Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny priznivce Apple

Jsem tady kratce, tak jsem narazil na toto vlakno az ted. Necekal jsem neco takoveho tady na chronomagu :)

Hlasim se mezi applistu az do morku kosti, pouzivam jejich produkty asi 5 let a ted uz se bez nich neobejdu.

Aktualne pouzivam jak doma tak v praci:

MacBook Pro 13" zakladni model 2009

iMac 27" prvni verze z konce roku 2009, i pres zname problemy techto prvnich kusu funguje skvele.

iPod touch 3.gen

iPod Shuffle 3.gen

a nakonec iPhone 4 ze ktereho prave pisu prispevek

+ jdste nejake to prislusko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...Má ZCELA nový design, je dramaticky rychlejší a používá nový procesor, A5, nabízející dvojnásobnou rychlost. Grafika je devětkrát rychlejší. A spotřeba je stejná jako u předchůdce A4. Čelní a zadní kamera (fotaparát), gyroskop. A je tenčí, o 1/3 tenčí (8.8mm vs 13.4mm), ještě tenčí, než iPhone4. A cca o půl kila lehčí...(než předchozí verze, samozřejmě:) )"

To stačí, ne? :)

 

 

Bude se hodit pro narocnejsi aplikace az prijdou, podobny to bylo i u razantniho narustu vykonu mezi modely iPhonu

Upraveno uživatelem Kenny_II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se hlasim k Macistum.

 

od roku 2009 mam MacBook cerny plast. Nemohu vynachvalit. Neexistuji viry a bezi rychle. Ma i nejake vyhody, ale to tech mlcim... :)

 

Dale od pocatku, co vznikl vlastnim iPad. Tu nejnadupanejsi verzi. Ted vysel iPad2, ale ted na to nejsou penize, jelikoz jsem student a na vse si musim poctive vydelat.

 

Vse jsem koupil v USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...