Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ty nove Macbook Air jsou super,i cena je super (tedy jen v americe),v Cechach 13,3 palcu vyjde na nejakych 39 litru,coz uz me tolik nepotesilo

 

U ceny v USA musíš připočíst VAT, v NYC to je aktuálně 8,375 procenta, a v rozměru 13,3 je skoro lepší vzít MacBook Pro, co je ale pecka, je novinka 11 palcu, tedy mini notebook od Apple.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U ceny v USA musíš připočíst VAT, v NYC to je aktuálně 8,375 procenta, a v rozměru 13,3 je skoro lepší vzít MacBook Pro, co je ale pecka, je novinka 11 palcu, tedy mini notebook od Apple.

 

souhlas, starej iBook jsem měl moc rád..

 

Někdo nějaká zkušenost s jabkomobilem čtvrté generace?

 

pozitivní, ale update z 3gs nedává smysl i když retina je návykový..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ale update z 3gs nedává smysl i když retina je návykový..

 

Myslim, ze dava - displej, fotoaparat, video, design, vykon noveho procesoru + RAM = rychlost, vydrz baterie dle osobnich zkusenosti je u iP4 cca o 30% delsi.. Po zkusenostech bych upgradoval z jakehokoliv starsiho iP (2G, 3G i 3Gs) na iP4 ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak můj 3GS už dosloužil, práskl jsem s ním prákrát o podlahu a pak ještě pár ran o stůl aby se vzpamatoval. Takže buď bude iP4 nebo nějaký HTC, který ale zase prý není tak user friendly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nebo nějaký HTC, který ale zase prý není tak user friendly...

 

Myslim si, ze HTC s Androidem jsou user friendly dostatecne a jsou to solidni telefony se kterymi si ani ostudu neutrhnes ;) Ja uz i jenom diky nakupu aplikaci za cenu cca Seiko Sumo zustanu verny asi dlouho nakouslemu jablku pro ovecky :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Myslim si, ze HTC s Androidem jsou user friendly dostatecne a jsou to solidni telefony se kterymi si ani ostudu neutrhnes ;) Ja uz i jenom diky nakupu aplikaci za cenu cca Seiko Sumo zustanu verny asi dlouho nakouslemu jablku pro ovecky :D

 

Já možná teď dostanu 4G na chvíli na vyzkoušení, tak uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple neumí udělat bílej telefon, nebo jak to je? Docela mě dnešní "záplava úžasných novinek" na mobilmanii pobavila :) Bílej bude prej na jaře. Akorát, že termín už zveřejnili asi 4x a nic.

 

to som nevedel,ze apple vyraba telefony... Ja ze to vyraba nejaka externa firma, ci fabrika.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo nějaká zkušenost s jabkomobilem čtvrté generace?

 

Obecně velmi pozitivní - rychlost, výdrž, kamera, signál v pohodě... Upgradoval jsem ale z 3G. Jediné co bych vytknul je (u Applu překvapivě) ergonomie - hranaté, ale hlavně kluzké pouzdro - ty skla z obou stran v mé zpocené ručce nedrží moc spolehlivě. Jinak ale rozhodně doporučuji...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá božsky. Jsem Applem nepolíbený a v jejich sortimentu se vůbec neorientuju tak se zeptám - proč je to tak drahé? Fakt to není z mé strany pokus o flame nebo rýpání. Za 11 palců, 1,4 GHz Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM a 64 GB Flashku to je 999 Euro celkem pálka, ne? Přehlídl jsem něco? Vždyť za ty peníze se dají koupit 2-4 normální netbooky, záleží na výbavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...