Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Takato cudnost sa deje aj mne. Neviem cim je to sposobene ale je to u mna samoopravovacie - same sa to pomcase opravi....

 

 

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk HD

 

 

po několikátem zavření a otevření aplikace, se vše vratí tam kam má. Ale proč se to sakra děje? Zkoušel jsem smazat jednotlivé učty a výsledek se stále nedostavuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedze to nie je trvale a somoopravuje sa to, neriesim. Uz sa testuje iOS 6.1 ( momentalne je beta3) - dufam ze to tam chlapci z Certina upracu. ;-)

 

Zena ma 3GS s jednym mail uctom, tej to nerobi. Ja mam 4 mail konta na (4s) - software mame rovnaky iOS6.0.1 q mne to robi. Asi to suvisy s poctom schranok.

 

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk HD

Upraveno uživatelem Martin J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch prázdných zpráv není problém na vašem přístroji. Mě se to stalo nedávno na androidu nebo symbianu taky (už si nevzpomínám kde). Problém je u provozovatele e-mailu.

 

 

prijde mi jako akta-x, ze se problem najednou objevi u 4 provozovatelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po par dnech musim rict, ze jsem celkove s ipadem spokojenej. Neni to tak uzasny jak to tady leckdo adoruje, spis mi to pripomina neco, co ma potencial ...

 

asi si s tim vystacim misto notase na doma, dokonce jsem se naucil i pouzivat siri (a pro hledani a brouseni na netu hlasove ovladani chrome) ... kdo tam ma porad neco klepat, zejo ... ale zatim se stydim to delat jinde, nez doma ...

 

navic jsem usetril na komiksech, ackoliv i tak jsem do nich zahucel za sto ojro jen za 1 tejden ...

 

takze to casem snad vypada, ze si snad poridim iphone, i kdyz ten je teda radne nastrelenej (16k nebo kolik)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že jsou od toho zaměřenější fóra, ale tady je slušná kumulace jablek a tak zkusím:

 

Ve Finderu si můžu srovnat soubory pomocí volby Arrange By, v mém případě Kind.

Je to po mě dobré, například, když mám v jednom adresáři fotky v rawu, později ty samé soubory ještě v tiff a na konec i v jpegu.

Jde ale nějak přinutit aplikace, aby toto srovnání respektovaly? Například fotoeditor, nebo třeba i Mail. Pokud chci odeslat jen jpegy, tak proklikávám s CMD klávesou celou složku a hledám ty jpegy.

 

Druhá věc je, zdali mohu nějak ostatním uživatelům iMaca zakázat přístup do jedné složky?

Pokud pomocí Get Info zobrazím dole v okénku Sharing and Permitions, jsem tam já-read and write, staff - read only a pak everyone-no acces, jenže druhý uživatel tam může.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že jsou od toho zaměřenější fóra, ale tady je slušná kumulace jablek a tak zkusím:

 

Ve Finderu si můžu srovnat soubory pomocí volby Arrange By, v mém případě Kind.

Je to po mě dobré, například, když mám v jednom adresáři fotky v rawu, později ty samé soubory ještě v tiff a na konec i v jpegu.

Jde ale nějak přinutit aplikace, aby toto srovnání respektovaly? Například fotoeditor, nebo třeba i Mail. Pokud chci odeslat jen jpegy, tak proklikávám s CMD klávesou celou složku a hledám ty jpegy.

 

Druhá věc je, zdali mohu nějak ostatním uživatelům iMaca zakázat přístup do jedné složky?

Pokud pomocí Get Info zobrazím dole v okénku Sharing and Permitions, jsem tam já-read and write, staff - read only a pak everyone-no acces, jenže druhý uživatel tam může.

 

K té druhé veci. Je možnost buď skrytá složka a nebo si v app storu najdi nějaký program pro zaheslování adresaře. Respektive zaheslovaný program pro ukladání složek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, než jsem přeinstaloval systém kvůli té výměně HDD co pořádal Apple, tak bych přísahal, že jsem to tam zvolil a že tam šlo zaškrtnout i s podsložkami a bylo to.

 

Jediný rozdíl je, že jsem tehdy byl jako admin a v tom účtu jsem pracoval. Teď jsem tento účet nechal tak jak je a vytvořil si svůj účet, kde mám taky práva admina a v tomto jsem si tu složku vytvořil. To by ale nemělo snad vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad to třídění - aspoň u mě je to tak, že si ta daná aplikace, např. Mail, pamatuje poslední nastavené seřazení, sice to není navázáno na to, co mám nastavené ve Finderu, ale jakmile si to už prostě v té appce jednou seřadíš podle druhu, tak už by ti to tak mělo řadit i nadále. Teď jsem to vyzkoušel právě s tím Mailem, vypnout zapnout, přidat přílohu a bylo to seřazeno tak, jak jsem naposledy nastavil.

 

Ad práva - já teda mám jediný uživatelský účet na svém macu, takže to nevyzkouším, ale v tom nastavování přístupu v Get Info, když klikneš dole na tlačíko "+", tak tam můžeš přidat toho konkrétního usera a nastavit mu, co může nebo nemůže, ne? I tak se k tomu stále dostane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Finderu si můžu srovnat soubory pomocí volby Arrange By, v mém případě Kind.

Je to po mě dobré, například, když mám v jednom adresáři fotky v rawu, později ty samé soubory ještě v tiff a na konec i v jpegu.

Jde ale nějak přinutit aplikace, aby toto srovnání respektovaly? Například fotoeditor, nebo třeba i Mail. Pokud chci odeslat jen jpegy, tak proklikávám s CMD klávesou celou složku a hledám ty jpegy.

 

 

Při přidávání přílohy do mailu stačí pravým kliknout na lištičku s name a vyjede ti seznam, podle čeho to chceš řadit. Klikneš na kind a máš to seřazeno tak, jak jsi chtěl. Snad jsem pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...