? (Tento druhý problém ale viem akceptovať).

Dik, vlado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po aktualizaci na iOS 14 mám všechny obrázky, které vyfotím s příponou ".heic" místo ".jpeg" a dělá mi to neplechu při vkládání fotek tady na fóru (fotka se nezobrazí jako obrázek, alejako soubor ke stažení).

Lze to nějak přepnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...