Jump to content

Apple

decebal
 Share

Recommended Posts

Aha, pochopil jsem to tak, že chceš tagovat ručně.

Na konkrétním albu, u kterého se to má vyplnit samo -> označit album -> kontextové menu -> načíst názvy stop - to ti nefunguje?

Mně jo. Bez Apple ID...

když to udělám napíše to tohle a přesně nevím co to chce

post-24237-0-66685200-1373628650_thumb.png

Do iTunes existuje spousta scriptu pro hromadne tagovani, zkracovani, vymeny znaku, standardizaci, slouceni do alba, nazev skladby do jmena tracku apod. Vetsinou se daji stahnout zadarmo. Nebo pokud umis trochu Unix - da se nascriptovat prakticky cokoli...

• 2 weeks later...

Nemá někdo osobní zkušenost z náramkem Jawbone Up a z reproduktory Jambox Big? Popřípadě ještě z Fitbit One? Rád bych slyšel vaše postřehy? Děkuju

Sent from my iPad using Tapatalk 2

Google Talk na iPhone  :helpsmilie:

Google spravil Hangouts, a vyradil z menu Gmailu položku "Chats". Hľadám nejakú aplikáciu, alebo nejakú "nadstavbu", ktorá mi umožní chatovať cez Gmail i naďalej. Hľadám niečo, čo bude chat historiu i na gmail ukladať, a nájdem si ju potom ako Hangout i na MAC-ku, a naopak - ak niečo rozbehnem cez Gchat na iPhone, aby som na to mohol nadviazať na MAC-ku.

Snažil som sa googliť, no nič rozumné som nenašiel. Jedine aplikácie ktoré majú problém historiu synchronizovať, alebo je problém sa vôbec prihlásiť, alebo  milion ďalších problémov. 

Vopred dík.

F.

Abych to upresnil, primo v iPhonu, maily, ktere mi chodi do telefonu..

Nekde jsem cetl, ze problem je na Seznamu.. Je to mozne?

Neber to jako odbornou zprávu, ale podle mě to může být na seznamu. Všichni (žena, mamina, táta, tchýně), co přešli na iPhone časem zrušili seznam a přešli na gmail. Blbě to synchronizovalo, neodcházely maily.. všechno špatně. Možná by seznam šel přesměrovat na Gmail na nějakou migrační dobu.. Asi jsem Ti nepomoh, ale zkusil jsem to :-)

Kam s porouchaným iphonem v Praze - v rámci záruky? půjčujou někde náhradní? 

Co jsem slyšel/četl, tak koupený od jakéhokoli operátora = Britex, koupeno u jakéhokoli Apple prodejce = jakýkoli autorizovaný Apple servis např. český servis, iopravna.cz