Jump to content

Recommended Posts

Nemyslím. Myslím ale, že těch, co čekají na větší iPhone, jako na smilování, jsou miliony. Můj první Note mi během měsíce změnil návyky a náhled na phablety. Osobní zkušenost je nejlepší. Vždy samozřejmě budou uživatelé, kteří budou chtít malý mobil, to je jasné, pohoda jazz.

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hasno, ve svetle povidacek o malych motorech a xenonech v minimercedesu je to, co tu pises, fakt komedie, srry. Je mi jedno, cim to je, kde presne ta chemie vznika, ale pred iP4 jsem stridal telefony

to som nevedel,ze apple vyraba telefony... Ja ze to vyraba nejaka externa firma, ci fabrika.

Ja jsem na Apple presel kompletne i s celou rodinou v roce 2005. Predtim jsem mel zkusenost s Apple Classic (v roce 1992) - delal jsem na male obrazovce cele noviny pro jednu nemeckou firmu a od te do

Teoreticky ,když představej ty dva rozměry 4,7 a 5,5 tak budu fakt na vážkách jakej vybrat.Koupím si menší a za měsíc budu litovat,že jsem si měl koupit ještě větší,člověk si na to zvykne...no uvidíme v úterý :)

Taky netoužím po větším iPhone, blbě se to ovládá jednou rukou a na čtení internetu mám iPad. Pokud ten design fakt vypadá jako Samsung, tak tomu dali teda korunu :(

Mam 4s a prijde mi majej. Zena ma 5ku a ta mi prijde akorat. Vetsi bych ani nechtel. To jen abych pridal svuj nazor. Nechci se s nikym hadat, ani nikoho presvedcivat, ze tak to je pro vsechny spravne.

Jsou pozvání i designéři, U2 a další... Vypadá to, že by mohlo být představeno něco dost zásadního! Snad to tak bude a Apple si udělá z toho konceptu iPhone 6 legraci