Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ať to nemusíte hledat:

http://geeksays.com/2013/06/download-ios-7-beta-1-for-iphone-ipad-ipod-touch/

 

Pak (u Apple) v iTunes kliknout Alt+myšítko na "Zkontrolovat aktualizace" a namířit na ten staženej file. A už to frčí. :-)

U Win (jestli to teda ještě někdo používá - je to snad Shift+myšítko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někoho zajímalo, co mu na jeho stroji pojede a co ne... bez záruk.

  • Panorama format is available on iPhone 4S, iPhone 5, and iPod touch (5th generation). Square and video formats and swipe to capture are available on iPhone 4 or later, iPad (3rd generation or later), iPad mini, and iPod touch (5th generation).
  • Filters in Camera are available on iPhone 5 and iPod touch (5th generation). Filters in Photos are available on iPhone 4 or later, iPad (3rd generation or later), iPad mini, and iPod touch (5th generation).
  • AirDrop is available on iPhone 5, iPad (4th generation), iPad mini, and iPod touch (5th generation) and requires an iCloud account.
  • Siri is available on iPhone 4S, iPhone 5, iPad with Retina display, iPad mini, and iPod touch (5th generation) and requires Internet access. Siri may not be available in all languages or in all areas, and features may vary by area. Cellular data charges may apply. New female and male voices will be available initially in U.S. English, French, and German.

A než to někdo prásknete na iPhone 4, tak doporučuji ještě přečíst:
 
Confirming my fears that Apple?s new software may not be a good match for the A4 chip, this developer said ?[iOS 7] runs really slow on iPhone 4, the device heats up and everything takes longer than necessary to load.? He went on to say that the new animation in iOS 7 (which zooms the UI in and out when you launch and close apps) is very fragmented and slow.

Upraveno uživatelem dieegoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne novej Air v pohodě, design mi vyhovuje asi bych nic na něm neměnil,proč měnit něco co funguje, nové procesory Haswell jsou skvělé. výdrž bomba v základu 128gb ssd velmi dobré. cena startuje na 25990 je pohoda.

A co říkate na nový Mac Pro?

Nádhera, aspoň mně se moc líbí. Jsem zvědavý na cenu. 

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkusil. Na velkou změnu designu jsem už u iOS čekal velmi nedočkavě. Změna příjemná, určitě krok vpřed. Písmo velmi elegantní. V tom se iOS trochu přiblížil windows phonu, který taky hodně pracuje s typografií. Zatím jsem objevil problém s aplikací clear, která nezobrazuje seznamy úkolů. Samotné úkoly ale fungují. V kalendáři pak v měsičním pohledu nevidím žádné zvýraznění dnů s nějakou událostí. 

 

Takže suma sumárum vypadá hezky, ale pro bezchybné používání to ještě úplně není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...