Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

FaceID používám měsíc, zvyknul jsem si rychle. Blbý je, že se na telefon musíš podívat, nemůžeš to začít odemykat hmatem už cestou z kapsy. Po odemknutí je pak potřeba šoupnout nahoru, aby se objevila domovská stránka. Oproti touchID to byl pár dnů nezvyk, ale sžil jsem se s tím a nevadí mně to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cital si dobre - Apple to skusa v betaverzii.

inak, @Zmrzlinar aby si pri prechode z osmicky na 12 mini nebol sklamany. Svagor ma 12 mini, ja mam SE druhej generacie a az taky velky rozdiel v tych dvoch telefonoch nevidim. Skratka neviem obhajit ten cenovy rozdiel vs. pridana hodnota drahsieho modelu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, jsou povolání u kterých by bylo FaceID kvůli slintákům doslova na zabití - namátkou vzpomenu třeba kamaráda anesteziologa. Nicméně ke vzteknutí občas stačí i odemykání ApplePay v obchodě, teda pokud nemáte na druhé pracce AppleWatch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli to má spojitost Icloudem, nejsem odborník. 
Ale nefunguje mi AppStore, respektive, když chci stáhnout aktualizaci nějaké aplikaci, chce to po mne přihlásit k iTunes storu pomoci Apple ID (pod kterým jsem samozřejmě přihlášen na cely telefon, včetně storu a jinak vše funguje) a když zadám heslo, píše nesprávne heslo nebo účet a nelze se připojit. 
I když vše nastavim i ve storu a všude, stejne to nejde. 
Kde muže být chyba?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marfael napsal:

Nevím, jestli to má spojitost Icloudem, nejsem odborník. 
Ale nefunguje mi AppStore, respektive, když chci stáhnout aktualizaci nějaké aplikaci, chce to po mne přihlásit k iTunes storu pomoci Apple ID (pod kterým jsem samozřejmě přihlášen na cely telefon, včetně storu a jinak vše funguje) a když zadám heslo, píše nesprávne heslo nebo účet a nelze se připojit. 
I když vše nastavim i ve storu a všude, stejne to nejde. 
Kde muže být chyba?

Diky

Zkus se ještě pohrabat v Nastavení-App store, nebo v osobním nastavení, jestli to tam nechce něco zatrhnout…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Applisti, jakozto Androidak mam drobnou potiz s Iphone 11 PRO pritelkyne. Zjistil jsem, ze za dva roky co ho ma nezalohuje fotky a vzal to na sebe. Nechci do toho motat itunes nebo cloudy (ano, jsem sto let za opicema) a kdyz pripojim mobil k PC (Win), tak se ta mrcha po chvilce stahovani dat odpoji. Nevite, co v tlf nastavit nebo v cem by mohl bejt zadrhel? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, uff napsal:

Ahoj Applisti, jakozto Androidak mam drobnou potiz s Iphone 11 PRO pritelkyne. Zjistil jsem, ze za dva roky co ho ma nezalohuje fotky a vzal to na sebe. Nechci do toho motat itunes nebo cloudy (ano, jsem sto let za opicema) a kdyz pripojim mobil k PC (Win), tak se ta mrcha po chvilce stahovani dat odpoji. Nevite, co v tlf nastavit nebo v cem by mohl bejt zadrhel? Diky.

Tohle mam taky, nebo to dokončí pretah fotek do PC /widle/ ale víc jak půlka fotek se nepřetáhne. Já to dělal tak ze jsem prekopirovaval složku po složce a kontroloval počet fotek a velikost složky jestli tam je fakt všechno. Je to omrd ale nevím jak jinak to řešit. S windowsama si to asi tykat nechce no 🤷🏿‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2022 v 9:00, Murphy97 napsal:

Pratele, vy co mate vice zkusenosti s nakupy novych iP...

Na jak dlouhou cekacku se mam v teto dobe asi pripravit u 13 Pro Max 128GB grafitový?
Mam objednano od 4.1.

Uz me ta doba fakt sere. Hodinky, auta, telefony,....

Diky

Vcera jsme si udelali vylet do Usti do ZOO, pak na Vetrusi a jak jsme parkovali v OC Forum, zeptal jsem se stylem "lina huba holy nestesti" v iStyle takovyho fajn mladyho typka na dostupnost. Chvilku to vypadalo beznadejne, ale asi jsme se mu nejak libili a svete div se, jeden jsme hned koupili 😄. Nakonec v te bledemodre, ktera se dceri libila jeste vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v zásadě žádný problém. Jako vždy u Amazonu bych se trochu bál u dražších položek vráceného/poškozeného zboží a s tím spojených komplikací. Ale to bych si ho radši vzal z https://www.suntech.cz/produkt/573738-apple-iphone-13-256gb-temne-inkoustovy/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém: kluk si něco stáhne do IP, následuje oznámení, že to musím schválit (máme to nastaveno), takže syn odklikne odeslání žádosti ke schválení, nicméně mně to nedorazí.

Pozn. dřív chodilo, rodinné sdílení nastaveno, ve svým telefonu vidím jeho a v jeho svůj, schvalování nákupů rovněž aktivní.

Takže nějak nevím, kde je chyba. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...