Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Potrebuju poradit pri vyberu telefonu.

Rozhoduju mezi iPhone 12 mini nebo iPhone 11 Pro.
Jde mi hlavne o vydrz, rychlost a fotak. Co by jste vybrali vy? Pro 12 mini mirne hraje podpora 5G, ale nevim jestli to neni jen takovy pozlatko.

Tedka mam rok starej SE 2020 a velikostne mi vyhovuje, ale baterka je na pul dne maximalne.
Predtim jsem mel Xr, ale to zas bylo moc velky, nicmene baterka podle me drzela lepe.

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Qwuiddo napsal:

Potrebuju poradit pri vyberu telefonu.

Rozhoduju mezi iPhone 12 mini nebo iPhone 11 Pro.
Jde mi hlavne o vydrz, rychlost a fotak. Co by jste vybrali vy? Pro 12 mini mirne hraje podpora 5G, ale nevim jestli to neni jen takovy pozlatko.

Tedka mam rok starej SE 2020 a velikostne mi vyhovuje, ale baterka je na pul dne maximalne.
Predtim jsem mel Xr, ale to zas bylo moc velky, nicmene baterka podle me drzela lepe.

https://www.cena-vykon.cz/porovnani/apple-iphone-11-pro-64gb-vs-apple-iphone-12-mini-64gb/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, teret napsal:

Rychlost bude zhruba stejná - při běžném používání, foťák to samé a baterka u 11 pro asi o kousek lepší. 5g je zatím jen takové pozlátko, pokud nehodláš mít telefon aspoň tři roky a více.

Dik, telefon vetsinou mam rok, max rok a pul. Pak menim nejcasteji kvuli baterce (ted mam po roce kapacitu 87%).

před 33 minutami, Alex77 napsal:

Diky, pokud pominu lepsi procesor, ktery stejne asi nevyuziju - potrebuju jen homekit, carplay, fotak a non-games appky, tak mi zejmena kvuli o 37% vyssi kapacite baterie vychazi jako vitez 11 pro (oproti webu, kde zvitezil 12 mini).

 

Uvidime, kde ho budou mit v pekne akci..

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Qwuiddo napsal:

Dik, telefon vetsinou mam rok, max rok a pul. Pak menim nejcasteji kvuli baterce (ted mam po roce kapacitu 87%).

Diky, pokud pominu lepsi procesor, ktery stejne asi nevyuziju - potrebuju jen homekit, carplay, fotak a non-games appky, tak mi zejmena kvuli o 37% vyssi kapacite baterie vychazi jako vitez 11 pro (oproti webu, kde zvitezil 12 mini).

 

Uvidime, kde ho budou mit v pekne akci..

Mam oba.O 37% vetsi baterie u 11 pro ale neznamena i o tolik vetsi vydrz.

Oba mobily jsou kupovany zhuba mesic po sobe tak podobny stav baterie.

12 mini ma usposnesi procesor a mensi displej.V realu mivam vecer pri stejnem vytizeni na 11 pro zhruba o 15% vic baterie.

Fotaky jsou na 12 mini o fous lepsi a nocni rezim uz o dost.
Video lepsi vyrazne.

Vykon resit smysl nema toho maji oba jeste dost.

Spis je dulezite jake ma kdo ruce.

Pro cloveka s velkejma rukama je psani na 12 mini dost problem.

Tak asi tak.

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hoj kluci, prosím o radu.. 

Pořád zálohujeme s paní telefony do PC přes iTunes :) 

Letos jsem kupoval paní nový mini ( měla osmu ) přehráli jsme je klasikým přenosem .. 

Včera jsem ji ho chtěl připojit k PC a udělat zálohu, ale iTunes mi nabízí jen aktivovat jako nový, nebo aktivovat ze staré zálohy, nemohu přijít na to, proč.. Telefon je samozřejmě aktivovaný a funguje.. Chci jen udělat zálohu..

Nesetkal se s tím někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@semi001Protože je to (bez ohledu na naklonované aplikace a nastavení) nový telefon? Prostě se tím založí nová záloha k aktuálnímu nastavení+iOS v telefonu a starou pak můžeš zrušit.

PS: Nemyslel jsem starou jako starou, ale starou jako zálohu :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@semi001Protože je to (bez ohledu na naklonované aplikace a nastavení) nový telefon? Prostě se tím založí nová záloha k aktuálnímu nastavení+iOS v telefonu a starou pak můžeš zrušit.

PS: Nemyslel jsem starou jako starou, ale starou jako zálohu :speak_cool:

Hochu já jsem v tomhle asi tatar :D Mě to totiž nedělá, měním tel pomalu co rok a tohle se mi ještě nestalo.. 

Jak se v PC dostanu přes tu obrazovku, kde mi to nabízí buď obnovu, nebo nastavení nového telefonu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam iphone snad od 6. Nyni mam sluzebni SE ikdyz nabizeli i 12. Libi se mi ta prenositelnost. Chtel jsem koupit 12 mini, ale objednam 13 mini. O neco lepsi procesor a fotak a rozdil ceny je minimalni. Uvazuju o ipadu mini, mam velmi starou generaci. Do vlaku idealni, ale tady nejsem rozhodnuty. Cenove vychazi asi nejlip air. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos se taky chystám na větší upgrade. Mini 4 sice slouží dobře, ale už je znát baterka a výkonem taky už neoslní. XS ani nemluvě. Takže si půjdu pro nový Mini a 13 Pro -- velikost vyberu až na místě. Každopádně docela potešili s cenama, oproti loňsku šlo všechno dolu; resp. minimálně u iPhonů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MaxelSpíš bych řekl že zaváděcí US ceny jsou nachlup stejné, jen použitý kurz CZK není taková zlodějna jako vloni. Dvouhodinovou multikulti agitkou Kokešovy "požehnané" squadry už jsem si letos ani nekazil žaludek - a s potěšením zjišťuju že tentokrát fakt nebylo o co stát a na co čekat. :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně - nemít mini 12 už od loňska, byl by teď na něj ideální čas :cool02:

Dtto Apple Watch: ani se k tomu levnějšímu o milimetřík přifouklému OLED nenamáhali dát nový procesor, plná huba teplých keců o revoluci a skutek utek. Digitálky co (kromě X variant obrázku šeredné černošky a Y variant duhových buzerantských motivů) dovedou sekundy digitálně zobrazit jen na jednom jediném displeji (který se mimochodem nezměnil od úplně první série) jsou v 6. generaci tak nadčasové a moderní, že spolu s nimi v pohodě inzerují ještě 4 roky starou Series 3... :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...