Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Nazor na audio je vzdy subjektivni. :rolleyes:

 

Vlastnim B&W, Westone, Klipsch, Etymotic, Shure a pak custom fit. Podle me Shure hraje z beznych seriovych nejlepe, a to se znacnym odstupem. Customy jsou hlavne pohodlnejsi. Samozrejme kvalitni sluchatka chteji lossless nahravky a externi DAC se zesilovacem (jsou i dobre mobilni).

 

Jedinou vyjimku bych pochopil u mladych "Bassheadu", tem ale nejde o kvalitu nahravky, ale aby jim to v usich delalo "bum bum" :)

 

Ale je to samozrejme muj subjektivni nazor, jsem dlouholety audiofil, coz je samo o sobe uchylka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazor na audio je vzdy subjektivni. :rolleyes:

 

Vlastnim B&W, Westone, Klipsch, Etymotic, Shure a pak custom fit. Podle me Shure hraje z beznych seriovych nejlepe, a to se znacnym odstupem. Customy jsou hlavne pohodlnejsi. Samozrejme kvalitni sluchatka chteji lossless nahravky a externi DAC se zesilovacem (jsou i dobre mobilni).

 

Jedinou vyjimku bych pochopil u mladych "Bassheadu", tem ale nejde o kvalitu nahravky, ale aby jim to v usich delalo "bum bum" :)

 

Ale je to samozrejme muj subjektivni nazor, jsem dlouholety audiofil, coz je samo o sobe uchylka :D

 

 

zařadil jsem do užšího výběru tyto :

 

1/ vsonic gr01 (07)

2/ phonak audeo pfe 112

3/ shure se 315

4/ etymotic research-hf5

5/ fischer audio dba 02 - mk II (rusko :-) ale velmi sympa)

6/ sennheiser ie8

7/ klipsch IMAGE X10i

8/ bose MIE2

 

... upřímně řečeno, fakt si nevím rady... kdyby tak šly všechny tyhle kousky půjčit na týden domů.. ale to je asi utopie, stejně jako 8 kousků hodinek...

.. chtěl bych co nejvěrnější zvuk, ovšem se solidním basovým základem (problém) a dostatečnou hlasitostí bez doplňujícího zesilovače (problém)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nebo začneš číst další "drahé fórum" (http://www.head-fi.org/f/103/portable-headphones-earphones-and-in-ear-monitors)

 

"drahé" protože postupně dojdeš k závěru, že život bez sluchátek a zesilovače za cca 20-30.000 Kč je nuda

to mi ani neřikej, k telefonu za 28 ještě sluchátečka za 30... a to se vyplatí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej mobil za 28 to se dělá? a nejlepší je, když pak kapsu s přehrávačem+zesilovačam+sluchátky rozsedneš nebo mrskneš do rybníka

no tak jasne, ja ho za tudle cenu nemam, ale existuje :/

http://www.mp.cz/produkt-1101903-mt-apple-iphone-5-64gb-black/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, proč je stahování aplikací z Appstore tak nehorázně pomalé. Napřed jsem si myslel, že to nejde vůbec, ale pak jsem zjistil, že Skype se mi stahoval 4 dny. Včera jsem zkoušel stáhnout aplikaci do iPadu, která má 20 MB a trvalo to přes 2 hodiny. Jsem připojen přes CDMA O2, které není moc rychlé, ale 20 MB soubor z internetu stáhnu běžně do minuty. Samotná stránka Appstore se zobrazí až za několik minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na 99% budu brát iPad mini...jeden z hlavních úkolů pro něj je, aby nám zabavil dítě při cestování, takže bude sloužit i jako monitor na pouštění filmů v autě. Bohužel nemám s tabletem zkušenost a tak se chci zeptat, jestli je reálné, že by dal 2 hoďky přehrávání filmů (zvuk půjde přes line-in do autorepráků)...dobíjení za jízdy mi přijde kvůli kabelu nepraktické...máte někdo nějakou zkušenost, třeba s uchycením na sedačku a tak :)

 

Jo a jelikož nebude mít 3g modul, jak funguje připojení přes iPhone s datovým tarifem, ideálně přes modrozub? Spíš surfování, stahovačky budu řešit přímo přes wi-fi...díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojeni pres iphone je v pohode, akorat ne pres modrozub. iPhone ti primo vytvori wifi hotspot, na ktery se iPadem pripojis.

Jinak dve hodky filmu vydrzi v pohode (nemam iPad mini, ale iPad2, nicmene predpokladam, ze vydrz pri stejne zatezi bude podobna).

Pokud nechces dobijet pres kabely, kup k tomu nejakou externi nabijecku, kterou doma naabijes ze zasuvky a pak ji k tomu v aute pripojis (bud ve forme pouzdra nebo zasuvnyho modulu).

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojeni pres iphone je v pohode, akorat ne pres modrozub. iPhone ti primo vytvori wifi hotspot, na ktery se iPadem pripojis.

Jinak dve hodky filmu vydrzi v pohode (nemam iPad mini, ale iPad2, nicmene predpokladam, ze vydrz pri stejne zatezi bude podobna).

Pokud nechces dobijet pres kabely, kup k tomu nejakou externi nabijecku, kterou doma naabijes ze zasuvky a pak ji k tomu v aute pripojis (bud ve forme pouzdra nebo zasuvnyho modulu).

 

Díky moc, zkusím mrknout na nějaké pouzdro, které by mělo externí baterii...to by bylo celkem elegantní řešení...díky, kdyby měl někdo tip, budu rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

zdravím pánové, nemáte někdo obdobný problém jako já? Stále nemohu přijít na to, proč se mi nezobrazují zprávy korektně. V aplikaci Mail mám více účtu, a od aktualizace 6.0 se mi děje to co vidíte na fotce. Jedná se o iPhone 4S.

 

nedaří se mi vložit fotka, proto přikládám odkaz:

foto hier

Upraveno uživatelem Hayamen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...