Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

@mlsoun1 muzes jakykoliv prst, jakoukoliv ruku. Palce, ukazovacky jsou pro komfort nejlepsi, ale kdyz to nejde, tak to nejde. 
Nejdriv davas brisko prstu. Opakovane, nez se nacte cele. Prubezne to brisko po kousickach posouvas. Az se nacte cele, vyzve te, abys zadal okraje prstu. A poslouchej ten obrazek, ukazuje ti ktere casti jeste nejsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čautě. Nemáte někdo nějaký fígl, jak vyhledávat na Apple TV hudební videa, koncerty? Neumím najít nějaký společný jmenovatel. Hledám podle názvu “filmu”, skupiny. Pak mi to nabídne pár “podobných”, ale chybí mi tam třeba sekce “hudební filmy/koncerty”, kde by bylo všechno. Na Apple music to jde, ale tady jsou spíše jednotlivé klipy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to doplním. Kategorie Hudební tam je, je tam jen pár hovadin typu Škola rocku. Co mám stažené koncerty, tak ty mají zařazení jako Koncertní, ale jinde než ve své knihovně tuhle kategorii nenajdu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, využíváte někdo Apple TV jako středobod homekitu, jste spokojeni a nebo máte nějaké výhrady?

Čekám, až ze slunné Californie vyjde již v minulosti avízovaná nová apple tv, abych mohl pomalu domácnost ladit do homekitu. Zatím jsem nikde kupodivu nedohledal žádné bližší info ohledně uvedení nové TV na trh. Nechce se mi už kupovat cca 3 roky stará Apple TV 4K

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce OT: Můžeš začít ladit i dřív. Já jako homekit "server" používám iPad (kterej mezi tím normálně používám). Jde akorát o to, abys měl nějaký zařízení, který funguje jako server (nebo brána nebo jak se tomu říká). Pak se prostě připojíš a jede to. Veškerý nastavení stejně provádíš v koncovým zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlel jsem ještě o homepodu, ale víc využiji TV. iPadem u nás vládnou jikry, tak jim nechci prozatím nechávat šanci do homekitu jakkoliv vstupovat/ovládat. Proto bych chtěl TV jako domácí centrum. U iPadu jsem četl o občasných problémech ve spojitosti s homekitem a jeho domacího centra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ATV jako gateway pro Homekit funguje v pohode, ale hodi se mit i nejakou zalohu, kdyby ti ta ATV umrela, takze bud druhou nebo Homepod (mini). Pokud nastane nejaky zasadni problem, tak se to stejne sesype cely a ATV nebude ten duvod. Uz jednou jsem musel vsecko odebrat, Homekit nastaveni smazat a zalozit to vsecko znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Maxmillian napsal:

ATV jako gateway pro Homekit funguje v pohode, ale hodi se mit i nejakou zalohu, kdyby ti ta ATV umrela, takze bud druhou nebo Homepod (mini). Pokud nastane nejaky zasadni problem, tak se to stejne sesype cely a ATV nebude ten duvod. Uz jednou jsem musel vsecko odebrat, Homekit nastaveni smazat a zalozit to vsecko znovu.

ok, díky za info. Záloha v podobě homepodu a nebo případně i toho iPadu možná nebude od věci 👍

Cloudem ta záloha vyřešit nejde??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hayamen, ale jo zalohu si udelat muzes, v pripade iPadu i do Cloudu, ale kdyz se rozbije homekit, tak zadna zaloha nemusi pomoct. Mne se to rozbilo, kdyz jsem tam pridal dalsiho cloveka a od te doby se mi rozbily prava vsech v homekitu a ja ztratil admin prava a nemohl jsem si je pridat zpet. Takze jsem musel pod jinym uctem vsechno odebrat, homekit vylejt a zacit znovu. Nektere aplikace nabizeji zalohu toho co je v Home nastavene, ale jestli by to pomohlo, to nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a omlouvám se, že narušuji rozjetou debatu, ale dosloužil mě mobil s drojdem a vzhledem k nynějším velikostem se poohlížím co koupit. Asi bych šel do japka a mám dotaz. Jedná se mě o aplikaci mapy.cz, a konkrétně jestli se dá provozovat offline plnohodnotně jako u droidu. A nebo nějakou jinou appku s mapama, která by uměla např. stopaře a nějakou offline navigaci. Díky za rady a omlouvám se za narušení zábavy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...