Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Aha, no jo. Ono je to az od iPhone 12+, tak pokud mas starsi, tak to tam neni a mozna to tam nebylo potreba. Spolehlivy tip na to jak to vyresit bohuzel nemam. Pomohlo mi pripojit telefon kabelem a misto wifi hotspotu to jet po USB, kdyz bylo nejhur. Jinak sebou taham spolehlivy wifi hotspot, ktery podobne problemy nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s tím má víc lidí. Někdo tvrdí, že jim pomohl network settings reset. Ale sám jsem to nezkoušel.  

MY (HOPE PERMANENT) FIX: I've reset the Network Settings: (Sett>Reset>Netw) https://support.apple.com/en-us/HT204051

All wifi passwords were lost. 

Device Name was reset to "iPhone", thus for the PC/Client wifi to be able re-connect 

Deleted from PC/Client the old named wifi connection

Searched for the new named iPhone Hotspot - connected and entered password.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, EpsteinBarr napsal:

Podla toho, co pise Maxmillian ti iOS15 nepomoze, pokial nemas iPhone 12 a novsi. Ja mam na 11 Pro iOS15 a tiez tam tuto moznost nemam. Hotspot pouzivam dost casto, ale je pravdou, ze s MacBook Pro a zatial to samo od seba neklaklo nikdy. 

Spis mi jde o to jestli ten bug nezmizí upgradem iOS. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost, podobný problém jsem zaznamenal v Pondělí večer, když mi v práci začalo vypadávat Eduroam Wifi - a při pokusu o náhradní připojení přes hotspot na 12mini se tento místo LTE pokoušel trvat na svém vlastním datovém připojení, pochopitelně přes tutéž přetíženou Wifi... takže až do "ručního" zásahu ve výše uvedeném ovládacím panelu iOS to na Macu bez varování padalo a blblo :whistle:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Maxmillian napsal:

Problém s tím má víc lidí. Někdo tvrdí, že jim pomohl network settings reset. Ale sám jsem to nezkoušel.  

MY (HOPE PERMANENT) FIX: I've reset the Network Settings: (Sett>Reset>Netw) https://support.apple.com/en-us/HT204051

All wifi passwords were lost. 

Device Name was reset to "iPhone", thus for the PC/Client wifi to be able re-connect 

Deleted from PC/Client the old named wifi connection

Searched for the new named iPhone Hotspot - connected and entered password.  

Zkusil jsem iOS 15, i tenhle postup a furt je to stejně na piču. Už mě to fakt sere.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel v tomhle případě je nejspolehlivější koupit nějaký malý wifi hotspot. Nevýhoda je, že to chce další SIM a tarif. Je to u telefonu za takovou raketu dost smutný. 

Ještě teda někdo psal, že mu funguje nastavit, aby se telefon nezamknul. Ale to zas bude o to víc žrát baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další tarif být nemusí - sám třeba mám na tyhle od účely od Vodafone druhou "tabletovou" LTE SIM se samostatným číslem a daty sdílenými s hlavním tarifem zdarma. Tu mám trvale píchnutou v kapesním AP s WiFi+Ethernetem a vlastním akumulátorem, abych to při servisu strojů mohl nechávat pověšené v rozvaděči, s počítačem mohl běhat kolem bez drátů a nemusel řešit že se mi přitom vybil mobil. Akorát jak na potforu ta krabka v Pondělí zůstala doma...

Ale pokud si vzpomenete, tak tyhle průsery s připojením se objevovaly rok co rok, pokaždé kolem nástupu nových "major verzí" iOS - a letos se jim to zjevně podařilo zreplikovat i do "posledních záplat" starší verze před vydáním nové. Ne nadarmo se při programování říká "co funguje nespravuj!": příliv indiánů z Microsoftu zjevně stále trvá, nové funkce které by stály za pochlubení veškeré žádné, takže se obávám že ani letos nebude marné vydržet a počkat si aspoň na verzi 15.1.3+ :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

iPhone 13 Pro Max

Stalo se někdy někomu, ze se mu každá písnička ve slozce HUDBA rozdvojila jakoze je každá 2x hned po sobě.

Dal jsem jako vždy přenést data a potom mám všechny písničky 2x.

A jeste mám vždy otevřené panely třeba 15panelu email, google, chrono atd. ze si jen přepínám kam chci jít a teď v té 13 postupně “zmizí” a zůstanou jen dva panely třeba.

Nemá někdo nějakou zkušenost?

Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky poprosim o radu. Jde nejak  smysluplne, blbuvzdorne a idealne automaticky dostavat fotky z iPhonu do ntb s widlema? Mati ma iPhone, fotky na iCloudu a novy ntb s widlema. Potrebuju to nejak poresit. MacBook ji nevnutim ;) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...