Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Upřímně, ať si klidně udělaj 4,7'' velkej iPhone, ale ať stále dělaj klasickej 4'.

Asi poridim 5s a bude, ta velikost, vystoupla cocka + ty plastovy pruhy vzadu se mi moc nelibi :-( doufam ze real bude jinej

 

5S nebo 5C se asi budou prodávat dále nějakou dobu jako to bylo u ip 4 respektive 4S, ale dále již výkon neporoste takže bude stejně ta chvílí výkonostně za zenitem. 3,5" jsem bral jako ideal, 4" jako kompromis na ktery jsem si celku zvykl, ale víc už neunesu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dosť zaujímavé, že Apple prišiel so zväčšením uhlopriečky na základe žiadostí klientov. Myslím, že keď počítam toto fórum a moje okolie, je to už dosť reprezentatívna skupina iPhone užívateľov a v podstate nikto nemá záujem o väčší displej.Takže tomu nerozumiem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2koveras: Ber to jako dokonalou ukázku toho, že 1000x opakovaná novinářská lež o potřebě a přípravě většího iPhone se kvůli pitomečkům z marketingového může stát realitou...

Jestli iPhone 4 z dobrých Jobsových časů nastavil designovou laťku kterou Apple zuby nehty léta drželo, tak s vykastrovaným iOS7 a letošníma pádlama padá zpátky mezi konfekční asijskej klump. Asi si do foroty koupím doprodejovou pětku s iOS6.x...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mým okolí zase není nikdo,kdo touží po mrňavým displeji,všichni trávěj víc času na telefonu a větší display je prostě potřeba.Nechtějte mi tvrdit,že je pohodlný číst na pětce...Teda takhle,pokud to někdo používá na telefonování,3 sms a deset minut na seznam.cz,tak to pak stačí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mým okolí zase není nikdo,kdo touží po mrňavým displeji,všichni trávěj víc času na telefonu a větší display je prostě potřeba.Nechtějte mi tvrdit,že je pohodlný číst na pětce...Teda takhle,pokud to někdo používá na telefonování,3 sms a deset minut na seznam.cz,tak to pak stačí..

 

Já teda používám iphone vyloženě jen na focení, telefonování, sms, mail/přečtu ,odpovím) . Na vše ostatní mám ipad tam je a bude vždy pohodnlější práce s mailem, tabulkou, vetší upravou textu, čtení knih, časopisů, web. 

A stejně na 4,7" nebo 5,5" o moc vetší komfort na čtení nebude, pořád je to mále ve srovnání s ipadem ať již airem nebo mini 2 . A zase na druhou stranu už je to hodně velké na pohodlné ovládání a nosení. A situace, že když pudu někam zachlast nebo něco podobného tak abych nemusel tahat sebou velkej iphone tak přehodím simku do menšího přístroje mi přijde jako nesmyslná.

 

 

 

a zatím všechny fotky a videa nasvědčují , že tak jak vypadá iphone na nih tak takový opravdu bude. Boohužel :( Ta doba kdy to bylo velké tajemství a čekalo se co se opravdu na keynote objeví je dávno pryč. Poslední roky je již dobředu znám design , velikost, výbava a zda bude představen ten či onen produkt. Je to velká škoda, že Apple ztratil to kouzlo, že nikdo nic pořádně nevěděl a všichni se těšili na keyone to zas bude za novinky

A těm ruskejm videům a podobnejm smontovanejm fotkám nevěřím...to vypadá jak ňáká plastová sra.čka.Iphone byl a podle mě zase bude designová luxusní záležitost.

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda používám iphone vyloženě jen na focení, telefonování, sms, mail/přečtu ,odpovím) . Na vše ostatní mám ipad tam je a bude vždy pohodnlější práce s mailem, tabulkou, vetší upravou textu, čtení knih, časopisů, web.

A stejně na 4,7" nebo 5,5" o moc vetší komfort na čtení nebude, pořád je to mále ve srovnání s ipadem ať již airem nebo mini 2 . A zase na druhou stranu už je to hodně velké na pohodlné ovládání a nosení.

Mýlíš se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě by něco většího než 4'' byla smrt. Já taham mobil předevšim v přední kapse kalhot takže bych se bál že a) zničim jacka od sluchátek (což se mi daří už teď)  B) praskne telefon/sklo nebo kapsa, nevejde se mi to do kapsy.

Brouzdat po fóru se na tom bude určitě líp, na čtení mam čtečku.

Těšim se ale co za tejden předvedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě by něco většího než 4'' byla smrt.

 

Ale to snad ne.

 

 

Já taham mobil předevšim v přední kapse kalhot

 

Já taky.

 

 

takže bych se bál že a) zničim jacka od sluchátek (což se mi daří už teď) b] praskne telefon/sklo nebo kapsa, nevejde se mi to do kapsy.

 

a) Ne.

b] Ne/ne a ne.

Stát se to asi může, ale mě se to ještě nestalo.

 

 

Brouzdat po fóru se na tom bude určitě líp, na čtení mam čtečku.

 

Phablet je právě onen ideální kompromis pro vše, který je vždy po ruce. Tedy pro lidi, kteří takhle různorodé moderní mobily používají. Prostí volači a SMSkáři samozřejmě phablet neocení. Na seriózní, dlouhodobější, čtení, práci, HiFi,... jsou samozřejmě specializovaná zařízení. Ovšem na běžnou, rychlou, pohotovou, kapesní, denní, komunikaci a zábavu je Phablet ideální. To je prostě fakt. Je s ním samozřejmě možné nesouhlasit. Nelze ho však popřít.

 

Těšim se ale co za tejden předvedou

 

Taky jsem zvědavý. I na Z3 a Note 4.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...