Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

EDIT: a ještě jednu věc - nějaký univerzální přehrávač videa? Zkouším chválený VLC, ale nenašel jsem možnost zvětšit titulky a to je občas neřešitelný problém..

 

Pouzivam AVPlayer, vcera jsem si stahnul z MacAppStore na zkousku MPlayerX (zdarma) a ten si s titulkama poradit umi urcite (urcite tam je volba fontu, myslim, ze tam byla i jeho velikost).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem objevil dobrého mailového klienta pro spolupráci s gmailem, který umí i štítky - Sparrow. Třeba se to někomu bude hodit.

 

Ten klient sem nejakou dobu pouziaval,ale po nejakem case zacal blbnout- sam se odhlasoval,pak se nemohl prihlasit apod.

Jakou snim mas zkusenost ty?Jak dlouho jej pouzivas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím ho mám 2 dny, takže nic moc zkušenosti. Zatím používám více méně na zkoušku free verzi. Jsem ale zvyklý na gmailu používat štítky a tím je pro mě mail.app dost nepoužitelný. Takže prozatím spokojenost, snad to tak i zůstane.

Upraveno uživatelem adamjursa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Applisti, mam na vas prosbu, mate nekdo zkusenosti s repro B&W k PC/NTB? Dnes v Apple store me zaujaly B&W MM-1 - jak designove, tak kvalitou zvuku, ktery se z nich linul. Co me prozatim odrazuje je cena Apple Store Drazdany 499 EUR, CZ cena cca 14.500 - 15.000,- Kc.

 

Zajimalo by me, jestli existuji nejake alternativy na podobne/stejne/lepsi urovni v cene v CZ rekneme do 8.000,- Kc? Precejen mi prijde 15k za repro k NTB celkem dost, i kdyz byly vynikajici.

 

S cim to pripadne srovnat, nebo jak by dopadly ve srovnani napr s Bose Companion 20 nebo Bose Computer Music Monitor ?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie B&W som tiez pozeral - jednak dobre hraju a aj dobre vyzeraju. Ale ked som si uvedomil, ze na MBP pocuvam hudbu iba ako podmaz k robote, tak som siel radsej do studiovych aktivnych monitorov M-Audio AV40 (zvuk takmer nepostrehnutelne "horsi" od tych B&W) a na vychutnanie si hudby mam sluchatka Shure SRH840...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaem - diky za info, bohuzel ty M-Audio u me nemohou obstat z hlediska designu, mam s nimi obrovsky problem :) Ale kazdy dalsi tip uvitam. Ja zatim pouzivam jako repro iPad repro/dock pripojeny pres AUX Altec Lansing Octive Stage MP450 a hraje to, ale diky tomu ze na MB sleduji casto filmy, posloucham hudbu, tak to co jsem slysel od B&W me donutilo k tomu premyslet o tom co s tim budu delat a neda mi to spat a musim to nejak rozlousknout :D

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Applisti, mam na vas prosbu, mate nekdo zkusenosti s repro B&W k PC/NTB? Dnes v Apple store me zaujaly B&W MM-1 - jak designove, tak kvalitou zvuku, ktery se z nich linul. Co me prozatim odrazuje je cena Apple Store Drazdany 499 EUR, CZ cena cca 14.500 - 15.000,- Kc.

 

Zajimalo by me, jestli existuji nejake alternativy na podobne/stejne/lepsi urovni v cene v CZ rekneme do 8.000,- Kc? Precejen mi prijde 15k za repro k NTB celkem dost, i kdyz byly vynikajici.

 

S cim to pripadne srovnat, nebo jak by dopadly ve srovnani napr s Bose Companion 20 nebo Bose Computer Music Monitor ?

 

Diky

 

 

Reknu ti to takhle Michale B&W MM-1 sou pěkný bedny od skvělého výrobce,ale ja si znich na p...l nesedl ač sem měl velké očekávání.Ty chceš systém 2.0?nebo mohou být i 2.1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze i 2.1 bych rozdychal, mas nejaky doporuceni? Jen ne neco cerneho platoveho ala Logitech za 7 stovek :) Koukal jsem napr na Bose Companion 5 (zatim pouze na netu), ale hrat jsem slysel zatim pouze ty MM-1. Je mozne si je kdyztak u vas nektere poslechnout? :)

 

Máme Companion 5 i 3 a taky máme MM1 od BW,takže ty si klidně můžeš poslechnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jednoznačně Bose Companion 5,Companion a pak Companion 3 i MM1 bych dal tak na stejno i když Companion díky wooferu jsou basovější.MM1 maj zvuk poměrně vyváženej,ale nečo mi tam pořád chybí.možná trochu ta výraznost basů.

Jestě mě napadla jedna možnost, ale cena je podobná jako u BW.

Scandyna the ball 2.1 micropod

Posted Image

 

Horší bude najít místo, kde je poslechnout.Tuto značku má par hifi studií, protože není uplně nejlevnější a je fakt pro zákazníky kteří mají koule zkousnout design.

 

více po SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze je asi rozhodnuto, budou to Companion 5, ted uz si pro ne jen dojit :D Pri porovnani Bose C5 a B&W MM-1 vysly z duelu C5 jako jasny vitez s ohledem na jejich vyuziti nejen na poslech hudby, ale i na video.. Nic jineho zvukove srovnatelneho za cenu cca 10.000,- Kc jsem nenasel, pokud by precejen jeste nekoho neco napadlo, porad je nemam, takze je to otevreny :D

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu OT, ale já jsem absolvoval poslechovou anabázi před Vánoci. Rozhod jsem se, že koupím bedny k počítači dceři pod stromeček. Zpočátku můj výběr lítal od jednoho extrému (Logicech) ke druhému (Bose Computer Music Monitor) a musím teda říct ze subjektivního hlediska, že Music Monitory mě až na zpracování a velikost moc nepřesvědčily, samozřejmě i vzhledem k jejich ceně. Mnohem lépe (zase subjektivně) hrály Companion 5 ale i Companion 3, což bylo dáno tím 2.1. Nakonec jsem si u kamaráda poslech Audioengine A2 a bylo rozhodnuto. Vypadaj obstojně, na to jak jsou malý, hrajou výborně a nestojej majlant :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze i 2.1 bych rozdychal, mas nejaky doporuceni? Jen ne neco cerneho platoveho ala Logitech za 7 stovek :) Koukal jsem napr na Bose Companion 5 (zatim pouze na netu), ale hrat jsem slysel zatim pouze ty MM-1. Je mozne si je kdyztak u vas nektere poslechnout? :)

 

Mna teda MM-1 moc nepresvedcili ked ich porovnam so Zeppelinom Air. Dovolim si tvrdit ze v sucastnosti lepsiu dokovacku asi nezozenies v tejto cenovej kategorii. A ten zvuk... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...