Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Nejlépe samozřejmě nijak - k čemu Ti bude zahnojit si hned zkraje půlku SSD v mobilu tunama starejch nekompatibilních sraček, které už máš stejně dávno stažené?

Samozřejmě lze zdarma zkusit klasický iTunes postup po USB (tj. videa nasynchronizovat do sandboxu/složky vhodného videopřehrávače atd.), zatímco echt vymoštovaný masochista s neskrývaným zadostiučiněním kupujícího Rolexek ovocnářům vyplázne předplatné za příslušný prostor na iCloudu, aby podpořil jejich zvrácenou duhovou a BLM agendu 🤑

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na blbé nápady permanentně ublížených hypochondrů jako je @aaaa nevidím důvod hledat uctivější formu odpovědi.
Nicméně jde o dotaz který se tu rok co rok po nafasování nové generace opakuje, takže (i pro notorické prudiče, co se sami na kloudnou odpověď po letech nezmůžou) je výše popsáno řešení. Komu forma nesedí, možná by se neměl dožadovat uctivé péče na anonymním internetovém fóru o hodinkách, ale v krámě kde mu ten mobilní poklad za jeho prachy prodali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Radek124 napsal:

Na blbé nápady permanentně ublížených hypochondrů jako je @aaaa nevidím důvod hledat uctivější formu odpovědi.
Nicméně jde o dotaz který se tu rok co rok po nafasování nové generace opakuje, takže (i pro notorické prudiče, co se sami na kloudnou odpověď po letech nezmůžou) je výše popsáno řešení. Komu forma nesedí, možná by se neměl dožadovat uctivé péče na anonymním internetovém fóru o hodinkách, ale v krámě kde mu ten mobilní poklad za jeho prachy prodali.

Vylial som kvoli Tebe kavu na klavesnicu :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to oživím 😀 Zítra si jdu pro nový iPhone 13 mini, náhradu za současný iPhone SE 2gen. Líbí se mi ta kompaktnost. Uvažoval jsem chvíli koupit si moderní děla a pořídit  Pro Max, ale je to fakt moc velké 🙂 a nosit ho v pořád v tašce se mi fakt nechce.

 

Ještě přemýšlím o náhradě stávajícího iPadu mini 4 za novou generaci mini. Mám to na přehrávání videoklipů a her do vlaku (hraju Samorosta a Machinarium 🙂 )   a občas na hotel (krátká služebná), kde se mi nechce brát počítač. Jsem teď na vážkách jestli mám brát mini anebo mám uvažovat o Pro 11 nebo Airu. Co se mi líbí na tom novém mini tak je ta kompaktnost a váha. Dneska jsem ho měl v Alze v ruce a přišel mi strašně lehký. Bohužel jsem zapomněl vyzkoušet si ten 11 iPad.

Co byste mi poradili?

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 9. 2021 v 20:04, aaaa napsal:

Ty jseš neskutečnej. Nesrozumitelná a arogantní odpověď. Proč? Vyrostlo ti ego? :thumbsdown_anim: :thumbsdown_anim: :thumbsdown_anim:

Možná se tě dotklo tohle  podpořil jejich zvrácenou duhovou a BLM agendu 🤑

Ale obsah jsem pochopil i já a co Ti chtěl @Radek124 mezi řádky i na rovinu  říci také, a to mi to moc nepálí.

Tvá otázka byla blbá a odpověď zjevná a očekávaná. 🙂

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@knihomol Pokud na tom prilezitostne i pracujes, tak rozhodne Pro. S klavesnici.

Mam misto laptopu 13” Pro a nedokazu si predstavit pracovat na 11”, natoz na Minikovi. Ten je super na cteni, do vlaku atd, presne jak pises, ale na nic dalsiho.

iP Mini je dobra volba, optimalizace a HW se zase posunuli a oproti 12mini uz je baterka uplne ok. Navic se zda, ze to je jeden z poslednich, ne-li uplne posledni Mini co Apple udela. Pro maji lepsi camera system, ale to u Tebe zjevne nebude uplne hlavni kriterium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se tu jednou ptal, ale zkusím to ještě.

Mám problém s hotspotem. Na iPhone XR vytvořím wifi hotspot /neomezená data/ a na ten se připojím přes NTB s win10. Všechno v pohodě, ale ntb se od toho hotspotu pořád odpojuje a já musím na XR najet do nastavení/hotspot pak na ntb do wifi sítí a pak se teprv připojit. Když nenajedu do toho nastavení v XR tak to hotspot síť ani nenajde.

Když jsem doma tak mám noťas stále připojený k wifi síti, nikdy se neodpojí sám od sebe. Ale na hotspotu klidně co 10 minut, někdy vydrží dýl někdy míň. 

Někdo nějaký tip čím by to mohlo být? Špatný nastavení něčeho? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...