Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Návštěvník Matiniela

Já myslím, že je zajímá prodej dotovaných telefonů, které stojí prd a které jim přinesou prachy ve formě procent ze smluv a další zákazníky do appstoru. Čína je cíl, IMHO.

 

Souhlasím. iPhone 5C je zaměřen na čínský trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje dcery jsou z 5C, hlavně s tím děravým obalem naprosto odrovnaný. Celý večer jsme včera klikali co je nejlepší barevná kombinace. Za 15 litrů to ale asi za vysvědčení nebude.

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkově zklamání, lepší aku s rychlejším procesorem znamená, že to zase vydrží jeden den a jediný, co se mi líbí, je ta zlatavá barva (ale možná si to do zítřka rozmyslím).

Nevím, k čemu lepší foťák, když tenhle pro normální použití stačí. Netuším, na co 2 diody pro barevný podsvícení, když si to můžu obratem barevně doladit přímo v iPhone.. Tentokrát nevím, proč bych měl 5 měnit za 5S (což zřejmě Apple chtěl).

 

A 5C pro čínskej trh? Za 15 litrů se jim na to soudruzi vyprdnou.

 

Jediný, co po Apple chci, je iPad mini se slušným rozlišením a to furt nemají. Jo a pak se mrknu na tu televízi, až bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkově zklamání, lepší aku s rychlejším procesorem znamená, že to zase vydrží jeden den a jediný, co se mi líbí, je ta zlatavá barva (ale možná si to do zítřka rozmyslím).

Nevím, k čemu lepší foťák, když tenhle pro normální použití stačí. Netuším, na co 2 diody pro barevný podsvícení, když si to můžu obratem barevně doladit přímo v iPhone.. Tentokrát nevím, proč bych měl 5 měnit za 5S (což zřejmě Apple chtěl).

 

A 5C pro čínskej trh? Za 15 litrů se jim na to soudruzi vyprdnou.

 

Jediný, co po Apple chci, je iPad mini se slušným rozlišením a to furt nemají. Jo a pak se mrknu na tu televízi, až bude.

Dotovaná 5c myslím nebude stát v Číně 15 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by podle tebe bylo jinak, být by Jobs mezi námi?

 

 

taky nevim co tim furt vsichni mysli. Plastovy iphone jsme tu meli, barevny ipody taky...

 

Na apple jsem vždy nedal dopustit, ale dělat iPhone po vzoru všech čínskejch sr.ček? Já myslel, že to byla vždy značka s určitým luxusem, něčím ojedinělím, svébytným designem atd...ale čas ukazuje, že se řadí mezi vše ostatní a nejvíc přesně iphonem, kde je to vidět nejvíc. Kdyžp řišel první, tak to bylo něco úplně nového pak pokračoval s víceméně stejným designem, který se ovšem úplně lišil od čehokoliv co bylo. Řeknu to asi takto, rozdělil bych Apple na dvě části telefon - hrůza a děs, a část druhá a to Macbook a OS to je pořád stejná úžasná věc, na kterou dopustit ještě dlouho asi nedám. Každopádně se tu nebudu dohadovat, každý má nějaký názor a toto je ten můj. No uvidíme jak se jim to bude prodávat, já tomu moc nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na apple jsem vždy nedal dopustit, ale dělat iPhone po vzoru všech čínskejch sr.ček? Já myslel, že to byla vždy značka s určitým luxusem, něčím ojedinělím, svébytným designem atd...ale čas ukazuje, že se řadí mezi vše ostatní a nejvíc přesně iphonem, kde je to vidět nejvíc. Kdyžp řišel první, tak to bylo něco úplně nového pak pokračoval s víceméně stejným designem, který se ovšem úplně lišil od čehokoliv co bylo. Řeknu to asi takto, rozdělil bych Apple na dvě části telefon - hrůza a děs, a část druhá a to Macbook a OS to je pořád stejná úžasná věc, na kterou dopustit ještě dlouho asi nedám. Každopádně se tu nebudu dohadovat, každý má nějaký názor a toto je ten můj. No uvidíme jak se jim to bude prodávat, já tomu moc nevěřím.

A co je na iPhonu hrůza a děs? Tebe někdo nutí si kupovat 5C? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je na iPhonu hrůza a děs? Tebe někdo nutí si kupovat 5C? 

Ahoj, nenutí, to jsem ani neřekl a jak jsem zmínil nebudu se o tom ani dohadovat, každý na to má svůj názor a můj je prostě takový.

 Vím, že se každý chytá stébla proč se někde dohadovat, tuplem když to jen píše. Já jsem tu řekl jen svůj názor na to a ve výsledku to není jen můj názor, každý do toho také jinak vidí, ale to je jedno, nebudem se dohadovat přece jen je toto forum o hodinkách a ne telefonech. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se fakt u zeleneho robota nevidi. V necem je Jabko fakt neprekonatelne, v zblblosti fanouskovske zakladny. :-) Nemyslim to zle, spise jako for. 

 

http://mobil.idnes.cz/fronta-na-nove-iphony-0ta-/iphone.aspx?c=A130911_203540_iphone_ada

Co by za takové zblblíky dala konkurence:-).

edit:překlep

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se fakt u zeleneho robota nevidi. V necem je Jabko fakt neprekonatelne, v zblblosti fanouskovske zakladny. :-) Nemyslim to zle, spise jako for. 

 

http://mobil.idnes.cz/fronta-na-nove-iphony-0ta-/iphone.aspx?c=A130911_203540_iphone_ada

 

i na HTC se v Praze nocovalo ve frontě :) prvních 100 zákazníku sleva 50% 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no já nevím, Hasňo. Ze mě se stal jabkař proto, že mne nebaví furt na něco čekat s Wokny a WinMobile. Porovnání MacBook a HP (oboje v podobné konfiguraci) mám bohužel denně. Android na HTC jsem měl pravda jen 14 dní paralelně s iOS na iPhone (obě zařízení kupovány zároveň). V přímém porovnání HTC+Android neuspěl. Svůj první iPhone mám už 4 roky a za celou dobu jsem udělal 3-4 restarty. To železo mají myslím solidní. Věř, že jsem první PDA měl už dost dávno - ACER N35 a prošel už kus cesty. Na marketing se.ru a prázdno v palici asi mám, no. Určitě vzhledem k výplatě.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...