Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Mozna jsme se spatne pochopili. Myslim takove ty pekne fotky lumi když se zeseri. Hodinky krasne videt a i nastupujici lumi. Me to proste udela sede ve spatne kvalite. Naka apka, která by me trosku pomohla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove. Potrebuji poradit. K i pad air zvazuji koupi pouzdra s bluetooth klavesnici od Belkinu. Jelikoz potrebuji na ceste psat par stranek ve wordu a pak to vytisknout a zalozit. Potrebuji poradit, ktery program na psani/editaci wordu pouzit. Zvazovala jsem klasicke MS Office pro iPad, ale zarazila me ta cenovka a opakovana rocni platba...

Potrebuji to pouze na psani par stranek wordoveho textu, na nic jineho to v iPadu uzivat nebudu. Mate nejaky tip na dobry word free, pripadne za rozumnou (jednorazovou) cenu?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2FrantisekH: Na Mavericks je zdarma VirtualBox+extenze, spousta programů může běžet i přímo pod OSX s pomocí Wine - ale proti Parallels Desktop jsou to furt chudí příbuzní.

 

Přesně jak píše shotik, na virtualizaci OS pod Mavericks je dělaný parallels 9, desítka vyšla teprve před pár dny kvůli betě Yosemite - a po zkušenostech z minula se dá taktně předpokládat že obojí bude tak do vánoc zabugované až hanba  :wallbash:

 

Záleží samozřejmě i na tom CO v tom kdo touží virtualizovat... Windows 8 jsou IMHO hnůj a destilované zlo - u pár známých frikulínů co "skutečně nutně potřebovali plně aktualizované korporátní dlaždice" se díky Windows Update tak neuvěřitelně sraly Parallels Tools, že jediným opravdu trvanlivým řešením se ukázala být čistá instalace 32-bitových sedmiček, ve kterých dnes pánům kupodivu nic nechybí  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Virtual desktop a nebo klient pro Remote desktop (který existuje i pro OSX)? A nemáte v rámci firemní multilicence i nativní Opice for Mac? ...pokud je nepoužíváš jako platformu pro hovadní ActiveX generátory excelových tabulek s VB skriptama a nepotřebuješ Access (který pro Mac není), možná by Ti na přímočaré používání doc(x)/xls(x)/ppt(x) dokumentů pohodlně stačily i LibreOffice pro Mac - samozřejmě zcela zdarma a bez potřeby permanentního hlídání antivirem  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky pánové.. potřebuju vlastně jenom Micosoft virtual destop,  a ofice, který hradí firma . tak uvidíme jak se s tím poperu..byla by škoda nechávat zahálet mbp

 

Já se tak moc chtěl zbavit windows, že si virtuální desktop (a na něm zase tu srágoru) neumím představit. Brr..

Takže v práci frčím na Office for Mac, co se dá dělat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si po dvou letech používání OSX v práce (doma ho mám sedmý rok) už neumím ani práci s Windows představit, vždy když musím kvůli speciálním aplikacím otevřít (1x za měsíc) notebook s Windows, tak se mi dělá špatně :) Office 2011 používám, tedy pouze Word a Excel, Outlook jsem už nahradil a vůbec mi nechybí. Bohužel Apple má Office (Numbers a Pages) hodně, hodně slabý, takže zatím nic jiného nezbývá. Microsoft už nadále Apple podporovat v aplikacích nehodlá, takže snad to časem dotáhnou. Bohužel novější verze Numbers (3.2.2) je horší než 2.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to něco k čemu se leze přes webové rozhraní, tak certifikaci pro klienty snad řeší SSL na dotyčném serveru - a obousměrný https přístup k obsahu žádnou Mozillu/MSIE s pochybnými binárními pluginy/ActiveX nevyžaduje. Lidi dnes chtějí přístup k datům i z tabletů, mobilů a televizí - zatímco firmy dlouhodobě rejžující na prehistorických aplikacích a protokolech (SAP, Microsoft, Software602, provozovatelé některých mizerných e-shopů) se z nich dál snaží dělat blbce a místo vývoje jim radši dál lžou že "jinak to nejde"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...