Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

@tmx Možná by místo hrozeb fejkama od Alibaby bylo jednodušší koupit novou nabíječku z oficiálního zdroje (mimochodem, vzpomínám si že v iStyle svého času všecky 3 provedení 45-60-85W stávaly stejně), resp. pohledat jetou originální ve specializovaných bazarech...

@roura74 Obávám se že Airpods i jejich nabíječky jsou od začátku dělané "neopravitelným způsobem", detaily viz zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124 Pouze konstatuji, ze nabijecky z Ali nejsou plnohodnotna nahrada originalu. Muze se jednat o nebezpecne produkty, jak pro pripojene zarizeni, tak pro uzivatele (pozar). Reagoval jsem na poznamku @moco, ze ma "neco" v kontejneru z Ali. Jak jsem se presvedcil, mala osveta ohledne tohoto druhu produktu je potreba, protoze ani vzdelani lide v mem okoli nechapou rozdil mezi rizikem silikonove pouzdro vs elektricke zarizeni z Ali. Jak Radku doporucujes, take bych se ohlednul v bazaru po original produktu.

Upraveno uživatelem tmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Z. Paul napsal:

Chlapi kdo jste měnil XR za 12Pro, stojí to za to? Vím že je to dost obecná otázka, ale predtim jsem šel z SE do XR 🤷🏿‍♂️😂

Fotky stojí určitě za to, já šel z 11pro do 12pro a přesto tam je skok co se týče displeje i foťáku. Hranatý case taky stojí za upgrade, jinak je to asi vše 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo airpods je nutno brát jako jednorázové. Proto bych si je už nikdy nekoupil, stejně jako většinu drahých true wireless sluchátek.

Mně osobně vyhovujou hlavně proto, že mi jako jedny z mála sedí v uších jak přilepený. Muziku přes ně neposlouchám, mám je na telefonování a audioknihy.

Myslíte někdo, že by šlo se zárukou vydrbat výměnou nabíjecí krabky od sluchátek co jsou ještě v záruce, jak jsem psal výš?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se obávám že Airpods mají uložené číslo v čipu, současně je v databázi uveden den aktivace/trvání záruky (databáze je dostupná i pro veřejnost na stránkách Apple ).

https://support.apple.com/en-us/HT209371

Před pár týdny jsem jedny objednal z Francie - přišly přímo z Čeng-čou, což mne znervóznilo. Trochu jsem hledal a mám jiné SN na papírovém obalu, jiné na nabíjecí krabičce a jiným číslem se hlásí do systému Apple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ještě zbývá stará dobrá (radši cizí) mikrovlnka a pokus případnej RFID čip předem uškvařit - protože dost pochybuju že se jim tam v rámci kontroly záruk někdo prcá s louskáním těch vořechů a okometrickou kontrolou kódů. Ale berte to prosím jen jako poťouchlý pokus o vtip, protože kdoví co by podobná procedura mohla nastartovat v integrované lithiové batérečce... 🔥🧨🧯🚒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se obávám že Airpods mají uložené číslo v čipu, současně je v databázi uveden den aktivace/trvání záruky (databáze je dostupná i pro veřejnost na stránkách Apple ).

https://support.apple.com/en-us/HT209371

Před pár týdny jsem jedny objednal z Francie - přišly přímo z Čeng-čou, což mne znervóznilo. Trochu jsem hledal a mám jiné SN na papírovém obalu, jiné na nabíjecí krabičce a jiným číslem se hlásí do systému Apple.



Díky za info. Tak nějak jsem si to myslel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ještě zbývá stará dobrá (radši cizí) mikrovlnka a pokus případnej RFID čip předem uškvařit - protože dost pochybuju že se jim tam v rámci kontroly záruk někdo prcá s louskáním těch vořechů a okometrickou kontrolou kódů. Ale berte to prosím jen jako poťouchlý pokus o vtip, protože kdoví co by podobná procedura mohla nastartovat v integrované lithiové batérečce... 

Když jsem stejnou závadu reklamoval u jedničkových koupených v Exasoftu, tak mi autorizák napsal, že jsou z Polska a ať reklamuju u prodejce. Byl to proces na tři měsíce. Takže asi kontrolujou vše co se dá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem měl léta starý mobil,tak vím kulový o plackách a hlavně o jablku.S iPhonem jsem nadmíru spokojen,ale i tak bych se Vás optal chlapi na jednu maličkost.Když vyfotím hodinky na ruce a chci je postnout na chronomag,tak se mi ta fotka vždy otočí.Když je stáhnu přes kabel,tak je vše o.k.Nevíte náhodou,co s tím udělat?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mlsoun1 napsal:

Že jsem měl léta starý mobil,tak vím kulový o plackách a hlavně o jablku.S iPhonem jsem nadmíru spokojen,ale i tak bych se Vás optal chlapi na jednu maličkost.Když vyfotím hodinky na ruce a chci je postnout na chronomag,tak se mi ta fotka vždy otočí.Když je stáhnu přes kabel,tak je vše o.k.Nevíte náhodou,co s tím udělat?Díky

Nefotíte to tak, že se až moc s telefonem nahnete a on si tímpádem "myslí", že je nohama vzhůru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, mlsoun1 napsal:

Že jsem měl léta starý mobil,tak vím kulový o plackách a hlavně o jablku.S iPhonem jsem nadmíru spokojen,ale i tak bych se Vás optal chlapi na jednu maličkost.Když vyfotím hodinky na ruce a chci je postnout na chronomag,tak se mi ta fotka vždy otočí.Když je stáhnu přes kabel,tak je vše o.k.Nevíte náhodou,co s tím udělat?Díky

Nahráváš pomocí webového rozhraní, nebo apky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mlsoun1 Tipuju že to zase souvicí buď s výchozím formátem ukládání fotek a nebo Tapatalkem. Před pár týdny jsem tady vystavoval "zkratku" (pro iOS14) která spoustu podobných problémů řeší přežvejkáním do korektního JPEG formátu a rozměru v úschovně: vypbranou fotku pak stačí zeditovat ve "Fotkách", přes menu "sdílení" nalistovat úplně dole ten skriptík, přepnout se do prohlížeče a výsledek vložit z úschovny. A jako bonus to ušetří prostor na disku (mezivýsledek se nikam neukládá) i mobilní data (iOS posílá rovnou formát JPEG).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bandicoot Aby tvOS v té krabičce napoprvé naběhl, potřebuješ jeho aktivaci (tak jako u většiny jablečných zařízení) oproti svému AppleID  - ale za to nic neplatíš a protokolem AirPlay si pak můžeš po lokální síti z mobilu/tabletu/počítače streamovat co hrdlo ráčí. Jediná zpoplatněná věc je (jak na sviňu stejnojmenná) aplikace/služba/obchod 🍎TV, kterou ale naštěstí využívat nemusíš - beztak tam za to poblblé předplatné nabízejí akorát (vesměs ještě extra zpoplatněnej) otitulkovanej prd... :shit:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...