Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Google Talk na iPhone  :helpsmilie:

 

Google spravil Hangouts, a vyradil z menu Gmailu položku "Chats". Hľadám nejakú aplikáciu, alebo nejakú "nadstavbu", ktorá mi umožní chatovať cez Gmail i naďalej. Hľadám niečo, čo bude chat historiu i na gmail ukladať, a nájdem si ju potom ako Hangout i na MAC-ku, a naopak - ak niečo rozbehnem cez Gchat na iPhone, aby som na to mohol nadviazať na MAC-ku.

 

Snažil som sa googliť, no nič rozumné som nenašiel. Jedine aplikácie ktoré majú problém historiu synchronizovať, alebo je problém sa vôbec prihlásiť, alebo  milion ďalších problémov. 

 

Vopred dík.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to upresnil, primo v iPhonu, maily, ktere mi chodi do telefonu..

Nekde jsem cetl, ze problem je na Seznamu.. Je to mozne?

Neber to jako odbornou zprávu, ale podle mě to může být na seznamu. Všichni (žena, mamina, táta, tchýně), co přešli na iPhone časem zrušili seznam a přešli na gmail. Blbě to synchronizovalo, neodcházely maily.. všechno špatně. Možná by seznam šel přesměrovat na Gmail na nějakou migrační dobu.. Asi jsem Ti nepomoh, ale zkusil jsem to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam s porouchaným iphonem v Praze - v rámci záruky? půjčujou někde náhradní? 

Co jsem slyšel/četl, tak koupený od jakéhokoli operátora = Britex, koupeno u jakéhokoli Apple prodejce = jakýkoli autorizovaný Apple servis např. český servis, iopravna.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...