Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Jak tak koukám, tak Jobs je opravdu genius, nejenom díky jeho větě "nikdy jsme se nestiděli ukrást dobrej nápad", ale i pro tu schopnost, si mezi svejma fanouškama, vychovat trdý militantní jádro, co je schopný se hádat, až za hranici rozumnýho chápání.

Applovský produkty jsou určitě hard/soft vyladěný a zabalený do perfektního designu, ale dvě třetiny jejich výrobků fakt člověk k životu a práci nepotřebuje. Takže proč se kvůli tomu hádat, jsou to jen hračky. Kdyby byl Apple tak geniálně suprovej, jakt tvrdí jeho fanoušci, nebylo by už jinejch. Naštěstí tomu tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Windows si ve VMware spustím OS X taky (a Linux, Solaris, atd.). Ale proč bych to dělal? V podstatě veškeré programy jsou pro Windows. Nač spouštět zaostalý OS X a v tom dále Windows, když mohu mít tu hlavní věc, Windows, přímo :)

 

Proč vlastně to (Apple) trápení podstupovat?

http://myego.cz/item/proc-vlastne-to-apple...eni-podstupovat

 

Vždyť se zesměšňuješ, a to je mi líto...

 

98% lidí v ČR je směšných, protože nepoužívá a nemá rádo Apple, samozřejmě. Je ale skvělé, že ty jsi ta nadřazená rasa :)

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pohádat se klidně můžem, ale hádejme se o věci a neurážejme se jako lidi. Mně by třeba zajímalo, proč Ti iPhone připadá dětský, měl jsem I. generaci, teď mám 3Gs, mám v něm vše co potřebuju k práci i zábavě a nevím, co by mi někdo musel nabídnout, abych přemýšlel o změně. Upozorňuji, že telefonování je podstatnou složkou toho, čím se živím. Co má tvé HTC za výhody? Jediný argument, který mně fakt nepřesvědčí je cena, protože můj iPhone si na sebe dávno vydělal, takže to bych vynechal.

 

Ale já se nechci hádat, používej iphone, když ti vyhovuje a jsi s ním spokojený. Já používám různé aplikace, které na iphone nejsou nebo tehdy nebyly (cca 1-2 roky zpět). Využívám dvě navigace (Igo, Tomtom), využívám hodně např. aplikaci CW decoder (jako radioamatér-převod morse na písmena), hodně si črtám poznámky stylusem, využívám i copy/paste, dělal jsem pokusy s v.a.g-com pro pda, občas používám cyclocomputer s gps apod. Htc také používám často jako modem pro připojení nb mimo kancelář či domov apod. Bluetooth pro stereosluchátka taky není k zahození, pro učení jazyků apod. Mám několikáté pda (od Jornady, přes Mia a několik Htc po sobě) a jsem spokojen. Naopak, funkce jako přehrávání filmů, mp3, hry a podobné věci mě vcelku nezajímají.

 

edit: v.a.g-com bez teček prosím, filtr sprostých slov to bez teček vyhvězdičkuje...

Upraveno uživatelem Dalik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Windows si ve VMware spustím OS X taky (a Linux, Solaris, atd.). Ale proč bych to dělal? V podstatě veškeré programy jsou pro Windows. Nač spouštět zaostalý OS X a v tom dále Windows, když mohu mít tu hlavní věc, Windows, přímo :)

 

Proč vlastně to (Apple) trápení podstupovat?

http://myego.cz/item/proc-vlastne-to-apple...eni-podstupovat

98% lidí v ČR je hlupáků, protože nemá rádo Apple, samozřejmě. Je skvělé, že jsi ta nadřazená rasa :)

Hm, to fakt nemá cenu - WMware srovnávat s přímým bootováním:-)) Proč bych pouštěl Windows v OSX? (Možná jo v nějaké virzualizaci pokud bych si chtěl hrát). Jinak ale účelu bylo dosaženo, článek jsem si přečetl a je skutečně velmi objektivní, pravdivý a nezaujatý:-)))

 

Jo a jinak o tom kopírování nápadů, okna, myš, multitasking, TT fonty apod. jsem měl na Mac Classic už za totáče, tj v době, kdy Microsoft dělal MS DOS a při pokusech o grafiku byla nutná kafepauza:-))) Ale neříkám, že MS je úplně k ničemu, MS SQL server se pro malé aplikace hodí, protože je levný a programovat to umí i středoškoláci bez zvláštní praxe. Ale na opravdové nasazení to samozřejmě není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple produkty jsem měl a po praktické osobní zkušenosti je nesnáším. Jsou omezené, diktátorské, nestabilní. Jedno horní menu v OS X bylo dobré v roce 1996, na VGA displejích, ale dnes na 30" nesmírně omezuje. OS X (v základu) a 32bitový kernel, 32bitové ovladače, atd., jsou generaci až dvě za moderním kernelem WIndows Vista / 7 / 2008 / 2008 R2. Nabídka aplikací co člověk potřebuje je zcela objektivně omezená. Používat Apple znamená omezovat se, zatímco používat Windows znamená svobodu. To samé s hardware - používat PC znamená vybírat si z tisíců konfigurací, v případě Apple PC z pěti.

 

Kromě toho, samotný Apple se chová téměř "fašisticky" (ať to prosím uživatelé nevztahují na sebe, mluvím o firmě jako takové). Podívejte se na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=prImvDVHzTM - je tam "PCs are dull little boxes, performing dull little tasks" při příležitosti přechodu Apple na platformu PC. Apple sám sebe propaguje jako nadřazený, jako "vyšší rasu", takže přestože se stává sám PC, tak v reklamě uráží 98% lidí tím, že hovoří o "PC jsou hloupé malé krabičky, provádějící své hloupé malé úkony". Nevím jak vám, ale tento způsob propagace pomocí "vyšší rasy" osobně nepovažuji za poutavý.. Ale někomu to určitě bude vyhovovat.

 

Nejdůležitější pro Apple vs PC je ale svoboda, ve všech smyslech tohoto slova. Apple není svoboda. Windows ano.

:gora: , myslím že zejména Visty se povedly. Já osobně za svobodu považuji to, že od r. cca 1998 kdy jsem vpodstatě nonstop on line, jsem ani jednou, opakuji ani jednou neměl problém s viry či podobnými taškařicemi. Nemluvě o tom, že (ač jsem možná výjimka) jsem neměl nikdy já osobně problém s hardwarem až na jednu záležitost, kdy Apple vyhlásil výměnu baterií iBooků (vím prd, co tam byl tenkrát za problém) a vyměnili mi ji zdarma 6 měsíců po záruce, fašisti jedni pitomí. Pokud jsou Windows tak napřed, uniká mi důvod, proč vždycky tak 2 roky poté, co Apple vyjede s novým systémem, vyjedou s něčím, co je tomu nápadně podobné.

edit: překlepy

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

98% lidí v ČR je směšných, protože nepoužívá a nemá rádo Apple, samozřejmě. Je ale skvělé, že ty jsi ta nadřazená rasa :)

Dělat vše stejně jako 98% lidí bylo filosofií komoušů, jsem rád za demokracii, možnost prezentovat vlastní názor a chovat se podle něj:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové....easy!!!! Vynechal bych slova jako "hloupý" a podobné........raději vám to píšu hned na začátku,aby se předešlo nějakým nedorozuměním!!!!!

 

Pokud se tu o tom chcete bavit,v pohodě...ale bez JAKÝCHKOLIV osobních narážek!!!!!

Souhlasím, prosím kolegy od jablek, aby udrželi nervy na uzdě i když chápu, že je to těžké. Jen si dovolím upozornit, že v prvním příspěvku je uvedeno, že vlákno je pro příznivce Applu a hned je tady pár lidí, kteří mají zapotřebí nám do toho krafat. To, myslím, o něčem svědčí :suicide_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám, tak Jobs je opravdu genius, nejenom díky jeho větě "nikdy jsme se nestiděli ukrást dobrej nápad", ale i pro tu schopnost, si mezi svejma fanouškama, vychovat trdý militantní jádro, co je schopný se hádat, až za hranici rozumnýho chápání.

Applovský produkty jsou určitě hard/soft vyladěný a zabalený do perfektního designu, ale dvě třetiny jejich výrobků fakt člověk k životu a práci nepotřebuje. Takže proč se kvůli tomu hádat, jsou to jen hračky. Kdyby byl Apple tak geniálně suprovej, jakt tvrdí jeho fanoušci, nebylo by už jinejch. Naštěstí tomu tak není.

Poslední větu si dovolím označit za nesmysl. Viz ostatní spotřební zboží auty počínaje, menstruačními vložkami konče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám, tak Jobs je opravdu genius, nejenom díky jeho větě "nikdy jsme se nestiděli ukrást dobrej nápad", ...

 

Nejspíš si vzal příklad od Picassa - "Dobří umělci kopírují, skvělí umělci kradou".

Upraveno uživatelem Leclerc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já se nechci hádat, používej iphone, když ti vyhovuje a jsi s ním spokojený. Já používám různé aplikace, které na iphone nejsou nebo tehdy nebyly (cca 1-2 roky zpět). Využívám dvě navigace (Igo, Tomtom), využívám hodně např. aplikaci CW decoder (jako radioamatér-převod morse na písmena), hodně si črtám poznámky stylusem, využívám i copy/paste, dělal jsem pokusy s v.a.g-com pro pda, občas používám cyclocomputer s gps apod. Htc také používám často jako modem pro připojení nb mimo kancelář či domov apod. Bluetooth pro stereosluchátka taky není k zahození, pro učení jazyků apod. Mám několikáté pda (od Jornady, přes Mia a několik Htc po sobě) a jsem spokojen. Naopak, funkce jako přehrávání filmů, mp3, hry a podobné věci mě vcelku nezajímají.

 

edit: v.a.g-com bez teček prosím, filtr sprostých slov to bez teček vyhvězdičkuje...

Hm, protože některé věci nepovozuji, tak nevím jestli v Appstoru jsou (viz. morseovka), nicméně GPS, copy-paste, modem, učení jazyků ap. samozřejmě dávno jdou. Obávám se, že iPhone a jeho možnosti neznáš. Ale hlavně si ho, proboha, nekupuj, když ho nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,poslední varování.....už jsem smazal příspěvek člena Dagou......osobní útoky a invektiva budu mazat a začnu vás banovat....když to neumíte jinak. Chápu,že člena RH znáte třeba odjinud a máte na něj pifku,TADY se ale chová slušně a proto já osobně nepřipustím žádný osobní útok na něj. JASNÉ??????

Bavte se tu do alelujá,to je mi putna,ale budete se bavit slušně!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky...ano stydím se, že jsem si to po sobě nepřečetl, nic lepšího v rukávu už nemáš?

Ale jo, například to, že Stevieho opravdu obdivuji. Myslím že jeho návrat do Applu po vyhazovu před lety je vskutku velkolepý a mnoho tzv. marketýrů a designerů by se od něj mohlo učit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Windows si ve VMware spustím OS X taky (a Linux, Solaris, atd.). Ale proč bych to dělal? V podstatě veškeré programy jsou pro Windows. Nač spouštět zaostalý OS X a v tom dále Windows, když mohu mít tu hlavní věc, Windows, přímo :)

 

Proč vlastně to (Apple) trápení podstupovat?

http://myego.cz/item/proc-vlastne-to-apple...eni-podstupovat

98% lidí v ČR je směšných, protože nepoužívá a nemá rádo Apple, samozřejmě. Je ale skvělé, že ty jsi ta nadřazená rasa :)

Tohle je samozřejmě demagogie jako prase, lidi kteří jezdí ve škodovkách nemají rádi jiné značky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Windows si ve VMware spustím OS X taky (a Linux, Solaris, atd.). Ale proč bych to dělal? V podstatě veškeré programy jsou pro Windows. Nač spouštět zaostalý OS X a v tom dále Windows, když mohu mít tu hlavní věc, Windows, přímo :)

 

Proč vlastně to (Apple) trápení podstupovat?

http://myego.cz/item/proc-vlastne-to-apple...eni-podstupovat

98% lidí v ČR je směšných, protože nepoužívá a nemá rádo Apple, samozřejmě. Je ale skvělé, že ty jsi ta nadřazená rasa :)

 

Zaostalý OS X mě pobavil :thumbsup_anim:

 

Používat Apple znamená omezovat se, zatímco používat Windows znamená svobodu. Perla perel. To by nevymyslel ani starej Ballmer :D

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...