Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Tak jsem tupě zaktualizoval iTunes a teď toho lituju - velký ikony CD, zmizely mi záložky, neumim vypálit stáhnutou hudbu, neumim s tim skoro nic... Sakra zkusim dát znovu starší verzi, tohle pro mne neni :crying_anim02:

 

taky sem chvilku tápal, ale už jsem zvykl = to dáš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu. Jsem jablíčkář 14 dní i s cestou a tak se zeptám zkušenějších:) V půli ledna valím na Filipíny to tam trošku procestovat a protože tam na ostrovech je absence papírových map. Na data tam mužu taky zapomenout-max ráno chvilku wifi a zbytek dne nic. Je nějaká mapa co pofrčí bez dat - nepotřebuji navi.jen vědět kde se nacházím a prohlížení jak v klasický mapě.

jo a jedná se o 4S:)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ricous: Mě s tou "novou verzí" taky pěkně nakrkli (to co mi vadí je spíš aktuální Appstore a nefunkční myšítkavpřed/vzad) - naštěstí návrat zpět nebyl žádný problém. Obecně stačí sosnout příslušnou "poslední použitelnou verzi" (OSX, Windows), nainstalovat - a potom ze zálohy v uživatelské složce iTunes obnovit poslední "iTunes Library" (.itl).

 

Tak ať 10 ještě dlouho a dobře slouží, stejně jako OSX 5.x ... :speak_cool:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu. Jsem jablíčkář 14 dní i s cestou a tak se zeptám zkušenějších:) V půli ledna valím na Filipíny to tam trošku procestovat a protože tam na ostrovech je absence papírových map. Na data tam mužu taky zapomenout-max ráno chvilku wifi a zbytek dne nic. Je nějaká mapa co pofrčí bez dat - nepotřebuji navi.jen vědět kde se nacházím a prohlížení jak v klasický mapě.

jo a jedná se o 4S:)

Děkuji

 

Doporučuju

 

Asia and Russia - Ofline map -free základní ( slušná verze - funční )

najdeš na iTunes store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu. Jsem jablíčkář 14 dní i s cestou a tak se zeptám zkušenějších:) V půli ledna valím na Filipíny to tam trošku procestovat a protože tam na ostrovech je absence papírových map. Na data tam mužu taky zapomenout-max ráno chvilku wifi a zbytek dne nic. Je nějaká mapa co pofrčí bez dat - nepotřebuji navi.jen vědět kde se nacházím a prohlížení jak v klasický mapě.

jo a jedná se o 4S:)

Děkuji

 

Koukni se na OFFMAPS 2

Maj slušný pokrytí celýho světa včetně vazeb na Wiki a průvodce.

Aplikace je tuším zdarma (teď už to nezjistím), platíš jen za mapy. Dá se koupit neomezený počet stažených map za 5,50 ?

Můžeš si vybrat do jakého rozlišení mapy potřebuješ a stáhnout i průvodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdarec Draci

Potřeboval bych poradit s aplikací pro prohlížení tohoto fóra na ajfénu. Stáhl jsem IPB Mobile, jak radí zdejší web, kde je třeba vyplnit dvě okna:

 

COMMUNITY NAME

zadal jsem: Chronomag

 

URL ADDRESS

zadal jsem: forum.chronomag.cz

 

Dám Add Community, obrazovka se zatřepe jako já, když si dám omylem Fernet...co dělám špatně, HELP!!!

Děkuji

 

Nejsem si úplně jistej, jestli to s tím souvisí, ale momentálně nefunguje fórum ani na Tapatalk ... tak jestli to není stejnej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro zajímavost, je tu nějaký sběratel starších věciček od Applu? Má někdo iMac G3, powerbook 100, iPod classic 1GEN, kapesního Newtona nebo něco ostřejšího? Pochlubte se... smile.gif Já už delší dobu slintám nad různými aukcemi a vidím to tak, že brzy něco poklikám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem sel do kramu,ze si koupim iPhone5 a nakonec jsem nekoupil.Cernej ma ty zada z toho hliniku takovy divny,bilej celkem de.Ale pripada mi takovej uzkej a vysokej,tak nevim.Neresil bych to,ale moje ctyrka ma dvakrat vymeneny komplet telo,protoze to klukovi spadlo na zem a od ty doby blbe funguje wi-fi.A pro me to je docela dulezity.Taky sem si hral s iPadem mini a to je super,ten si asi koupim,i kdyz mam dvojku klasickej.Tak nevim,bud nechat ctyrku a tahat sebou mini iPad,nebo to prekousnout a vzit iPhone.Verze s mini je o deset litru levnejsi,jenze kdyz nekde sem,tak am po ruce telefon hlavne,no uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...