Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Pro jistotu ještě jednou: V samotném telefonu jsou ty magnety tak slaboučké, že v autě udrží leda prd. Jestli se s tím někdo z nudy chystá šudlit po nějakém nablblém hliníkovém kolečku (bezdrátové nabíječky se dělají i "hadrové"), dopadne stejně jako kdyby si vzal 2 staré desetníky do dlaně a nebo když si dneska chronomagor nasadí na hodinky NATO a po pár dnech zjistí že si kvůli bordelu doškrábal dýnko :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, byl by někdo ochotnej mi v Praze checknout iPad z inzerátu? Ze Zlína to jaksi nedává smysl, ale bohužel blíž jsem za poslední týden nic neobjevil.

Kdyžtak pište sz ať to tu neplevelíme. Díky.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten apple už mě fakt sere. Aktualizoval jsem .Mac na novej os a první co vidím, ze zmizela procenta u baterie. WTF? To jako, aby to lidem nebylo líto, ze to nemaj na iPhone? Celej apple na mě začíná působit dost negativně, ale tak máme kapitalismus, mužů si koupit něco jiného...

Jak jsem se tuhle koukal na TV+, kde po roce vlastně nic není, tak to, co tam je, mě utvrzuje v tom, ze je to levičácká společnost..... čest výjimece filmu s Tomem Hanksem. 

Upraveno uživatelem Petr R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr R Na rozdíl od mobilů Ti nikdo nezakazuje nahodit z TimeMachine zálohu a vrátit se k (IMHO poslednímu ještě normálnímu desktopovému) MacOS.

Aktuální "Big Sur" je s prominutím srágora zaměřená akorát na implementaci tabletového UI (včetně podpory ARM procesorů) na dektopu - a tomu odpovídá i progresivní debilizace doteď solidního desktopového UI směrem k matlafonům (kde ovšem procenta u baterky oddělali kvůli nedostatku místa u výřezu). Microsoft se z podobného bludu "jediného moderního UI" implementovaného do Windows 8 mátožně vzpamatovává doteď (naštěstí na Windows 7 jde dodnes v pohodě vyžít), tak uvidíme jestli i ovocnářům tahle posedlost potrvá další dekádu :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čautě. Mám na iPhonu synchronizovaný mailový účet outlook.com. Klasický freemail, žádný exchange. Posledních x dnů se to pořád odpojuje a musím i několikrát denně znovu zadávat heslo k účtu. Čas od času se to stalo i v minulosti, ale tak jednou za uherák. Teď to dělá furt. Jeden den třeba jednou, druhý den třeba šestkrát. Zaznamenal to někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petr R napsal:

Ten apple už mě fakt sere. Aktualizoval jsem .Mac na novej os a první co vidím, ze zmizela procenta u baterie. WTF? To jako, aby to lidem nebylo líto, ze to nemaj na iPhone? Celej apple na mě začíná působit dost negativně, ale tak máme kapitalismus, mužů si koupit něco jiného...

Jak jsem se tuhle koukal na TV+, kde po roce vlastně nic není, tak to, co tam je, mě utvrzuje v tom, ze je to levičácká společnost..... čest výjimece filmu s Tomem Hanksem. 

Procenta jsou tam pořád, jen si je v Předvolbách zaškrtni....

Snímek obrazovky 2020-11-18 v 14.24.35.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Čautě. Mám na iPhonu synchronizovaný mailový účet outlook.com. Klasický freemail, žádný exchange. Posledních x dnů se to pořád odpojuje a musím i několikrát denně znovu zadávat heslo k účtu. Čas od času se to stalo i v minulosti, ale tak jednou za uherák. Teď to dělá furt. Jeden den třeba jednou, druhý den třeba šestkrát. Zaznamenal to někdo? 

Mam stejny problem. Vzhledem k tomu, ze to neni muj primarni email, tak jsem ho zatim disabloval, nez zjistim co kdo kde podelal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Petr R napsal:

Ten apple už mě fakt sere. Aktualizoval jsem .Mac na novej os a první co vidím, ze zmizela procenta u baterie. WTF? To jako, aby to lidem nebylo líto, ze to nemaj na iPhone? Celej apple na mě začíná působit dost negativně, ale tak máme kapitalismus, mužů si koupit něco jiného...

Jak jsem se tuhle koukal na TV+, kde po roce vlastně nic není, tak to, co tam je, mě utvrzuje v tom, ze je to levičácká společnost..... čest výjimece filmu s Tomem Hanksem. 

Nez se buses priste rozohnovat jak te na  apple neco sere tak si nejdriv projdi Nastaveni.Ta moznost procent u stavu baterie tam samo je🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je hlavně nerozum přecházet na úplně novou generaci SW hned po vydání, bez otestování (ideálně na cizím nebo virtuálním počítači) kompatibility a skutečné potřebnosti "novinek". Plnohodnotné aktualizace OS a prohlížečů u Apple dodnes pravidelně vycházejí až po High Sierru, takže na rozdíl od mobilů není problém mít relativně aktuální/ozáplatovaný i 10-12 let starý Mac a na něm v případě potřeby pouštět ještě starší 32-bitové aplikace a utility. U Mac OS teď fakt není kam spěchat, pokud nemáte úplně nový stroj s M1 (na kterém momentálně nic jiného nejede) :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové plánuju upgrade ipadu. Doteď používám ipad čtvrté generace 32gb wifi, baterka neuvěritelně drží. Co mě štve, tak výkon HW, byť používám pouze mail, web, filmy přes nplayer a apka netflixu. Už je hodně dýchavičnej a ios skončil na 10. Bohužel jsem se nějak přestal orientovat v modelech, Apple jich chrllí nějak moc. Potřeboval bych radu co koupit. Nechci utrácet za nejnovější model, byť na AIR pějí chválu. Covid prázdniny mi docela probraly finance, tak klidně něco loňskýho co se ještě prodává nový, nebo juknu po něčem z druhé ruky, ale zase bych byl rád kdyby byl ještě aspoň dva roky podporovanej ios.
Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej air mám tejden a je to velmi příjemný zařízení, oproti mini 4 opravdu fofr. Do středy se dá koupit v electroworldu se slevou, stačí mít kód z airbank (5%) a pak vratej jeste 10% na věrnostní kartu. Maj tam i starší modely.

Co novej iPad? Ten by mohl chvíli vydržet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poraďte a ušetřete mi nervy a čas.... dík

Nedaří se mi v macu korektně exportovat "xls" do "pdf". Už se s tím trápím dlouho a řeším to v rychlosti pomocí vedlejšího Win PC 

- přesněji řečeno: Při volbě "uložit jako" do pdf, se mi rozhodí, v exelu předem upravené konce stránek. Takže sice pdf soubor mám, ale ne v tiskovém rozložení (vzhledu).  Vím, že existuje třeba PDF Printer Lite, že bych to obešel tiskem do pdf, ale ve verzi Lite je pouze "W/B 2-page document". (nemám samo. problém koupit PRO verzi, když bude potřeba).

Něco někde přehlížím, nebo není jiné cesty než pdf tiskárna? (kdysi jsem ve Win používal PDFCreator, jen se mi tento způsob zdá jako krok zpět)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUa, tak jsem přešel na BigSur. Kromě znatelného zpomalení (PRO mid 2014) nemůžu najít v mailu ikonu na řazení mailů, třeba podle odesílatele. Je tam nějakej filtr kterej vypíchne akorát nepřečtené maily. Jsem slepej, nebo soudruzi v Cupertino udělali nějakej easter egg pro ajťáky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsi náhodou v dynamické nebo oblíbené složce ? tam to myslím právě řadit nešlo.

 

každopádně nezjistil někdo jestli jde zobrazení těch dynamických a oblíbených složek v aplikaci MAIL skrýt ? nepoužívám tyhle složky vůbec a dost mě tam ty prázdný řádky štvou  (zbytečně se mi to pak nevleze na obrazovku a musim rolovat dolu - hodně složek pošty a díky těm dvěma řádkům navíc je to už pod úrovní obrazovky - snad to vysvětluju trošku srozumitelně.)

 

díky

Upraveno uživatelem Závislák
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...