Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Jen tak pro zajímavost, je tu nějaký sběratel starších věciček od Applu? Má někdo iMac G3, powerbook 100, iPod classic 1GEN, kapesního Newtona nebo něco ostřejšího? Pochlubte se... smile.gif Já už delší dobu slintám nad různými aukcemi a vidím to tak, že brzy něco poklikám.

Blueberry Power Mac G3, 512 MB Ram, 300 MHz :) a iPhone 1G. Míval jsem doma ještě dva PowerBook 520 s MC68040 a Macintosh II s MC68030, ale to bylo na práci, když to zastaralo, koupil jsem něco jinýho. G3 mam z nostalgie pořád. A pořád je funkční, muziku a internet na tom lze provozovat dosud... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som vymenil 4S za 5 pred Vianocami a zvykol som si hlavne na tú novú váhu, 4S je pre mňa pocitovo už ťažká. V 5 sa ale omnoho viac prejavuje "chrastenie", ktoré je pre iPhony typické. Už keď ho kladiem na akúkoľvek tvrdú podložku, tak to počujem.

"chrastenie"? mě to taky chrastí, domníval jsem se, že je to nějaký gyroskopický čidlo kvůli kompasu..

 

edt.: nebo je to spínač náhodnýho přehrávání skladeb

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem od Cybera koupil starší MB Air 11" a tak jsem mu propadnul, že jsem ho posunul manželce a objednal funglovku z App store - 2Ghz procesor, 8GB RAM. Je to bombaaaaaa!!! A už je na cestě 27" Cinema displej.. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu, jsem na prášky z iTunes

Používám je už několik let ke krmení iPod Classic muzikou, nikdy jsem nic nekupoval v iTunes Store

dnes poprvé jsem chtěl koupit album

Apple ID mám, heslo je OK, autorizace počítače je v cajku, platební karta je platná a funguje, vše OK

album jsem objednal, platba proběhla (vidím to v internet bankingu),

ale album nikde - není na disku, není v knihovně, není na iPodu, prohledal jsem všechny disky a nic

když v iTunes dám menu Obchod / Ověřit položky ke stažení, tak ten krám hlásí Pro toto Apple ID byly staženy všechny zakoupené položky

když jdu do Store / Quick links / Purchased, tak to píše You do not have any purchased music available to download

 

tak už nevím kde je chyba - snad ne mezi židlí a klávesnicí ... napadá někoho co a jak udělat? předem i zadem díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Apple s pětkou asi šlápl vedle... viz LINK

 

Japonský Nikkei a webová verze amerického The Wall Street Journal přicházejí se zprávou, že Apple požádal své dodavatele o zásadní snížení předem nasmlouvaných dodávek displejů pro iPhone 5. Společnost Apple informaci nekomentovala. Podobné zprávy přichází také od dodavatelů jiných komponent. Dodavateli jsou v tomto případě konsorcium Japan Display, japonský Sharp a jihokorejské LG. Původní objednávka prý zněla na 65 milionů kusů, Apple ji však snížil přibližně na polovinu. V továrnách se sníží výroba na pouhých 30 % původní kapacity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně si myslím že Apple nesáhl vedle, ale prostě jako uživatel nevidím důvod přejít z iP4 na pokračovatele. Hry si zahraji na ipadu a iP4 zatím podporuje defakto vše a navíc má údajně lepší výdrž než 4S a 5. Důkladnou SW podporou si kanibalizuje trochu nové modely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...