Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Díky za odpověď, není to nic zásadního, ale v mapách používám stopaře na záznam prochozených tras a nikde jsem se nedočetl, že to jde. Údajně to v offline režimu funguje tak nějak omezeně. Proto ta otázka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na mapách funguji neustále, plánuji si tam trasy na lyže, chůzi a kolo, vše pak dávám do hodinek Garmin. Mapy.cz jsou velmi propracované co se týče turistiky a jsou dokonce nějak propojeni s vojenskými mapaři v Dobrůšce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, celý apple jde mimo mě, ale paní má starší 6s a už nějakou dobu váhá ohledně upgrade na ios14. Nechce, aby se ji z mobilu stalo jen těžítko :) ... Chtěl bych se zeptat někoho s podobným zařízením, jestli zjistil nějaký problém / baterka, signál,  záseky atd... / Díík.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám léta koupený Weekcal(HD), ale poslední dobou zjišťuju že na mobilu si v pohodě vystačím i s vestavěnou klasikou. Spíš než fancy fíčury je důležité mít v tom “kukátku” propojené všechny podstatné (pracovní/soukromé/rodina) kalendáře - což iOS i Mac naštěstí dovedou “out of the box” už na systémové úrovni, bez trapných “vendor locků” na typ serveru (á la Exchange/Utlouk) nebo konkrétní aplikaci:smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám léta koupený Weekcal(HD), ale poslední dobou zjišťuju že na mobilu si v pohodě vystačím i s vestavěnou klasikou. Spíš než fancy fíčury je důležité mít v tom “kukátku” propojené všechny podstatné (pracovní/soukromé/rodina) kalendáře - což iOS i Mac naštěstí dovedou “out of the box” už na systémové úrovni, bez trapných “vendor locků” na typ serveru (á la Exchange/Utlouk) nebo konkrétní aplikaci:smoke:

Toto vsetko viemaj fantastical, len je z uzivatelskeho hladiska, myslim UI privetivejsi, vie zobrazit viac informacii, pre mna je napriklad klucove vidiet na jednej obrazovke napriklad mesacny kalendar a aj vsetky nadchadzajuce udalosti, toto napriklad nativny kalendar nevie, keby vedel, asi by som ho tiez pouzival.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...