Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Včera mi přišlo, že můj iMac spadá do programu výměny HDD Seagate a že se mám co nejdříve dostavit.

Máte už to někdo za sebou? Hlavně mi straší v hlavě (mimo zálohu), jestli mi to vymění alespoň na počkání.

Na počkání za hodinu nebo dvě, ale abych nemusel jezdit přes celou Prahu.

 

Nikdo nemáte iMac vyrobený v rozmezí 2009-2011?

 

Tak to se asi budu ptát marně, se kterým ze tří servisů v Praze jste spokojení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zvazuju nakup tabletu jako darku a pokud to nebude neco s W8, bude to patrne novy iPad s 3G. Ma nekdo nejaky tip ke koupi, mysleno jako ze v DE stoji o 20% mene atp. (napr tablet od BB se da v UK koupit o desitky procent levneji).

 

Diky za kazdou radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podíváš na ceny evropských Apple Storů (DE, UK, CZ), tak zjistíš, že ceny jsou +/- nastejno. Z UK vychází o pár stovek levnějc, ale opravdu jen o pár. Nevím, jestli to stojí za jednoroční záruku místo naší dvouleté...

Co se týče cen neApple Storů, tak tam bývají ceny nachlup stejné jako na oficiálním Storu.

Snad jediná cesta jak ušetřit, alespoň 10 %, je počkat si, až budou otevírat nebo znovuotevírat nějaký Premium Reseller...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ráno zakoupil černý iPad mini a musím říct, že to je parádní hračka. Proti němu je iPad 1 co mám doma strašně velký prádlo. Drží se perfektně a jeho tloušťka je neskutečné. Nechápu jak se jim to ma všechno vejde.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nemáte iMac vyrobený v rozmezí 2009-2011?

 

Tak to se asi budu ptát marně, se kterým ze tří servisů v Praze jste spokojení :-)

Zkus kontaktovat p. Kočíře s firmy Admira v Bráníku. Už s ním spolupracuju dobrých 10 let a nikdy jsem neměl důvod ke stížnostem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže výměna jde na účet Apple a tahle firma co píšeš není v seznamu těch co výměnnou akci provádějí.

Neboj, zkus ho. Mám MacBook Pro a když mi odešla deska už po záruce, tak se mi o vše postaral a neplatil jsem ani groš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Mám dotaz na zdejsi odborniky, doposud jsem byl apple negativni, ale iPad mini me nadchnul.

Existuje nejaka moznost si v Ipadu vytvorit neco jako profily uzivatelu?

Diky.

OT

 

plánuju nějaký iPad koupit mladýmu k vánocům a mini je jedna z variant, ale tohle mě trochu zabrzdilo i když ........................

 

http://computerworld...pristroje-49042

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Tome, zeptam se jinak, protoze jsem presvedcen, ze mi jej muj ctyrlety syn brzy zabavi, je mozne nejak zaheslovat app pro mail, pripadne internet?

Ano, niektore aplikacie ide zaheslovat priamo v systeme (internet, nakupy app a hudby, in-app nakupy a pod.), ale mail zaheslovat sa neda. Ja som to s trojrocnou dcerkou vyriesil tak, ze ma vyhradene obrazovky s jej aplikaciami, ktore moze spustat lubovolne, ostatne ma zakazane pod hrozbou zabavenia iPadu a zatial to funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...