Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, John_Lenon napsal:

By mě zajímalo, jak to bude letos s dostupností. Letos v lednu mi na 13pro říkali dva měsíce od objednání. Apple na Chodově

no já doufam, ze to pujde lip nez loni... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, xcmaniax napsal:

Tak co říkáte na ty nový ultra AW? Jsme zvyklej sportovat s AW, ale poslední dobou pokukuju po Garminech, přeci jen ty sportovní funkce jsou úplně někde jinde. Kdyby se to blížilo Garminům, tak bych mohl pohodlně zůstat u celýho ekosystému vč. Apple music a přehrávání do bezdrátových sluchátek, což na Garminech asi nejde a musel bych přejít na Spotify. Nejsem moc fanda titanu, ale zatím na první pohled to vypadá že na sportování jsou o dost dál než základní AW. 

Už starší Forerunner 945 píchnu kabelem do počítače, do složky music nakopíruju mp3 a hotovo. Na hlavu BT sluchátka (Aeropex) a jdu běhat, no problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, pebe napsal:

Už starší Forerunner 945 píchnu kabelem do počítače, do složky music nakopíruju mp3 a hotovo. Na hlavu BT sluchátka (Aeropex) a jdu běhat, no problem.

No tak jasne. Jen bych musel mit neco jako mp3 ze jo😄 proste jsme komplet na applu vc. Music, detskych uctu, sluchatek a tam je ta synchronizace napric vsim uplne skvela. Takze cekam az udela apple hodinky, co budou stejny data z asi dost stejnych senzoru intepretovat a vyhodnocovat stejne dobre jako Garmin. Vydrz je mi putna, stejne po sportu leti z ruky a de tam neco jinyho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože ty jsou ale hnusné - zlatej Ive a jeho "mejdlové krabičky". Nevím jestli jim tu hroudu navrhoval Rusák, Číňan nebo Ind, ale za střízliva bych si ji na ruku fakt dobrovolně nedal... :yucky:

Největší prdel je že kapacitní dotykáč je v drtivé většině ve videu prezentovaných podmínek nepoužitelný - vlhkost, sníh, pot atd. prakticky znemožňují klikání a používání gest, zatímco tlakový senzor nepozná že už by měl displej zamknout, takže pak (typicky pod vlhkou/propocenou manžetou) dochází k nahodilým chybám, které pak zdaleka nemusí znamenat jenom chybné pauznutí/přepnutí frikulínem konzumovaného tuc-tuc. Sorry za opakovaný pesimismus, ale tohle už je fakt úplně blbě - a pro jistotu podotýkám že ocelovo-safírové AW venku+k vodě nosím celoročně, zatímco výše zmiňovaný Garmin doma ani nemám :thumbsdown_anim: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 9. 2022 v 13:31, blackwhit napsal:

no já doufam, ze to pujde lip nez loni... 😉

Já minulý rok čekal asi měsíc a půl 😞 tenhle rok vynechám i když poslední roky jsem měl každý rok nový, ale těch 5 tis navíc tenhle rok si neumím ospravedlnit vzhledem ke třem výraznějším změnám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od loňska mám iPhone 13 Pro a dnes jsem nafasoval nový 14 Pro ... co teď, nějak se mi nechce zase všechno kopírovat, nastavovat bankovní přístupy atd. Posledně to bylo celé dopoledne. Ani pouzdra nepasují ... 

Má to vůbec smysl to řešit, nebo ne ? Kromě foťáku jsme nějaký zásadní rozdíl nezaznamenal, takže se mi do toho nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

Nevíte prosím jestli existuje nějaká aplikace na iPhone, která mi dovolí blokovat skupiny kontaktů? Ideálně pouze hovory.

Příklad: jsem na dovolené a nechci aby se mi skupina kontaktů “práce” dovolala.

Zatím se mi nepodařilo nic najít, o nativní funkci iPhonu samozřejmě vím, ale neni idealní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Qwuiddo napsal:

Ahoj,

Nevíte prosím jestli existuje nějaká aplikace na iPhone, která mi dovolí blokovat skupiny kontaktů? Ideálně pouze hovory.

Příklad: jsem na dovolené a nechci aby se mi skupina kontaktů “práce” dovolala.

Zatím se mi nepodařilo nic najít, o nativní funkci iPhonu samozřejmě vím, ale neni idealní

To si v iOS 16 nastavíš jako jeden z profilů soustředění, kde si vybereš, kdo se ti dovolá ... já tak mám nastavený víkend :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...