Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

DHL dnes mile překvapilo - mimík měl původně dorazit až v Pondělí, tak přes víkend aspoň bude čas rozsoudit který z nich si nechám...

IMG_E4053.jpg.acaa1e30d6915baf5ea599b6a33a6ced.jpg

Ta modrá na bocích je fakt pěkná, vzadu spíš infantilní - ale v ruce to zaplať pán bůh sedí stejně dobře jako hranaté SE B)

Super, těším se na postřehy, mimino mě vážně konečně zaujalo i designem, jen škoda že nemá čtečku v displeji ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Radek124 napsal:

DHL dnes mile překvapilo - mimík měl původně dorazit až v Pondělí, tak přes víkend aspoň bude čas rozsoudit který z nich si nechám...

IMG_E4053.jpg.acaa1e30d6915baf5ea599b6a33a6ced.jpg

Ta modrá na bocích je fakt pěkná, vzadu spíš infantilní - ale v ruce to zaplať pán bůh sedí stejně dobře jako hranaté SE B)

12 by měla být tenčí než 5/SE. Z fotky to vypadá naopak. Já to tedy je? Jo, ale on ten foťák to vlastně zdvíhá.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotný okraj tenčí je, ale kvůli trčícím objektivům je pocitově tloušťka úplně stejná (asi vedle nich přilepím gumovou podložku, aby se ten krám nekejval na stole) a hmotnost zhruba jako iPhone 4. Kdyby do uvolněného místa dali radši větší baterku, buzeranti... takhle to chvílema (v levé dolní třetině) topí jak čert přímo do dlaně a procenta mizí před očima - ještě že přes tu ofinu nejsou většinu času vidět :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupuju každej rok novej model. Dělám to tak od iPhone 4, který jsem jsem měl jako první po x androidech.  Včera mi přišel 12 Pro max. Zapnul jsem ho, položil vedle 11 Pro max a za 15 minut jsem měl 1:1 všechno v novým mobilu. Někdy vloni po nějakým update se mi nějaký čas špatně synchronizoval exchange. Jinak jsem tak posledních 10 let neměl jedinej problém. Nedám na to dopustit a představa, že musím dělat s něčím jiným mě děsí. Každej to máme jinak holt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše dawe, LAN přenos SE->mini proběhnul včetně reaktivace AW na jedničku - v podstatě si to řeklo jenom o potvrzení s heslem a během čtvrthodinky bylo hotovo, akorát se musela samostatně u banky potvrdit přenesená platební karta v klíčence (což je v podstatě správně, protože technicky vzato jde o vytvoření nové virtuální karty). 

A když už jsme na chronomagu a zmiňovaly se tu obavy o vliv "MagSafe" na naše tikající milášky, tak magnety vzadu jsou tak slaboučké že sotva udrží USB flashku. Dole na AW mi přijdou tak 2x silnější, takže jestli někdo počítá s tím že mobil v autě svisle přilepí na kus plechu tak ani náhodou - a o to silnější tím pádem budou muset být protikusy v příslušenství. 

PS: A dokud se budou muset nosit slintáky, tak do obchodu jedině s AW nebo se starým "touch ID" telefonem, protože manipulovat u kasy s hadrem na hubě kvůli FaceID je neskutečnej oser :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemáte někdo nový case magsafe? Jde mě primárně o průhledný. Nevíte jestli kryje čočky foťáku? A co zpracování a mačkání tlačítek. Mám ho objednaný a narazil jsem na video, že je nic moc. Díky předem všem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tmavě modrý silikonový case, tlačítka jsou z takového tvrdšího silikonu, kolem fotoaparátu je plastový rámeček - čočky jsou chráněné. Zpracování mi přijde dobré, jistota stisku je lepší než z leathercase co jsem měl na iP7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc. Silikon jsem zvažoval. Ale prý se na něm brzo “vybrousí” kolečko při používání nabíječky nebo drzaku do auta. Ten do auta budu chtít určitě kupovat. Proto zvažují ten průhledný, kde by nemělo být vidět žádný poškození. No uvidím. Mrknu na nej v obchodě a max ho tam hned nechám. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...