Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Nahraj si do PC aplikaci pro synchronizaci dat z iCloudu. Zapni v ní synchronizaci fotek a je to. Máti vyfotí fotku, ta se uloží na iCloud (je-li iPhone připojený k internetu), PC si fotku z iCloudu stáhne a máti ji uvidí normálně v Průzkumníku v příslušné složce. Funguje to zcela bez dalšího zásahu uživatele.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sere me to teda fest. Uz podruhy jsem mel v kapse pres pul hodiny zaplou svitilnu..... Nejde ty tlacitka alespon z ty zamykaci obrazovky odstranit? Asi jsem zhejckanej z androidu, ale toto se amikum moc nepovedlo......

 

Pripadne tusite, jakym zpusobem apple priijma pripominky a podnety ke zlepseni? Predpokladam ze nejsem jedinej na planete koho to sere a cim vic se nas ozve, tim vetsi je sance ze to nekdo upravi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze ja nemam 3D touch, ale jen haptic touch, u me se netlaci :D 

 

EDIT: Hlavne u ip s touchid to bylo tak, ze kdyz jsem vyndal z kapsy a nic nemackal, tak se rozsvitil a kdyz jsem ho zas vracel do kapsy tak sam zhasnul.... Tohle samo nezhasne a pak se mi v kapse zapina svitilna atp.

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Pepino777 napsal:

Jenze ja nemam 3D touch, ale jen haptic touch, u me se netlaci :D 

 

EDIT: Hlavne u ip s touchid to bylo tak, ze kdyz jsem vyndal z kapsy a nic nemackal, tak se rozsvitil a kdyz jsem ho zas vracel do kapsy tak sam zhasnul.... Tohle samo nezhasne a pak se mi v kapse zapina svitilna atp.

Jo, přechod z Androidu je peklo. 

V nastavení - zpřístupnění - dotyk se dá odškrtnout možnost Klepnutí pro probuzení, takže se nebude displej zapínat v kapse a tím pádem ani svítilna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přechod z Androidu je peklo. 
V nastavení - zpřístupnění - dotyk se dá odškrtnout možnost Klepnutí pro probuzení, takže se nebude displej zapínat v kapse a tím pádem ani svítilna.
No to mi povidej, ladim to uz 3 tydny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdysi iphone měl, pak jsem na chvíli konvertoval a teď se zase vracím.... Jen jsem nečekal, že nepůjdou upravit čudlíky na zamykací obrazovce (resp jsem čekal, že když už tam apple něco přidá, bude to více user friendly).... Hlavně že je tam tlačítko na foťák když stačí šoupnout prstem.... :D

Klepnutí pro probuzení mi vyhovuje a hlavně u mě asi problém nezpůsobuje. Jsem prostě zvyklý telefon vyndat z kapsy kuk a vrátit do kapsy bez nějakého zamykání atp. Takže display zůstane rozsvícený a zapínají se nesmysly.... Už aby byl always on i pro iphony..... 

 

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nájde sa tu majiteľ nového iPad mini? Uvažujem o prechode z iPadu Pro M1. Promotion a multitasking sú na 11” dispeji síce super, ale keď riešim maily, píše sa na tom dosť biedne. Klávesnicu sa mi k tomu dokupovať nechce, to už radšej vytiahnem Mac. Niekto reálne skúsenosti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...