Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Info pro pacienty:

.... jestli ještě někdo váhá nad koupí mých apple hraček v prodeji a čeká na lepší cenu, tak zítra ráno budu hodinky a 12pro dávat pryč, tak máte poslední možnost si je zajednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nekde jsem to cetl loni, ze pokud to nekdo u nas spusti, tak jen pro modely z CZ distribuce.
Budu se rad mylit, pac tu jedny 3ky LTE v nerezu mam a pak by zacaly tak nejak davat vetsi smysl...

Edit: vzpomel jsem si kde, bylo to primo na webu T-Mobile, je to tam furt, no uvidime no, jestli se Apple/provider nejak ustrnou. Technicky to asi problem nebude.

Hodinky Apple Watch S3, S4 a S5 (jejich LTE/cellular verze) nahrání eSIM profilu zatím pro náš region nepodporují. V tomto případě je podpora podmíněna rozhodnutím výrobce hodinek a zároveň podporou některých dalších síťových funkcionalit na straně operátora. S těmito hodinkami se do české mobilní sítě nepřipojíte ani v případě, pokud si Apple Watch koupíte v zahraničí a použijete eSIM zahraničního operátora.

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Radek124 napsal:

Proč by neměli? Doufejme že se díky rozhoupou i ti zbývající dva troglodyti, když minimálně Vodafone to "na svých systémech" v zahraničí provozuje běžně.

No můj obchoďák od O2 se moc netvářil , že by se O2 mělo rozhoupat...tak uvidíme s čím příjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, potřebuji radu .)

Chtěl bych sem dát na prodej iPad pro 12,9" , 2.generace (2017), 512 GB s obalem a zabudovanou klávesnicí (Apple) + apple pencil 1. generace a netuším, jakou si dát cenu. Trochu jsem googlil, ale nepovedlo se mě pochopit cenovou politiku trhu :)

Co by jste prosím doporučili?

 

Díky.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Prorok napsal:

Přátelé, potřebuji radu .)

Chtěl bych sem dát na prodej iPad pro 12,9" , 2.generace (2017), 512 GB s obalem a zabudovanou klávesnicí (Apple) + apple pencil 1. generace a netuším, jakou si dát cenu. Trochu jsem googlil, ale nepovedlo se mě pochopit cenovou politiku trhu :)

Co by jste prosím doporučili?

 

Díky.

Tom

na iwant.cz si zkus zjistit cenu při online výkupu pro nějakou orientaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple Watch u T-Mobile. Pokud si chcete aktivovat mobilní připojení pro hodinky, které to umožňují, děje se tak v aplikaci Watch v iPhonu. Operátora kontaktovat nemusíte, vše se nastavi v apce. Potřeba jsou přihlašovací údaje do t-mobilu a 4 poslední vidíš puk2 (zjisti se sms na 4603) s textem PUK2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A co by na procesoru mělo být nespolehlivé? U notebooků se serou primárně baterky a pohyblivé věci: ventilátory, kdysi hdd, panty a ohýbané kabely vedoucí k displeji - přičemž ventilátory u komplet pasivně chlazeného Air ze seznamu kurvítek vypadávají (samozřejmě za cenu časově limitovaného výkonu - lidi jsou odjakživa nesoudná hovada a při tepelném vytěžování těchdle plivníků nechápou proč jim jde baterka rychleji do kopru). Těch 5-7 roků nebude problém, pokud se zas do té doby neprojeví nějaká fatální konstrukční vada (jako dříve podsvícení, motýlkové klávesnice, bordel v LCD a podobně). U MBP bych si rozhodně počkal na letošní modely, které by na tom snad mohly být líp s portama. Jo - a jestli těch 5-7 let používals i Parallels pro příležitostný provoz x86/64 okenic, tak na to u ARMového M1 samozřejmě zapomeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90% som na nabijacke doma, cize pasivne chladenie a baterka by to mala zvladat. Jedine sa bojim tej M1 kedze je to relativne nova, casom neoverena vec. Ale mas pravdu malo by to fungovat :D :D 

 

Nahodou nemate niekto tip kde kupit macbook air za dobru cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je tu řeč o novém Air, je třeba si připlácet za větší paměť nebo stačí iCloud (200gb) a externí hdd. 
Teď mám air 128gb a k tomu 128gb SD kartu na filmy. Používám ho jen na “domácí žvýkání”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Na iCloud se vychvajdni, bez vlastního NASu (a nebo ještě debilnějšího externího disku) je to drahá cesta do pekel. Ne náhodou se tihle kriplíci s ojebaným úložištěm povalují v inzerci a čekají až si je nějaký další naivka koupí... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@moco Na iCloud se vychvajdni, bez vlastního NASu (a nebo ještě debilnějšího externího disku) je to drahá cesta do pekel. Ne náhodou se tihle kriplíci s ojebaným úložištěm povalují v inzerci a čekají až si je nějaký další naivka koupí... :thumbsdown_anim:

No ono i na ty externí disky je třeba dávat majzla, jak mnozí zjistili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Airtag v praxi. Nechal jsem ho v jednom z cestovních kufrů. Při nástupu do letadla poslední aktualizace před pár minutami docela daleko mimo letadlo. Ale pořad jsem si naivně říkal, že to je nesmysl a asi to nemá dost iPhonů v dosahu. 
 

Po přistání pořád aktualizace v Praze … a taky že ano. Kufr tam zůstal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...