Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Měl jsem to na 4s. Vrátil jsem se zpět k 6. Přece jenom chci iPhone, což je hlavně plně funkční zařízení a ne nějaký nedoladěný pokus :) Choval se pomaleji než 6.1, občas některé animace nebyly úplně plynulé, ale spíše výjimečně. Jinak běžel v pohodě. Nedostatek ram? Co to je? Je to apple ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesel mi pocitac, na kterem jsem mel iTunes a pripojeni k iPadu. Disk jsem zachranil, ale ten system uz nespustim. Jak to dostat na novy PC, aniz by se mi iPad vymazal?

Zkus zachranit knihovnu iTunes ze staryho disku a pak ji nahrat do novyho iTunes, presny postup na pc nevim, musis googlit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipoval bych, že nové věci představí až někdy srpen/září. Dřív bych očekával spíš jenom menší věci typu upgrade hardware u pro nebo mini. Pokud bude PRO nějak výrazně nový,čekal bych jej až v září.

 

Září by bylo celkem fajn, typuju, že upgrade uveřejněj na konci srpna s novym iPhonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím applistov, mám otázku.

 

Chcem vyskúšať iPhone, lebo som "vplával" do Apple-vôd (Mac Book, iPod) a tak by som dal šancu aj iPhonu. 

 

Išiel by som asi do iPhone 4 alebo 4S....a tak ma zaujíma Váš názor, na rozdiely....a či má cenu ísť do 4S alebo mi stačí 4. Možno keď príde 6-tka, skúsim kúpiť iPhone 5. No čo sa týka vzhľadu tak mi 4 či 4S sedí určite viac ako 5.

 

Prípadne, ak by ste sa niektorého z nich chceli zbaviť za rozumnú cenu, pošlite mi SZ (no po tom čo by som ho "cvakol" cez internet banking, by som ho potreboval poslať na Island  :mobile: tak je otázne, či by ste sa niekto s tým chceli "drbať").

 

Každopádne díky za názory....teším sa na ne.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@F.B. osobně bych šel do 5, přeci jen ostatní modely jsou již dost starý a nebudou mít dlouho podporu.

dík za reakciu...na 5 ešte nemám prachy, jedine že by mi ju niekto ponúkol za cenu 4/4S :D

ale ak mi iOS ako systém sadne, tak by som 5 riešil, keď padnú ceny (s príchodom 5S/6..)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...