Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Pánové pomalu mě opouští notebook a zřejmě bych asi přešel na apple, akorát nevím kam tady zapojím monitor (viz obrázky), možná i myš,klávesnici x bude to makat ? a co MS Office abych byl kompatibilní s okolím ----- nějaká rychlá rada typu kup si Lenovo, HP, Samsung, jdi do krámu, tam ti to vysvětlej, nebo jiná vtipnost ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pomalu mě opouští notebook a zřejmě bych asi přešel na apple, akorát nevím kam tady zapojím monitor (viz obrázky), možná i myš,klávesnici x bude to makat ? a co MS Office abych byl kompatibilní s okolím ----- nějaká rychlá rada typu kup si Lenovo, HP, Samsung, jdi do krámu, tam ti to vysvětlej, nebo jiná vtipnost ? :D

 

Kup si ode mě moje Lenovo a já si pak koupím macbooka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pomalu mě opouští notebook a zřejmě bych asi přešel na apple, akorát nevím kam tady zapojím monitor (viz obrázky), možná i myš,klávesnici x bude to makat ? a co MS Office abych byl kompatibilní s okolím ----- nějaká rychlá rada typu kup si Lenovo, HP, Samsung, jdi do krámu, tam ti to vysvětlej, nebo jiná vtipnost ? :D

 http://store.apple.com/us/product/HB416ZM/A/belkin-hdmi-to-vga-projector-adapter?fnode=51&p=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pomalu mě opouští notebook a zřejmě bych asi přešel na apple, akorát nevím kam tady zapojím monitor (viz obrázky), možná i myš,klávesnici x bude to makat ? a co MS Office abych byl kompatibilní s okolím ----- nějaká rychlá rada typu kup si Lenovo, HP, Samsung, jdi do krámu, tam ti to vysvětlej, nebo jiná vtipnost ? :D

adaptér hdmi>dvi je u macminiho v balení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Vám vydrží baterie u iPhone 5 se softwarem 6.1.3, prosím? Mně zhruba 6 hodin a už z toho začínám být na prášky. Dnes jsem jel s 25% baterie z kraje Prahy do Carollina a zpět, přičemž na cestě zpět mi volal kurýr a já už byl vypnutý.

 

tady se o tom neco malo psalo

http://www.letemsvetemapplem.eu/2013/03/26/nekteri-uzivatele-ios-6-1-3-hlasi-extremne-rychle-vybijeni-baterie/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem do včerejšího večera s výdrží problém, ale ... jdu do knajpy, telefon (iP 4S) má cca 70% baterky (po celodenním používání - podotýkám). Signál tam je, data jedou sice jenom na edge, ale je ho dost ... po hodině telefon ukazuje cca 30% a po další půlhoďce se vypnul.

Předchozí update měl řešit problém s baterkou na slabém signálu (s tím jsem problém nemíval), ale tenhle to zřejmě posunul na úplně druhou stranu barikády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé uvažuji o koupi IPhone 5, do této chvíle jsem měl Android, ale už se mi nechce čekat na HTC One či další zázraky.

 

Mám nicméně jednu otázku: Neumím už si představit život bez widgetů, dá se něco podobného zařídít na IPhonu? Aby buďto na locksreenu nebo základní obrazovce byly nějak rozumně ukázané události z kalendáře, došlé emaily, SMS a hovory. Nejde mi pouze o notifikace, ale aby z toho bylo jasné, kdo mi píše a nejlépe jediným kliknutím třeba na email abych si mohl prohlédnout celý email, odpovědět či mě to třeba posunulo rovnou do dané aplikace.

 

Na internetu jsem našel že to možná jde nějak přes aplikace v Cydii, ale vše bylo jaksi staré a snad by nyní mělo něco jít i v samotném systému, má s tím někdo zkušenosti?

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...