Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Petr R: taky s tim mame problem (dcerka 9 let), schvalovani vypnout nechceme, i kdyz je pomerne rozumna.

Zatim jsem vypozoroval, ze to prestane fungovat a v brze dobe potom prijde aktualizace iOS a pak to zase funguje (stalo se to takto uz 3x). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Od aktualizace na iOS 16 pozoruju problém s dobíjením svého 13 mini v autě. Telefon se dost zahřívá, občas mi dokonce napíše, že se kvůli přehřívání nedobíjí. Přitom do té doby úplně v pohodě, kabel originál Apple, žádný alík. Řekl bych, že to je nějaká softwarová věc. Update na 16.2 ani 16.3 nic nezlepšil. Nepozorujete někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Zmrzlinar napsal:

Od aktualizace na iOS 16 pozoruju problém s dobíjením svého 13 mini v autě. Telefon se dost zahřívá, občas mi dokonce napíše, že se kvůli přehřívání nedobíjí. Přitom do té doby úplně v pohodě, kabel originál Apple, žádný alík. Řekl bych, že to je nějaká softwarová věc. Update na 16.2 ani 16.3 nic nezlepšil. Nepozorujete někdo podobný problém?

Mam taky 13mini, kvuli navigaci ho musim mit pripojeny kabelem (mam origo), pouzivam to tak skoro kazdy den i nekolik hodin a Tebou popsany "problem" nepozoruju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vasa_H napsal:

Jak dostavate hudbu do iphonu/ipadu? S iTunes jsem se mic neszil a v iphone mam par audioknih, ktere nemam jinde a kdyz ho syncnu tak mi to itunes smaznou?

Tak třeba Deezer má funkci na nahrání vlastní muziky. Dělal jsem to online přes web a pak se mi to syncnulo do telefonu i tabletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, nickolas napsal:

Budes si muset zvyknout na jiny svet. Boli to min, nez se to snazit delat postaru. Protoze to vetsinou stejne nejde. A nebo zustat na Androidu…

Iphone mam od zacatku, ale nejak sem par let bez itunes vydrzel. Co me stve, ze v iphone mam par audioknih, ktere nikde nemam ulozene a kdyz ho ted pripojim k itunes tak o to prijdu. 
nasel jsem copytrans, musicbee tak jestli mate zkusenost s podobnymi programy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Vasa_H napsal:

Iphone mam od zacatku, ale nejak sem par let bez itunes vydrzel. Co me stve, ze v iphone mam par audioknih, ktere nikde nemam ulozene a kdyz ho ted pripojim k itunes tak o to prijdu. 
nasel jsem copytrans, musicbee tak jestli mate zkusenost s podobnymi programy? 

Ok. Ja jsem na zacatku taky badal jak to delat tak jak rikas. Po case jsem ale rezignoval a pristoupil na appli zpusob. Apple music, iTunes a nakonec i MacBook. Audioknihy sezenes, hudbu taky. To odtrhnuti od starych zpusobu stiplo, ale ted nemam problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Frantik napsal:

Ale proč to dělat. Přes iTunes je to pohoda a funguje to od začátku. 
A v době streamovacich aplikaci nechápu, proč nahrávat mp3 do telefonu, když za 160 korun měsíčně mam miliony mp3 :-))

Protoze hudbu skoro neposloucham 99% audioknihy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradili byste mi prosím s baterií mého oblíbeného Iphona 6s?

Asi se nejdřív podivíte, proč pěstuji tento historický model. Odpovím - Protože mi vyhovuje otisk prstu a má jako poslední díru na sluchátka.

Mám ho 3 roky a i když kondice baterie hlásí 84%, tak reálná výdrž je tragická a % ubývají před očima. Např. večer v 5 vyrazím do hospody s dobitými 90% a ve 12 jsem rád, když si zavolám taxíka a domu dojedu možná s 20%. 

Před týdnem jsem přeinstaloval software a nepomohlo to. Tak se psychologicky připravuju na výmenu baterie ( už jsem ji jednou u ještě staršího modelu dělal, takže věřím, že to dám znova) ale chtěl bych poradit jakou baterii koupit?

Když jsem se díval na nabidku, tak se neoriginály pohybují od 200 po 500 dokonce některé údajně s větší kapacitou. Což nechápu, když technologicky je energetická hustota baterií dána. Nabízejí 2200 mAh místo původních 1700mAh. Lákavé.

Taky jsem četl, že různé baterie mají různé čipy, prase aby se v tom vyznalo.

1) Takže nevím, jestli má smysl připlácet za větší kapacitu, pokud nevím, jestli to není pouze výmysl?

2) Kterou vybrat, aby to nebyl úplnej šunt?

Doporučíte mi prosím nějakou osvědčenou?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...