Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

tjo, ty apple watch mi dávají zabrat. Chtěl bych je moc, ale bojím se, že bych pak ztratil důvod nosit normální hodinky.  Z hlediska funkčnosti si myslím, že by úspěšně eliminovaly mobil na foťák, email a ty internety, odpadlo by jeho věčný hledání atd.... Ale kdy budu nosit normální hodinky? Jak to řešíte vy? Viděl jsem i jabka na pravačce, levačka automaty, ale přišlo mi to takový násilně tlačený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem si je kupoval, resil jsem uplne to samy. Vysledek, prodal jsem je. Ne proto, ze by byly blby, naopak. Mit AW a nosit je jen na sport, hory atd. vlastne nedava smysl a nevyuzijes jejich potencial. To je musis nosit furt. A tady je to jadro pudla. Znam lidi co nosi jednou rukou hodinky a druhou AW, ale na to jsem malo vystredni. A zustat jen u AW mi prislo skoda. Sly pryc a nosim hodinky. Ale… 🤷‍♀️

edit: ale ty mas vyhodu moznosti uprimne rady od milise. Myslim ze to rozsekne dvema slovy 😆

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jediné funkční řešení vidím kombinaci AW + 1 pěkný hodinky. AW tahat jako tažnýho koně a občas si zaparádit. Ale s osmi hodinkami se to točit nedá. Už teď se jich spousta nedostane na pařátu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prodírání se roštím jsou náhodou kompaktní ocelovo-safírové AW na velcru fajn a vydrží - jen ve vlhku je dobré naučit se zamykat ten kapacitní displej, protože to rádo bere falešné doteky/gesta i od oblečení/manžety a pak se jeden nestíhá divit. A ano, pokud mám i slušné hodinky, jdou AW bez milosti “displejem dolů” na pravačku (aspoň se tak s nima líp platí u kasy), protože na schízu á la Maradona by mi nemusela stačit mozková kapacita. Coby ”paneraista” u svého zápěstí nemám morální problém s velkýma račmenama - ale s vysokým hranatým křápem (zvlášť když k němu existuje kompaktnější “inhouse alternativa”) už ano, notabene pokud by se ten punk měl (viz nablblé reklamy) nosit “vystavenej na odiv” přes oblečení.

A co se týče “eliminace mobilu”, AW jsou dodnes spíš nouzový notifikační displej než “náhrada” - a něco jako telefonování si s tím odjinud než z “tichého záchoda” upřímně představit neumím, fakt je to mizérie pro obě strany a úvahy o “náhradě mobilu při sportování” bych bral  (při žravosti LTE/5G+GPS jde baterka do kopru během pár desítek minut) téměř jako životu/zdraví nebezpečné - a mírně přifouklá “ultra” baterka mi na tom (kvůli většímu=žravějšímu “always on” displeji) nic nezmění :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjo, ty apple watch mi dávají zabrat. Chtěl bych je moc, ale bojím se, že bych pak ztratil důvod nosit normální hodinky.  Z hlediska funkčnosti si myslím, že by úspěšně eliminovaly mobil na foťák, email a ty internety, odpadlo by jeho věčný hledání atd.... Ale kdy budu nosit normální hodinky? Jak to řešíte vy? Viděl jsem i jabka na pravačce, levačka automaty, ale přišlo mi to takový násilně tlačený.

Měl jsem to stejně. Hrozně jsem je chtěl, ale bál se že přestanu nosit normální hodinky. Tak jsem je před cca 2 rokama koupil a od tý doby měl na ruce normální hodinky možná 2x :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Roman I. napsal:

tak jediné funkční řešení vidím kombinaci AW + 1 pěkný hodinky. AW tahat jako tažnýho koně a občas si zaparádit. Ale s osmi hodinkami se to točit nedá. Už teď se jich spousta nedostane na pařátu. 

Je to presne jak rikas, doma 10hodinek, ale bohuzel nosim AW nonstop, takze normalni hodinky jen o vikendu a AW na pravacku 😕 stve me to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Roman I. napsal:

tjo, ty apple watch mi dávají zabrat. Chtěl bych je moc, ale bojím se, že bych pak ztratil důvod nosit normální hodinky.  Z hlediska funkčnosti si myslím, že by úspěšně eliminovaly mobil na foťák, email a ty internety, odpadlo by jeho věčný hledání atd.... Ale kdy budu nosit normální hodinky? Jak to řešíte vy? Viděl jsem i jabka na pravačce, levačka automaty, ale přišlo mi to takový násilně tlačený.

Tohle já řeším už dlouho. Ne jen s AW, ale i Garminama, který jsem nakonec hodil do prodeje. Smártwoče dávají smysl, když je nosíš nonstop. Tohle platí o Garminu i AW, protože pak máš díry ve zdravotních a dalších datech a funguje to už jen jako sport tracker a notifikační centrum a to je za mě jen polovina potenciálu takových "hodinek". 

 

Takže jediná možnost je nosit na pravý chytrý hodinky a na levý normální, jenže mě je to prostě nepohodlný, mít na pravé ruce cokoliv...   pořád s tím někde bouchám.

 

Jestli Ti můžu poradit, kup si zánovní AW7, jsou toho plný bazary kolem 8k a kdyžtak je po pár týdnech s malou ztrátou střelíš a upgraduješ na Ultry, nebo se vrátíš k normálním hodinkám, nebo si ty sedmičky necháš, protože jsou z 95 procent stejný jako osmičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám AW ultra na pravé ruce a na levé nosím Casio hodinky (skoro na každý den jiné :-). Předtím jsem nosil Garmin Tactix 7 (na prodej) spolu s Casio, nedělá mi problém nosit dvoje velké hodinky ( mám Frogmany, Rangemany i Mudmastery) a nepřekáží mi. Chytré hodinky nosím vlastně skoro 24/7 a klasické skoro přes celý den. Jde o to vyzkoušet jak bude vyhovovat nosit dvoje hodinky a také i jaké (myslím velikostně a váhově). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tedy AW Ultra objednal, plánuju to používat místo computeru na kolo. Sympatický mi přijde, že je to menší, než velký Wahoo Roam nebo Garmin, který mám na kole a zároveň se s tím dá volat.

Chvíli jsem hledal a existuje super APLIKACE Navigr8, která funguje i s Garmin radarem, takže ideál :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Jarett napsal:

Já si tedy AW Ultra objednal, plánuju to používat místo computeru na kolo. Sympatický mi přijde, že je to menší, než velký Wahoo Roam nebo Garmin, který mám na kole a zároveň se s tím dá volat.

Chvíli jsem hledal a existuje super APLIKACE Navigr8, která funguje i s Garmin radarem, takže ideál :)

 

Díky za TIP. Mám doma také plno Garmin příslušenství včetně pásu a radaru. Aplikaci určitě stáhnu. Konečně je pořádná velikost AW, které nevypadají jak hračka 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nosím AW jen na sport a výlety a celkem mi to vyhovuje. Je mi jasný, že pak nemá smysl "honit kroužky" a tak, ale vyhovuje mi to. Čekám na nějaké recenze AWU od sportovců a srovnání s Garminama, který bych dávno měl, kdyby podporovaly Apple music. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal vás, co AW používáte už delší dobu. Co je pro vás use case, kvůli kterým mají AW smysl?
Nemyslím to jako hate, ale upřímně mě to zajímá.
Od rána mám na ruce AWU. Líbí se mi moc, ale zatím jsem nepřišel na to, co umí navíc, že bych kvůli tomu obětoval měsíční výdrž, co mám na Fenix 7X.
Hudba, notifikace, placení ... Garmin tohle všechno umí taky. Diktování a psaní zpráv z hodinek mi nic neříká.
Hrozně rád bych si je ale nechal. Poradíte mi nějakou killer feature, kvůli které by to mělo smysl?
Nechci aby šly za týden na bazar jako vždycky :)
P. S. Opravdu mi jde o věcnou diskusi, není to hate na Apple, páč jinak od nich mám všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...